Ποιο MMORPG παίζετε;

Ποιό ONLINE GAME παίζετε;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Flyff

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Corum

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rappelz Epic 3

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lineage 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mapple Story

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • World Of Warcraft

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • MU Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Tbula Rassa

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • City Of Heroes

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Everquest 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Dungeons and Dragons Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Auto Assault

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Guild Wars

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Star Wars Galaxies

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Eve Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Archlord

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lord Of The Rings:Shadows Of Angmar

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Pirates Of The Caribbean Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • άλλο που ξέχασα(πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 0 0.0%

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
χαχα καλη ιδεα παντως τωρα εμενα μου προκαλει αηδια το wow ετσι οπως εγινε οποτε εχω απεξαρτητοποιηθει εντελως χωρις κληνικη ευτυχως!μπορει στο expansion να αρχισω παλι αν μου ερθει η ορεξη αλλα παλι δεν το βλεπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω παντως στο Burning Crusade εκανα μονο level up και διαφορα για χαβαλε... λιγα instances και 1-2 raids μονο, δεν ειχα ορεξη να ασχοληθω και τοσο οσο παλιοτερα, εξαλλου οι εποχες του Molten Core & Blackwing Lair εχουν φυγει ανεπιστρεπτι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πότε βγαίνει το expansion?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ναι δεν υπαρχει καμμια περιπτωση να γινει οπως τοτε γιατι η blizzard θελει να προσελκυσει ολο και περισσοτερο νεους παικτες κατι που θα ηταν πολυ δυσκολο με τα τοτε δεδομενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα WoW στην Α' λυκείου...δυστυχώς τις επικές στιγμές καψίματος τύπου MC,BWL κλπ δεν τις πρόλαβα γιατί βγήκε το TBC αλλά κάηκα αρκετά σε instances και raids στα 70.

Είχα βρει και αρκετούς αξιόλογους Έλληνες παίκτες στον server μου οπότε περνούσε ωραία η ώρα εντός και εκτός raid με chat ,χαβαλέ,εφορμήσεις σε low-level περιοχές και διάλυση horde camps και άλλα ωραία :)

Γενικά είχε φάση αν και το κάψιμο είχε (μικρές) επιπτώσεις σε βαθμούς, παρέες κλπ.
Μετά απο κάποια στιγμή όμως είχα αρχίσει να βαριέμαι το raiding και τα daily qs οπότε έμπαινα σχεδόν μόνο για chat.Ε και μία μέρα διαλύθηκε to guild που ήμουν και είπα να το παρατήσω...αλλά πάντως ακόμα θυμάμαι κάτι επικές στιγμές :xixi:

'Yay the boss is almost down!!......WTF tank dc'ed!!!!'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ πάντως είχα κάνει ένα διάλειμμα πέρυσι το καλοκαίρι και μέχρι να βγει το expansion και όταν άρχισα πάλι να παίζω το έβλεπα με άλλο μάτι... είχα συνηδειτοποιήσει πλήρως ότι είναι ένα παιχνίδι και δε θα ανεχόμουν τσακωμούς για items και τέτοια... τους θεωρούσα πολύ παράλογους και αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν ήθελα instances & raids... τελικώς αποφάσισα να το σταματήσω οριστικά μετά από τσακωμό για ένα item σε raid (το ένα από τα 2-3 που πήγα), δεν είχε να κάνει με μένα, αλλά δεν είχε σημασία, δε μπορούσα να αντέξω τέτοιο παραλογισμό! Και δεν άντεχα τα άτομα του guild μου άλλο, οι οποίοι σημειωτέον ήταν και μεγαλύτερη και φέρονταν σαν 15αχρονα και σκύλιαζαν κτλ. Κρίμα γιατί με αυτούς είχαμε ρίξει nefarian :(
Δεν πειράζει, καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
'Yay the boss is almost down!!......WTF tank dc'ed!!!!'

lol ευτυχως δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο αλλα υπηρχαν πολλα κουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
lol ευτυχως δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο αλλα υπηρχαν πολλα κουλα.

