Μίσος

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ δεν ασχολούμαι με Ελληνικό πρωτάθλημα στο Ελλάντα ή Ελλαδιστάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω αρνουμαι γενικα την υπαρξη ιδιωτικων ομαδων που εξελιχθηκαν απο αθλητικους οργανισμους γειτονιας. Θεωρω οτι καπως ευτελιζεται το πραγμα. Και αν ως μελλοντας οικονομικος παραγοντας, θα επρεπε να θεωρω αυτη την κατασταση ιδανικη για φραγκα, ως ανθρωπος και σοσιαλιστης παω κοντρα!:)
Συνεπως κανενα πρωταθλημα επιχειρησεων δε μου τραβαει το ενδιαφερον. Μονο οταν ειναι διεθνες, οποτε και αλλαζει το πραγμα. Δε νομιζω οτι προσωπικα θα με τιμουσε να πληρωσω για να δω καποιους απο τους πιο ακριβοπληρωμενους υπαλληλους να κανουν τη δουλεια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kimonas

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι το ελληνικο πρωταθλημα.Μονο οι διαιτητες δε δινουν σωστες αποφασεις.Το ειδαμε αυτη τη χρονια οπου 3 ομαδες ειναι στη Ευρωπη ακομα.Ειχαμ κι εκπληξεις οπως ο Αστερας.Ειναι πιο ανταγωνιστικο.Μη τα βλεπεται ολα με αρνητικη ματια,τη ματια που έχουν οι ξενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω δεν κατηγορω το ελληνικο πρωταθλημα, κατηγορω την εμπορευματοποιηση του αθληματος που ηρθε απ'εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εγω αρνουμαι γενικα την υπαρξη ιδιωτικων ομαδων που εξελιχθηκαν απο αθλητικους οργανισμους γειτονιας. Θεωρω οτι καπως ευτελιζεται το πραγμα. Και αν ως μελλοντας οικονομικος παραγοντας, θα επρεπε να θεωρω αυτη την κατασταση ιδανικη για φραγκα, ως ανθρωπος και σοσιαλιστης παω κοντρα!:)
Συνεπως κανενα πρωταθλημα επιχειρησεων δε μου τραβαει το ενδιαφερον
Δεν υπαρχει κανενα πρωταθλημα που να μην ειναι εμπορικο οι επειχηρηματιες που διοικουν τις ομαδες εκμεταλευουν το παθος ενος ανθρωπου για να βγαλει χρηματα σε ολα τα πρωταθληματα του κοσμου γινετε αυτο.Οχι εμπορικες ειναι οι ερασιτεχνικες αλλα ποιος θα παει να δει μια ερασιτεχνικη?Οι εμπορικες ομαδες φερνουν παιχτες και ανεβαζουν την ποιοτητα του αθληματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω σε γηπεδο εχω παει να δω μονο ερασιτεχνικες ομαδες παντως...;)
Για μενα αποτελει προκληση καποιος να πληρωνεται 2 εκατομμυρια ευρω το χρονο για να παιζει μπαλα και δεν θα συνεισφερω σε αυτο το παζαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Συμφωνω με miv, δεν ειναι δυνατον οι ποδοσφαιριστες να πληρωνονται τοσα πολλα για να παιζουν ενα παιχνιδι. Εινια οφ τοπικ ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, καλυτερα κολλαει στο φανατισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Συμφωνω με miv, δεν ειναι δυνατον οι ποδοσφαιριστες να πληρωνονται τοσα πολλα για να παιζουν ενα παιχνιδι. Εινια οφ τοπικ ομως.
Νομιζω οτι εσυ φταις(γενικα μιλαω)που πας και βλεπεις τους αγωνες και απαιτεις να παιζεται καλυτερο ποδοσφαιρο απο το Βαρδινογιαννη- Κοκκαλη-Ντεμη να σου παρει παιχτες ετσι ανεβαινει η τιμη του καθε ποδοσφαιριστη και του ποδοσφαιρου γενικα και παιζεται και καλυτερο ποδοσφαιρο γενικως αυτος ειναι ο σκοπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν ειπα ποτε οτι δε φταινε αυτοι που τους πληρωνουν. Λογικοτατο.
Οσο για το σκοπο του επαγγελματικου ποδοσφαιρου, ειναι ο ιδιος με καθε αλλη εταιρεια. Παντα βεβαια ειναι διαφημιση για μια εταιρεια το καλο προιον, αλλα επισης αν η εταιρεια κανει καλο μαρκετινγκ, ακομη και με σκαρτο προιον, τοτε δεν ειναι προβλημα, απο τη στιγμη που αυξανει το κερδος. Αρα λοιπον, σκοπος των ιδιωτικων ομαδων φυσικα και δεν ειναι να παιζεται καλυτερο ποδοσφαιρο...Αποτελεσμα μπορει, οταν ο επιχειρηματιας ειναι ευσυνειδητος και οχι απατεωνας/τρικερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δεν ειναι ο σκοπος ειναι το αποτελεσμα τις πιο πολλες φορες ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Φυσικά και ναι...Βασικά είναι ένας συμμαθητής μου...Θα το σκοτώσω μια μέρα αυτό το παιδί δεν πάει άλλο!έχω απαντήσει και στο θέμα που λέει τι θα κάνατε στον εχθρό σας...Πραγματικά τον μισώ...Δεν είναι ότι θέλω τόσο πολύ να τον εκδικηθώ για κάτι...Θέλω απλά να μην τον ξαναδώ στην ζωή μου...Δυστυχώς όμως θα τον δώ και του χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ναι μισώ όσους με πλήγωσαν...Και είναι πολλοι..αλλα τι να πει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Δε έχω κάποιον που μισώ.

Όποιος με στεναχωρεί τον γράφω και δεν ασχολούμαι άλλο.

Δεν αξίζει να ασχολείσαι καθόλου με κάποια άτομα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Φανταζομαι οτι σου την επεφτε.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Μισώ την κυβέρνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο μισούσα κάποια παιδιά όσο να 'ναι. Στο Λύκειο, έχω καλές σχέσεις με όλους, είναι καλά παιδιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
μισω καποια ατομα γιατι μου εχουν κανει πολλα .ειδικα μια που μου τη σπαει πολυ απο το δημοτικο δεν τα πηγαιναμε καλα.αυτη εχει ορεξη για ξυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
α μπα δν μπορω να πω οτι μισω καποιον-α.αντιπαθειες εχω (οπως ολοι) αλλα καμια ευτυχως δν εχει εξελιχθει σε μισος και εκδικητικη ταση..αν μου συμβει ομως,πιστευω οτι δν προκειται να καταφυγω στο ξυλο(ελεος δλδ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι εννοείται πως ναι. Κι απορώ με τον εαυτό μου ακόμα... Υποκρίνομαι και καλά ότι είναι οκ τα πράγματα, αλλά μέσα μου... ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΡΑΖΩΩΩΩΩΩΩ :mad::mad::mad::mad::mad: θέλω να πάρω ένα βιβλίο (το πιο χοντρό κατά προτίμηση :P ) και να αρχίσω να χτυπάω με όλη μου την δύναμη συνδυάζοντας αυτό με αισχρά επίθετα (δεν θέλετε να ακούσετε...:D) Κάποια φορά όμως, όταν θα έχουν μαζευτεί πολλά θα ξεσπάσω θα το δείτε και θα αρχίσω να λέω με αλφαβητική σειρά πόσα έκανε και συνεχίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top