Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,384 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,482 μηνύματα σε 77,801 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Στρατιωτικές Σχολές

Στρατιωτικές Σχολές

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 131)
ΣΣΑΣ
51
38,93%
ΣΣΕ Σώματα/Όπλα
18
13,74%
ΣΜΥ
11
8,40%
Ικάρων
10
7,63%
ΣΥΔ
2
1,53%
ΣΤΥΑ
10
7,63%
ΣΝΔ
10
7,63%
ΣΜΥΝ
3
2,29%
Κουμπάκιας
12
9,16%
ΣΑΝ
4
3,05%

Drughi

Απόφοιτος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Drughi έγραψε: στις 19:30, 11-02-08:

Καλησπέρα , όποιοι δηλώσουν στρατιωτικές σχολές ή θέλουν να συζητάν για αυτό μπορούν να το κάνουν εδώ. Ποιοι από σας δηλώσατε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tasos_manager

Απόφοιτος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O tasos_manager έγραψε: στις 22:02, 24-02-08:

Ξαναδινω πανελληνιες μετα απο 2 χρονια για να μπω Οικονομικο ΣΣΑΣ...
Εχει ακουσει κανεις για συνθηκες μεσα στην σχολη?
Παράθεση

jkSiou (Dimitris)

Φοιτητής

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O jkSiou έγραψε: στις 08:53, 03-03-08:

Δέν ξέρω για τις συνθήκες στην σχολή...Είχες δώσει το 2005? Εγώ δίνω για δέυτερη φορά και πρώτη, με το καινούριο σύστημα...Πιστέυω πως αυτή την φορά ίσως πετύχω..ΣΣΕ....Ξέρει κανένας πότε βγαίνει η προκήρυξη???
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 14:23, 03-03-08:

¨οταν αποφοιτείς από τη σχολή τη βαθμό έχεις?
Παράθεση

Παυλος (βλ.πανω)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Παυλος έγραψε: στις 23:03, 03-03-08:

δεν ξερω.......Αλλα ξερω οτι η αδερφή μου περασε ΣΣΑΣ..οπότε για οτι θελετε....εγω ειμαι ΕΔΩ!!!!
Παράθεση

isnogood

Φοιτητής

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O isnogood έγραψε: στις 00:48, 04-03-08:

Παύλε ρώρα την αδερφή σου για το οικονομικο ΣΣΑΣ αν έχει πολλές μεταθέσεις αφού τεέιώσεις την σχολή?

jksiou για το ΣΣΕ.Ξέρεις τι διαφορά έχουν τα όπλα απο τα σώματα?
Γιατί τα όπλα χρειάζονται 17000 ενώ τα σώματα 18500 μόρια..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 22-08-11 στις 06:29. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
Παράθεση

Drughi

Απόφοιτος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Drughi έγραψε: στις 13:44, 04-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από isnogood
jksiou για το ΣΣΕ.Ξέρεις τι διαφορά έχουν τα όπλα απο τα σώματα?
Γιατί τα όπλα χρειάζονται 17000 ενώ τα σώματα 18500 μόρια..
]

Αλλες ειδικοτητες , πιο πολύ ξύσιμο στα σωματα
Στα οπλα πολύ τρέξιμο και κουραση
Παράθεση

Παυλος (βλ.πανω)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Παυλος έγραψε: στις 16:12, 04-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από isnogood
Παύλε ρώρα την αδερφή σου για το οικονομικο ΣΣΑΣ αν έχει πολλές μεταθέσεις αφού τεέιώσεις την σχολή?
θα την ρωτησω......αλλα θα ερθει σπιτι την τεταρτην ή την παρασκευή....οπότε θα σου απαντησω τότε!!!!!
Παράθεση

kostkan

Απόφοιτος

Ο kostkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O kostkan έγραψε: στις 15:12, 11-03-08:

Μαθατε οτι βγηκε η προκυρηξη???
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 20:02, 12-03-08:

