Μίσος

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ναι εννοείται πως ναι. Κι απορώ με τον εαυτό μου ακόμα... Υποκρίνομαι και καλά ότι είναι οκ τα πράγματα, αλλά μέσα μου... ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΡΑΖΩΩΩΩΩΩΩ :mad::mad::mad::mad::mad: θέλω να πάρω ένα βιβλίο (το πιο χοντρό κατά προτίμηση :P ) και να αρχίσω να χτυπάω με όλη μου την δύναμη συνδυάζοντας αυτό με αισχρά επίθετα (δεν θέλετε να ακούσετε...:D) Κάποια φορά όμως, όταν θα έχουν μαζευτεί πολλά θα ξεσπάσω θα το δείτε και θα αρχίσω να λέω με αλφαβητική σειρά πόσα έκανε και συνεχίζει...

Πολυ αγριαδα ρε παιδι μου. χαλαρωσε.......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το μίσος που ένιωσα για έναν πρώην κολλητό μου δεν το έχω ξανανιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Nαι όντως, ίσως να είμαι λίγο υπερβολική... :( Αλλά βάζω στοίχημα πως κι εσύ έτσι θα έκανες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Nαι όντως, ίσως να είμαι λίγο υπερβολική... :( Αλλά βάζω στοίχημα πως κι εσύ έτσι θα έκανες! ;)

Θα το χασεις...............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μπορεί να θυμώνω αλλά ποτέ δεν μίσησα κάποιον. Εδώ λυπάμαι να σκοτώσω κουνούπι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Συμφωνω με miv, δεν ειναι δυνατον οι ποδοσφαιριστες να πληρωνονται τοσα πολλα για να παιζουν ενα παιχνιδι. Εινια οφ τοπικ ομως.

Το πόσο πληρώνεσαι εξαρτάται βασικά από το πόσοι γύρω σου μπορούν να κάνουν αυτό που κάνεις εσύ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ουτε εγω δεν εχω μισισει καπιον πολυ ωστε να θελω να του κανω κακο...ε ενταξει βασικα υπαρχει μια που θα ηθελα να τη δειρω:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Λοιπόν..σας έχει τυχει ποτε να μισείτε καποιον?
Οχι απλώς να αντιπαθείτε
Αλλα να σας εχει φερθεί τόσο άσχημα που να θέλετε πραγματικά να είναι άτυχος μια ζωή? να σιχένεστε τον εαυτό σας που αγγίξατε αυτόν τον άνθρωπο ή που του μιλούσατε και του δώσατε χρόνο? Να θέλετε να τον πιάσετε να τον αρχίσετε στα μπουκέτα και να του φωνάξετε μες τα μούτρα πόσο ζώο είναι?
:mad:
Δεν εχω μισησει τοσο πολυ καποιον που να θελω να ναι ατυχος μια ζωη...βσικα δεν θα θελα κανενας να ναι ατυχος στη ζωη του..τι θα με ωφελουσε αλλωστε?Το μισος μονο μισος φερνει και απλα "δηλητηριαζει" πιο πολυ αυτον που το κανει παρα αυτον που το δεχεται....Φυσικα και αντιπαθω μερικους φυσικα και με νευριαζουν καποιοι και θα θελα και να τους τα πω ενα χερακι και πολυ μαλιστα.. αλλα οχι και να τους κανω καποιο κακο,οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ουτε κι εγω μισω καποιον. Στιγμιαια εχω νιωσει οργη για καποια ατομα, για τον τροπο που μου φερθηκαν, αλλα μετα σκεφτομαι "να 'ναι καλα εκει που ειναι". Συμφωνω με τη razor σ' αυτο που ειπε οτι το μισος περισσοτερο κακο σ' εμας κανει, παρα στα ατομα που μισουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν εχω μισησει τοσο πολυ καποιον που να θελω να ναι ατυχος μια ζωη...βσικα δεν θα θελα κανενας να ναι ατυχος στη ζωη του..τι θα με ωφελουσε αλλωστε?Το μισος μονο μισος φερνει και απλα "δηλητηριαζει" πιο πολυ αυτον που το κανει παρα αυτον που το δεχεται....Φυσικα και αντιπαθω μερικους φυσικα και με νευριαζουν καποιοι και θα θελα και να τους τα πω ενα χερακι και πολυ μαλιστα.. αλλα οχι και να τους κανω καποιο κακο,οχι...
εγω μερικους πολυ ευχαριστως να τους πλακωνα στα μπουκετα!:PΑλλα νταξει τωρα περα απο την πλακα μπορει μερικοι να μου την δινουν πολυ αγρια,αλλα συγκρατιεμαι..Δεν γινεται να ταιριαζεις με ολους!..+φωνω οτι το μισος δηλητηριαζει(οπως πολυ σωστα το εθεσες!)αυτον που εχει τετοιου ειδους συναισθηματα..Απλα πιστευω οτι αν καποιος σε εχει πληγωσει τοσο πολυ,δεν ειναι καν αξιος να τον μισησεις..παλι θα νιωθεις κατι για αυτον και δεν πετυχαινεις και κατι..απλα δειξε αδιαφορια...νομιζω οτι ποναει πολυ περισσοτερο απο το μισος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_koz