εμάς πάλι πολλά τέτοια :P
πάντως οι αναμνήσεις απο BWL είναι πολύ γλυκές :D

ορίστε και πικ απο νεφάριαν :')

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πωπω παιδια δηλαδη εχω στενοχωρεθει πολυ μονο και μονο για τις ωρες καψιματος που ειχα ριξει στον πρωην main μου...Με το παλιο παλιο συστημα honour (κρου πιστευω εσυ θα το θυμασαι) ειχα φτασει high warlord ... με 71k honourable kills...Παιρνω και 5/5 τ3 ... Μια χαρα ημουν...Και ενα ωραιο πρωι μετα απο 1-2 μηνες διαλειματος απο το wow μπαινω με τον warrior και βλεπω αλλους να φορανε ιδιο pvp gear με μενα και να ειναι ρανκ 2-3...Τρελαθηκα...Εκει ηταν οταν παρατησα και τον warrior και τωρα ξεκουραζεται στο αρμορι με ονομα prokrustis :(

Αλλα οκ τοτε ανοιξαν νεες πορτες για μενα ξεκινησα τον λοκ μου...Αλλα αυτο που με παρηγορει ειναι οτι εχει μεινει ο τιτλος Ηιgh Warlord :D

Α και επισης πιστευω οσα εξπανσιον και να βγουν ακομη, και οσα πατς να φτιαξουνε δε θα μπορεσω ποτε να ξεχασω αυτα που ακουγα στο βεντριλο, την πρωτη φορα που τα ακουσα εγω αλλα και ολο το guild

"C'mon guys...2%...Nuke, nuke ! Nuke the bastard down...Nuke the moth****cker ! YEEEES !!! GJ guys Nefarian is down,Gaypile for a picture :D !"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτο με το PvP δε θέλω ούτε να το φαντάζομαι... πρέπει να ήταν τεράστια πίκρα... εγώ πάντως πάντα ήμουν χάλια στο PvP, δεν ειμαι και τόσο ανταγωνιστική και επιθετική όσο πρέπει μου φαίνεται :P

"C'mon guys...2%...Nuke, nuke ! Nuke the bastard down...Nuke the moth****cker ! YEEEES !!! GJ guys Nefarian is down,Gaypile for a picture :D !"


χαχαχαχαχ καλα ναι είχαν πολλή πλάκα κάτι τέτοια, πραγματικά οι αναμνήσεις από MC, Onyxia, BWL είναι πολύ γλυκές! Δυστυχώς τότε δεν είχα adsl όμως και έπεφτα συνέχεια :( ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?? ΕΠΑΙΖΑ WOW ME ISDN 64αρα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?? ΕΠΑΙΖΑ WOW ME ISDN 64αρα!!!!!!!!!!!

Omfg...Σοβαρα μιλας....? :s
Καταλαβαινες απο latency κατι ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ου.... μονιμως πανω απο 600 είχα.... και εννοείται σε BWL δεν άντεχε το σύστημα! Δε θυμαμαι ομως αν εβαλα dsl πριν το καθαρισουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πωπω...Δε μπορω να το φανταστω...Εδω δε παλευεται με πανω απο 400...Πω πω ... Εγω βεβαια ειχα adsl αλλα στην αρχη ( μολις ξεκινησαμε mc) ειχα χαλια υπολογιστη...Φαντασου να παιζεις με 14 fps ...Αλλα μετα οκ πηρα καλυτερο μηχανημα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α ναι ξεχασα να το αναφερω αυτο, και ο υπολογιστης μου χαλια ειναι, δε θυμαμαι να ειχα ποτε πανω απο 20 fps σε raid :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Κρου οι νεφιλιμ που ησουν στον genjuros ηταν?

Καλα το first kill nefarian ηταν ολα τα λευτα απο τα αγαπημενα μου kill αλλα και του c'thun δεν με χαλασε καθολου ηταν ολα τα λευτα μετα απο πολυωρα wipe να τον βλεπεις τελικα να ψοφαει...ηδονη!!α.. ρε γαμωτο τις νοσταλγω πολυ αυτες τις εποχες δεν εχω ζησει αναλογες εμπειριες στο expansion και αυτο με ξενερωσε απιστευτα στο παιχνιδι.

λολ τωρα προσεξα καλα το σκριν σοτ..ειχατε και μουνκιν στο raid εκεινη την εποχη πρεπει να ησασταν απ τους πολυ λιγους που το καναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι στο genjuros

εμεις παντα ειχαμε OOmkin, BOOMkin :D
C'thun ποτε δε φτασαμε ομως, καναμε λιγα raids εκει πριν βγει το expansion και δε δωσαμε πολλη σημασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Χασατε ενα απο το καλυτερα encounter στο wow κριμα με αυτο το κωλο expansion..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ τώρα που λέω να το αρχίσω, άσαε που υπάρχει guild που με περιμένει και θα με βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
βγηκαν talent calculators για το Wrath of the Lich king!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Κοιτα οπως εγιναν τα πραγματα για τους νεους παικτες το wow ειναι το ιδανικο mmo γιατι ολα θα τα κανεις πολυ ευκολα και θα ντυθεις χωρις κοπο οταν φτασεις 70(που εγινε πολυ ευκολο καθως ανεβασαν το xp rate στα 30-60 lvl κα τα quest σου δινουν και πολυ περισσοτερο xp).Αντιθετα σε μας τους "νοσταλγους" φαινονται καπως ολα αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top