Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Βοήθεια/Απορίες στις AOΔE

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αν πέσει (που πολύ δύσκολο λόγω της διόρθωσης που υπέστη) να το γράψετε ακριβώς όπως το λέει το βιβλίο και δεν θα σας κόψουν τίποτα. Δεν είσαστε υποχρεωμένοι να τα λέτε έτσι ώστε να βγαίνει καλύτερο νόημα, παπαγαλία είναι το μάθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αν πέσει (που πολύ δύσκολο λόγω της διόρθωσης που υπέστη) να το γράψετε ακριβώς όπως το λέει το βιβλίο και δεν θα σας κόψουν τίποτα. Δεν είσαστε υποχρεωμένοι να τα λέτε έτσι ώστε να βγαίνει καλύτερο νόημα, παπαγαλία είναι το μάθημα :P

Πάντως δεν έχει πέσει ποτέ :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
και ελπιζω να μην πεσει και ποτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lethin1

Νεοφερμένος

Ο Lethin1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σε όλους!!! Πηγαίνω δευτέρα Λυκείου τεχνολογική και
Θα ήθελα να μου πείτε αν χρειάζεται φροντιστήριο το εν λογω μάθημα
Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Γεια σε όλους!!! Πηγαίνω δευτέρα Λυκείου τεχνολογική και
Θα ήθελα να μου πείτε αν χρειάζεται φροντιστήριο το εν λογω μάθημα
Ευχαριστώ...
οπωσδήποτε,εγώ έκανα την βλακεία και δεν πήγα...και τώρα τρέχωωωωωωωωωω!:(!
παρόλα αυτα να ξέρεις βοηθάει πολύ γιατί σε βάζει σε ένα πρόγραμμα!:iagree:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Γεια σε όλους!!! Πηγαίνω δευτέρα Λυκείου τεχνολογική και
Θα ήθελα να μου πείτε αν χρειάζεται φροντιστήριο το εν λογω μάθημα
Ευχαριστώ...

Δεν αξίζει να πας φροντιστήριο ΑΟΔΕ.
Το μάθημα είναι τελείως θεωρητικό το μόνο που θα σου κάνει το φροντιστήριο είναι να σε βάλει σε ένα πρόγραμμα, πράγμα που μπορείς να το κάνεις και μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lethin1

Νεοφερμένος

Ο Lethin1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν αξίζει να πας φροντιστήριο ΑΟΔΕ.
Το μάθημα είναι τελείως θεωρητικό το μόνο που θα σου κάνει το φροντιστήριο είναι να σε βάλει σε ένα πρόγραμμα, πράγμα που μπορείς να το κάνεις και μόνος σου.

Και εγω αυτό πιστεύω...Δηλαδή περα απο τη θεωρία δεν είναι τίποτα άλλο όπως ασκήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
οχι δεν εχει ασκησεις, εγω δεν παω φροντ ειμαι μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Imo καλό είναι να πας φροντιστήριο και στο ΑΟΔΕ. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Και εγω αυτό πιστεύω...Δηλαδή περα απο τη θεωρία δεν είναι τίποτα άλλο όπως ασκήσεις?

Όχι δεν έχει ασκήσεις μόνο θεωρία. Εάν πάντως αποφασίσεις να μην πας φροντιστήριο φρόντισε να βάλεις ένα πρόγραμμα για το πότε θα το διαβάζεις. Με συστηματικό διάβασμα και επαναλήψεις είναι το πιο σίγουρο 20. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι ξέρω καλά δλδ αν με βάλεις να γράψω τώρα χωρίς επανάληψη θα τα πάω χάλια....άσε που 4-5 σελίδες νομίζω δεν τις ξέρω και καθόλου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι ξέρω καλά δλδ αν με βάλεις να γράψω τώρα χωρίς επανάληψη θα τα πάω χάλια....άσε που 4-5 σελίδες νομίζω δεν τις ξέρω και καθόλου....

Και εγώ μια από τα ίδια είμαι! Άμα δεν κάνω επανάληψη δεν θυμάμαι τίποτα. Ελπίζω να το βγάλω 2 φορές πριν δώσουμε μιας και έχουμε και 3ήμερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πιστεύω όμως είχες μια καλή επαφή με το μάθημα όλη τη χρονιά...θα βγει άνετα σε 3 μέρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πιστεύω όμως είχες μια καλή επαφή με το μάθημα όλη τη χρονιά...θα βγει άνετα σε 3 μέρες....

Είναι και άμα τα παίρνεις εύκολα! Εγώ είμαι από αυτούς που δεν τα παίρνουν εύκολα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
βγαίνει ρε σε 3 μέρες άνετα......του ΑΕΠΠ η θεωρία εμένα μόνο με τρομάζει λίγο όχι του ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
βγαίνει ρε σε 3 μέρες άνετα......του ΑΕΠΠ η θεωρία εμένα μόνο με τρομάζει λίγο όχι του ΑΟΔΕ

Θα δούμε τότε! Του ΑΕΠΠ τρεις μέρες είναι αρκετές, δε θέλει να τα ξέρουμε παπαγαλία οπότε μια χαρά. :D
Πάντως στο ΑΕΠΠ δείχνουν να θέλουν να ξεφύγουν από τα πολύ θεωρητικά ερωτήματα. Πιο πολύ για κατανόηση ενδιαφέρονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται φροντηστήριο ΑΟΔΕ εάν μπορείς να κάτσεις να διαβάζεις μόνος σου. Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα. :)

Τώρα πάλι εάν δεν μπορείς να βάλεις τον πωπό σου (sic :P) κάτω να διαβάσεις τότε σε βάζει σ' ένα πρόγραμμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sagon

Νεοφερμένος

Ο sagon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπον νεος ειμαι εδω ας πω και εγω τη γνωμη μου. Το ΑΟΔΕ ειναι ενα γελοιο μαθημα που δεν χρειαζετε φροντηστηριο. Εστω μια τυπικη σχεση να ειχες με το ΑΟΔΕ, καθεσαι και τις τελευταιες 2-3 μερες πριν γραψεις, το ξεπατωνεις και πας και γραφεις. Απλα πραγματα. Δεν χρειαζετε να τα εχεις βγαλει ξανα, και τις τελευταιες μερες τα βγαζεις,ειναι πολυ εκολο,αρκει να συγκεντρωθεις αυτες τις δυο μερες.
φιλακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Είναι ολοφάνερο!!!του ξεφεύγουν!!:lol:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top