Ασχολείται κανείς με το Gaming;

Ασχολείστε με το Gaming?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 54.5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 3 27.3%
  • Φανατικά

    Ψήφοι: 2 18.2%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Να δω τις απαντήσεις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ο Ωρίωνας εννοεί μάλλον παιχνίδια με το σύστημα των Dungeons & Dragons και το Elder Scrolls δεν είναι τέτοιο.

Περίπου αυτό εννοώ μιας και υπάρχουν rpg που δεν΄χρησιμοποιούν τους κανόνες Dungeons & Dragons (τα Elder Scrolls είναι action-rpg όχι rpg)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Περίπου αυτό εννοώ μιας και υπάρχουν rpg που δεν΄χρησιμοποιούν τους κανόνες Dungeons & Dragons (τα Elder Scrolls είναι action-rpg όχι rpg)

ναι βασικά όντως τα elder scrolls είναι action-rpg αλλά εμένα μ'αρέσουν πιο πολύ από τα dungeons and dragons...τεσπα... προσωπικές γνώμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Τα rpg με dungeon & dragons είναι τα καλύτερα. Σου δίνουν πολλές επιλογές, υπάρχουν δεκάδες αποστολές (οι οποίες πολλές φορές μπλέκονται) και διαφορετικοί τρόποι να τις ολοκληρώσεις και το καλύτερο είναι πως μπορείς να τα ΄παίξεις πολλές φορές και να δεις διαφορετικά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σήμερα κυκλοφόρησε το crysis!!!:D:D:D
Έχω ήδη παίξει το demo, και ήταν τέλειο!
Τα γραφικά του είναι άπαιχτα! Είναι βέβαια βαρύ παιχνίδι αλλά no prob!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δυστυχώς, μπορώ να δηλώσω εθισμένος στην DOTA (Warcraft III). Την είχα σταματήσει (στο διάστημα αυτό παρατήρησα ότι γινόμουν καλύτερος στο σχολείο), όμως κάτι φίλοι μου είπαν να το φορτώσω ξανά για να δουν της ικανότητές μου. I just can't stop :'(.

@Giwrgos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δυστυχώς, μπορώ να δηλώσω εθισμένος στην DOTA (Warcraft III). Την είχα σταματήσει (στο διάστημα αυτό παρατήρησα ότι γινόμουν καλύτερος στο σχολείο), όμως κάτι φίλοι μου είπαν να το φορτώσω ξανά για να δουν της ικανότητές μου. I just can't stop :'(.

@Giwrgos
Αχ αυτή η DOTA τι μας έχει κάνει.. :D

Λοιπόν παίζω κυρίως δότα...
Μετά κανένα pro και σπάνιότερα κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τι ξεθάψιμο ήταν αυτό!

Τέλος πάντων, ασχολούμαι σχεδόν φανατικά με το gaming από το 1998 (ναι, μπέμπης με το Ν64 του μεγάλου μου ξαδέρφου). Μαζί με τον Η/Υ θα έχω συμπληρώσει καμιά 300αριά τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
-Πρώην παίκτης Lineage II
-Τωρινός παίκτης Counter Strike 1.6
-Μελλοντικός παίκτης του τίποτα

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Φυσικά και ασχολούμαι. Συνίστώ αυτήν την παιχνιδάρα. Μην φύγετε αφού δείτε το βίντεο, έχει κι άλλο και καλύτερο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Q9cn80RtAdU&feature=related[/ame]

Και τώρα το καλύτερο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=W8Qz9ah8cKQ[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αλήθεια τί είναι το Gaming?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
xmm εχω ακουσει οτι ειναι υπερεκτιμημενο το Assasin's Creed. Δε φαινεται ασχημο αλλα για παιχνιδαρα δε ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
xmm εχω ακουσει οτι ειναι υπερεκτιμημενο το Assasin's Creed. Δε φαινεται ασχημο αλλα για παιχνιδαρα δε ξερω...

+1... Μια χαρά παιχνίδι, αλλά όχι και παιχνιδάρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Nexuiz ftw + Armagetron... απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τι είδους είναι;;Online,Περιπέτειας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ασχολούμαι, αλλά όχι τόσο πολύ, θα έλεγε κανείς ελάχιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τα κλασσικά RPG είναι τα καλύτερα. Final Fantasy και Άγιος ο Θεός. Επίσης, Ocarina of Time και άλλα ξεχασμένα διαμάντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
xmm εχω ακουσει οτι ειναι υπερεκτιμημενο το Assasin's Creed. Δε φαινεται ασχημο αλλα για παιχνιδαρα δε ξερω...
Καλά, με κοροιδεύεις τώρα? Το μοναδικό άσχημο που χτυπάει πολύ είναι η επανάληψη των αποστολών και αυτό θα διορθωθεί στο AC2. Φυσικά να προσθέσω όλο το God of war και το ninja gaiden sigma. Για το 2 δεν ξέρω (ακόμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
WOW οεο retri paladin και unholy dk :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
xmm εχω ακουσει οτι ειναι υπερεκτιμημενο το Assasin's Creed. Δε φαινεται ασχημο αλλα για παιχνιδαρα δε ξερω...
assasins greed ?
μαύρο χαλι ..
ελεεινό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top