Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 37 31.4%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Κείμενα

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 22 18.6%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Καλλιτεχνικά

    Ψήφοι: 8 6.8%
  • Μουσική

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

    Ψήφοι: 12 10.2%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 4 3.4%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 17 14.4%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Ξένη Γλώσσα

    Ψήφοι: 2 1.7%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σας παιδια κανω αυτο το θεμα για να δω ποιο μαθημα θεωρειται ειναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ποτέ δεν μου άρεσαν τα μαθηματικά (για όλες τις τάξεις μιλάω, από δημοτικό μέχρι και λύκειο) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αρχαια.

Ειχα μια πανασχετη καθηγητρια στη δευτερα γυμνασιου που με κατεστρεψε και περα απο το γεγονος οτι ηταν ασχετη παιδαγωγος ειχαμε και μια αμοιβαια αντιπαθεια.

Γενικως ειρωνευοταν τους παντες και εκανε χαλια μαθημα.
Ε και λογω αυτου μειωθηκε κατακορυφα το ενδιαφερον μου, ενω στην πρωτη γυμνασιου ειχα μια παρα πολυ καλη καθηγητρια και μ'αρεσαν πολυ... Κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Θρησκευτικα βεβαια ειναι το πιο μησιτο μαθημα μου και αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ναι ξερω. οι καθηγητες παιζουν σπουδαιο ρολο στο μαθημα δηλαδη αμα εχεισ σκραπα καθηγητη δεν προκειται ποτε να συμπαθησεισ το μαθημα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα γερμανικά...

Έχουμε μια ηλίθια γερμανίδα, που ξέρει τόσα ελληνικά όσα και ένας τετράχρονος.

Λέει τα Γερμανικά "Γιαγμανικα" και δεν καταλαβαίνει κανείς αυτά που λέει



(ένας συμμαθητής μου , που δεν την πάει καθόλου, μου λέει χτες: "Ρε συ, αυτή έχει έναν πισινό σαν τηλεόραση" :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
βαλε και καμμια δημοσκοπηση σε σχεση με αυτο το θεμα!!!!!!!!! θα χει πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Χημεία,λόγω καθηγητή στο γυμνάσιο.
Ποτέ μου δεν το χώνεψα αυτό το μάθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosathikia

Νεοφερμένος

Ο giorgosathikia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμενα μονο η πληροφορική!!! (χάχα) Όλα τα αλλα είναι!!!!
Μαζί και οι καθηγητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ειχα μια πανασχετη καθηγητρια στη δευτερα γυμνασιου που με κατεστρεψε και περα απο το γεγονος οτι ηταν ασχετη παιδαγωγος ειχαμε και μια αμοιβαια αντιπαθεια.

Γενικως ειρωνευοταν τους παντες και εκανε χαλια μαθημα.
Ε και λογω αυτου μειωθηκε κατακορυφα το ενδιαφερον μου, ενω στην πρωτη γυμνασιου ειχα μια παρα πολυ καλη καθηγητρια και μ'αρεσαν πολυ... Κριμα.


μηπως ειχαμε την ιδια?:(


φυσικη.ενω η καθηγητρια ειναι πολυ καλη,σιχαινομαι τα μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Σίγουρα ο καθηγητής πρέπει να εμπνέει το μαθητή για το μάθημά του, αλλά από τη στιγμή που αυτό δε συμβαίνει, είναι στο χέρι του μαθητή αν θ'ασχοληθεί με το μάθημα ή όχι. Εμένα το χειπότερό μου μάθημα ever ήταν η τεχνολογία, μόνο που φέτος μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
γενικα δεν εχω καποιο που να μου αρεσει εκτος απο αγγλικα και ιστορια:Dφετος μου αρεσει και η χημεια.ολα τα αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy

Νεοφερμένος

Η sandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λατρεύω άλγεβρα και χημεία αλλά απεχθάνομαι θρησκευτικά και κείμενα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell21694

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η φυσικη!!! δεν ξερω αν φταει ο καθηγητησ ή το στραβο μου τ κεφαλι που δεν την καταλαβα ποτε.. τ σιγουρο ειναι οτι την μισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black princess

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχαία! Αν και τα πάω καλά, οι 6 ώρες τη βδομάδα αλλα και η καθηγήτρια που κάθε Δευτέρα βάζει επανάληψη με 'χουν κάνει να τα μισήσω!!
Και οικονομία!! Τι βαρετό μάθημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αρχαία! Αν και τα πάω καλά, οι 6 ώρες τη βδομάδα αλλα και η καθηγήτρια που κάθε Δευτέρα βάζει επανάληψη με 'χουν κάνει να τα μισήσω!!
Και οικονομία!! Τι βαρετό μάθημα!!

+1000 :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΡΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω θεωρω εκτος απ τα μαθηματικα τη φυσικη και τη χημεια ως ολιγον δυσκολα και τη κοινωνικη πολιτικη αγωγη.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Η αγωγή είναι εύκολη γιατί έχει να κάνει με την καθημερινή ζωή ειδικά το κεφάλαιο με την κοινωνία. Τώρα τα Αρχαία δυσκολέψαν στη Β' όπως και η Φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εμένα το χειρότερό μου είναι τα Θρησκευτικά, κι αυτό γιατί φέτος η καθηγήτριά μας είναι ολίγον τί @#$%^&*_!!! Επίσης, δε μου πολυαρέσει η Ιστορία.. Όλα τα άλλα πάνω-κάτω είναι μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top