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μισώ κάποιους,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ...Βέβαια πιστεύω ένα πράγμα:Για όλα τα πράγματα υπάρχει το πλήρωμα του χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O_G

Νεοφερμένος

Ο O_G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Tο μίσος καταναλώνει πολύ ενέργεια...ας μην τους κάνουμε τη χάρη....:pp Αδιαφορία=εξοικονόμηση ενέργειας....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Tο μίσος καταναλώνει πολύ ενέργεια...ας μην τους κάνουμε τη χάρη....:pp Αδιαφορία=εξοικονόμηση ενέργειας....................

συμφωνώ αλλά και πάλι, νομίζω πως το μίσος είναι ένα τρομερό και απαίσιο συναίσθημα...μέχρι τώρα δεν το έχω αισθανθεί και είναι βαριά κουβέντα να πεις σε κάποιον "σε μισώ!!!", όταν κάποιος σε πληγώνει ή σου φέρεται άσχημα μπορεί να είσαι θυμωμένος αλλά με το χρόνο τα ξεχνάς και συνεχίζεις τη ζωή σου, οπότε νομίζω ότι όλα είναι παροδικά και δεν ξέρω αν "στέκει" αυτό γραμματικώς και συντακτικώς,αλλά δεν πιστεύω στο μίσος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοιπόν..σας έχει τυχει ποτε να μισείτε καποιον?
Οχι απλώς να αντιπαθείτε
Αλλα να σας εχει φερθεί τόσο άσχημα που να θέλετε πραγματικά να είναι άτυχος μια ζωή? να σιχένεστε τον εαυτό σας που αγγίξατε αυτόν τον άνθρωπο ή που του μιλούσατε και του δώσατε χρόνο? Να θέλετε να τον πιάσετε να τον αρχίσετε στα μπουκέτα και να του φωνάξετε μες τα μούτρα πόσο ζώο είναι?
:mad:
Όχι μωρέ, μπορεί να χαλαστώ ιδιαίτερα αλλά μετά ή θέλω το καλό του (κυρίως σε ερωτικά θέματα) ή απλά μου είναι αδιάφορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
''Οπου υπαρχει αγαπη γινεται αγαπη
Οπου υπαρχει μισος γινεται μισος
Οπου υπαρχει φονος γινεται φονος''

Αντζελα Δημητριου

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
και λοιπόν μετά από 2 χρόνια (και βάλε) ξαναέρχεται στην επιφάνεια το θρέντ..."μίσος" δχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν είναι στο χαρακτήρα μου να μισώ,δεν μπορώ.
Θα νιώσω οργή,μεγάλη οργή αν μου κάνουν κάτι,θα κόψω καλημέρες, αλλά να μισήσω όχι.
Ίσα ίσα,όταν περάσει καιρός ξεχνάω τι έχει γίνει και δίνω πολύ εύκολα ευκαιρίες,αν νιώσω τον άλλον/ην πραγματικά μετανιωμένο/η ( ίσως τεράστιο ελάττωμα αυτό,αλλά δυστυχώς το κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top