Πάντως εγώ θα ήθελα να μπω στις σχολές αυτές διότι προσφέρουν σίγορη δουλεία. Από την άλλη δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, οπότε καλύτερα να πάω εκεί που μου αρέσει κι ας μην βρω ποτέ μου δουλεία.
Παράθεση

Nalfein

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Nalfein έγραψε: στις 16:05, 13-03-08:

Οποιαδήποτε σχολή ΑΕΙ και αν τελείωσεις, αργά η γρήγορα θα βρείς δουλειά κάπου στο αντικείμενό σου. Μπορει να παρει ενα μηνα, ενα χρονο, 3 χρονια, μπορει να μη πληρώνει καθόλου καλα ,αλλα στο τέλος θα κανεις αυτο που σου αρέσει που ειναι πιο σημαντικο κατ'εμε απο τα λεφτά
Παράθεση

kostkan

Απόφοιτος

Ο kostkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O kostkan έγραψε: στις 10:39, 14-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηλίας
Πάντως εγώ θα ήθελα να μπω στις σχολές αυτές διότι προσφέρουν σίγορη δουλεία. Από την άλλη δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, οπότε καλύτερα να πάω εκεί που μου αρέσει κι ας μην βρω ποτέ μου δουλεία.
Μακαρι ολοι οι υποψήφιοι για τις Στρατιωτικές Σχολές να σκεφτοντουσαν σαν εσενα τώρα που κανουν τις δηλώσεις...αλλα δυστυχώς οι περισσότεροι που τις δηλώνουν σκεφτονται με την πρώτη πρόταση που έγραψες..με οσες συνέπειες ακολουθουν..
Παράθεση

kostkan

Απόφοιτος

O kostkan έγραψε: στις 19:23, 03-04-08:

Θα δηλωσει κανεις ΣΝΔ ή ΣΜΥΝ του Πολεμικου ναυτικου??
Παράθεση

EiRiNi<3 (Ειρηνη)

Φοιτητής

H Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H EiRiNi<3 έγραψε: στις 16:43, 21-04-08:

εγω που θα δωσω του χρονου ενδιαφερομαι για ΣΤΥΑ κ ΣΥΔ...ξερει κανεις γι'αυτες τις σχολες??
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 17:50, 21-04-08:

Εγω
Παράθεση

trialos

Φοιτητής

Ο trialos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O trialos έγραψε: στις 14:06, 29-04-08:

καλησπέρα παιδιά!μπορει να μου πει κάποιος αν βγήκε η προκύρηξη για την αστυνομία?Πρέπει να κάνουμε δήλωση και στο τμήμα σωστά?
Παράθεση

Ιορδανης

Φοιτητής

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Ιορδανης έγραψε: στις 22:01, 29-04-08:

η προκυρηξη για τις αστυνομικες σχολες ποτε ειναι
???
Παράθεση

haris

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο haris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O haris έγραψε: στις 11:25, 05-05-08:

Καλημέρα παιδιά, θα δηλώσω Ικάρων και ΣΤΥΑ. Μπορείτε να μου πείτε πόσα άτομα γνωρίζετε που θα δηλώσουν αυτές τις σχολές; Ρωτάω για να υπολογίσω τα των βάσεων. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.
Παράθεση

exousiasths2007

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο exousiasths2007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O exousiasths2007 έγραψε: στις 00:58, 06-05-08:

Κοίτα αν δηλώσεις ικάρων ιπτάμενοι σε πληροφορώ οτι θα αντιμετωπίσεις μεγάλο ανταγωνισμό δηλώνουν αρκετοί και παιρνουν μονο 50 καθε χρονο ..... άμα δεν το έχεις άχτι να γίνεις πιλότος μην πας εκεί γιατι θα το μετανιώσεις ....
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 01:03, 06-05-08:

Εγώ από μικρός ήθελα να γίνω πιλότος. Ξέρετε εάν στον στρατό προσλαβάνουν Φυικούς?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια