Ποιο MMORPG παίζετε;

Ποιό ONLINE GAME παίζετε;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Flyff

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Corum

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rappelz Epic 3

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lineage 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mapple Story

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • World Of Warcraft

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • MU Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Tbula Rassa

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • City Of Heroes

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Everquest 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Dungeons and Dragons Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Auto Assault

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Guild Wars

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Star Wars Galaxies

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Eve Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Archlord

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lord Of The Rings:Shadows Of Angmar

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Pirates Of The Caribbean Online

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • άλλο που ξέχασα(πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
εγώ είμαι ακόμη μέσα στο παιχνίδι επίπεδο 13.:gym:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELPLESS

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και εμένα με κίκαραν από το gladiatus.

Είχα φτιάξει 7 μονομάχους. Οι 6 δούλευαν ασταμάτητα και έδιναν τα λεφτά στον 7ο. Τρελά λεφτά. Ούτε 30άρηδες δεν έβγαζαν τόσα και εγώ ήμουν 3 level !!!

Αλλά με έδιωξαν για multiusing (ή κάπως έτσι λέγεται) και τώρα δε μπορώ να μπω.

Δε βαριέσαι, σιγά το παιχνίδι...

λολ και εγω το κανω τωρα με 1 μονομαχο ομως που τα δινει σε εναν αλλο.
Αλλα ψιλοβαριεμαι να δινω τα λεφτα που βγαζω στον καλο και μαλλον θα τον διαγραψω τον αμπαλο και θα κρατησω τον καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βασικά και εγώ είχα βαρεθεί. Καλά έκαναν που με έδιωξαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ τώρα έχω καεί με το Lineage2. Τώρα κατάλαβα πόσο γαμάτο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα κάποτε L2 και τώρα ψιλομπαίνω λιγάκι όποτε δεν έχω τι να κάνω~!:)
me 2
τώρα το 'χψ κόψει τελίως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πότε θα βγει το diablo?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έχει ανακοινώσει τίποτα η blizzard;
Αν δείς κάπου ανακοινωμένη ημερομηνία, βάλε άλλα 3 χρόνια και είσαι μέσα. Εγγύηση στην καθυστέρηση η blizzard :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Σκέψου:Sarcraft2:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Έπαιζα παλιότερα World Of Warcraft (είμαι καθαρός 2 μήνες). Αν ήταν πάντως να διαλέξω ανάμεσα στα παραπάνω (αν είχα την δυνατότητα) θα έπαιζα φανατικά Eve online. Το παιχνίδι είναι χάσιμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ εδώ και 4 χρόνια LII .. και ακόμα είμαι στον βούρκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Σε ποιον server παίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lagiator

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγώ πάλι ξέρω να ανοίγω la2 server αλλά δεν ξέρω να παίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τι εννοείς να ανοίγεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
οταν μπορουσα να παιζω...επαιζα Mu Online κυριως, εχω παιξει και L2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lagiator

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
WoW κι εδω(1 μηνα περιπου καθαρος)

Αλλα τι να λεμε τωρα εδω..... "THE HEAVENS SHALL TREMBLE!"

Diablo III το 2009 και τα μυαλα στα ποντικια και στα πληκτρολογια.Η Blizz και η μακαριτισσα η Black Isle παντα καταφερναν να με κλειδωσουν σπιτι...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χμ δεν έχω απαντήσει σε αυτό το τόπικ :P
Έπαιζα WoW 2-2,5 χρόνια και είμαι καθαρή 9 μήνες και δε σκοπεύω να ξανα αρχίσω σύντομα. ΙΣΩΣ όταν βγει το expansion και αν έχω λεφτά και χρόνο με το Πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
1,5 χρόνο WoW, με αποχή από το game από τον Νοέμβριο του 2007 ως το Μάρτιο του 2008. Έχω σταματήσει από τις 21 Μαίου, και μάλλον θα αγορασω game card σύντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
2 χρονια wow αλλα με λενε χρηστο και ειμαι καλα εδω και 10 μηνες(ε κατι ψιλα σε fun servers δεν πιανεται ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λέω να ανοίξουμε κλινική αποτοξίνωσης για τα άτομα που θέλουν να απεξαρτηθούν αλλά δυστυχώς έχουν αρκετά λεφτά και πιστωτικές και άρα δε μπορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top