Βοηθήματα Γ' Λυκείου

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
για ποση διαφορα χρηματων μιλαμε;

Το καθένα γύρω στα 20-25 είναι. Εννοούσα,να πάρετε και τα δύο,αν έχετε την οικονομική δυνατότητα. :P Αλλά για μένα το πρώτο είναι απαραίτητο για τα συνδυαστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το καθένα γύρω στα 20-25 είναι. Εννοούσα,να πάρετε και τα δύο,αν έχετε την οικονομική δυνατότητα. :P Αλλά για μένα το πρώτο είναι απαραίτητο για τα συνδυαστικά.
εμας μας ειπε πως δεν χρειαζεται...θα μας δινει αυτος ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
εμας μας ειπε πως δεν χρειαζεται...θα μας δινει αυτος ασκησεις.

Εμ,οκέι,όπως θέλετε. :P
Εμένα μου είχε ζητήσει αυτά τα δύο βοηθήματα,μου έβγαζε φωτοτυπίες από ένα άλλο και μου έφερνε ασκήσεις και μεθοδολογία σε κόρπους από την ίδια. Είχα αγοράσει και στην Β' ένα άλλο βοήθημα,πάει είχα καεί σε αυτό το μάθημα. :P Α αγόρασα και ένα με 400 ασκήσεις βιολογίας για επανάληψη. :lol:
Και εγώ το πρώτο δεν το λέω μόνο για ασκήσεις,έχει πάρα πολύ ωραίες συνδυαστικές,και οι ασκήσεις του ξεφεύγουν που και που από τα συνηθισμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εμ,οκέι,όπως θέλετε. :P
Εμένα μου είχε ζητήσει αυτά τα δύο βοηθήματα,μου έβγαζε φωτοτυπίες από ένα άλλο και μου έφερνε ασκήσεις και μεθοδολογία σε κόρπους από την ίδια. Είχα αγοράσει και στην Β' ένα άλλο βοήθημα,πάει είχα καεί σε αυτό το μάθημα. :P Α αγόρασα και ένα με 400 ασκήσεις βιολογίας για επανάληψη. :lol:
Και εγώ το πρώτο δεν το λέω μόνο για ασκήσεις,έχει πάρα πολύ ωραίες συνδυαστικές,και οι ασκήσεις του ξεφεύγουν που και που από τα συνηθισμένα.
θα δω στην πορεια αν θα χρειαστω...οικονομικη κριση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια στην φυσικη κατευθυνσης το βοηθημα του μαθιουδακη αξιζει?Απαντηστε μου plzzz.Ευχαριστω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια στην φυσικη κατευθυνσης το βοηθημα του μαθιουδακη αξιζει?Απαντηστε μου plzzz.Ευχαριστω!!!:)
Παναγιωτακόπουλος-Μαθιουδάκης .Δεν ξέρω αν εχει βγάλει μόνος του ο δεύτερος.Πάντως οι τόμοι που βγάζουν μαζί αξίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι εννοω τους τομους αυτων των δυο μαζι. Σορρυ που δεν το ανεφερα.Οκ ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ναι εννοω τους τομους αυτων των δυο μαζι. Σορρυ που δεν το ανεφερα.Οκ ευχαριστω!

ναι ειναι πολυ καλο βιβλιο για ενα 17-18. Απλα θα χρειαστεις και κατι ακομη για πιο δυσκολες ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ναι ειναι πολυ καλο βιβλιο για ενα 17-18. Απλα θα χρειαστεις και κατι ακομη για πιο δυσκολες ασκησεις

Δεν χρειαζεται πιο δυσκολες ασκησεις απο αυτες που εχουν οι 2 τομοι (ισως να χρειαζονται παραπανω σαν αριθμος αλλα οχι σαν επιπεδο δυσκολιας) .Το επιπεδο ειναι πολυ καλο ,και αν καποιος ειναι σε θεση να λυνει ολες τις ασκησεις απο εκει μεσα τοτε παει ανετα για 19+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μην κρινετε βαθμολογιες απο βοηθηματα.Ελεος!Τι παει να παει "ειναι για 18 αλλα παρε αλλο για λιγο παραπανω?)Το βιβλιο ειναι αριστο και το χρησιμοποιησα ολο το χρονο.Ειδικα οι ερωτησεις ανοικτου τυπου ειναι ισως οτι πιο δυσκολο υπαρχει σε βοηθημα!+Εχει αρκετες ασκησεις,νομιζω θα σε καλυψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κοιταξτε.Δυο βοηθηματα σε καθε μαθημα( α και β τευχος) δεν αρκουν?Γιατι δεν παιζει να παρω 4 βοηθηματα σε καθε μαθημα + το φροντιστιριο.Νο money.Οικονομικη κριση:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Κοιταξτε.Δυο βοηθηματα σε καθε μαθημα( α και β τευχος) δεν αρκουν?Γιατι δεν παιζει να παρω 4 βοηθηματα σε καθε μαθημα + το φροντιστιριο.Νο money.Οικονομικη κριση:whistle::whistle:

μια χαρά αρκούν έτσι και αλλιώς το φροντιστήριο θα σου δίνει και επιπλέον υλικό οπότε θα είσαι μια χαρά μην ακούς κανέναν δες και εδω
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40544 για επιπλέον ασκήσεις μαθηματικών κάποιες είναι πολύ καλές και εδώ για φυσικής https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=72253
και όποια απορία έχεις μην διστάζεις να ρωτήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Είχα δώσει πέρσυ αλλά δεν διάβασα τίιιποτα ( η εννοια του τίποτα την ξέρετε? ), και εγραψα 8600.. εντάξει καλα είναι..
απλά δεν ήθελα να περάσω... και μιας και ξαναδίνω θα το πάω χωρίς φροντιστήριο.. μόνο με την βοήθεια φίλων και έτσι..

άρα θέλω να μου προτείνετε κάποια βοηθήματα.. δηλαδή ξέρω γω να έχουν όλη την λύση π.χ πίσω....
Τεχνολογική εδώ.. και πάω για 16.000 του χρόνου.. εύκολα για μένα αν διαβάσω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Είχα δώσει πέρσυ αλλά δεν διάβασα τίιιποτα ( η εννοια του τίποτα την ξέρετε? ), και εγραψα 8600.. εντάξει καλα είναι..
απλά δεν ήθελα να περάσω... και μιας και ξαναδίνω θα το πάω χωρίς φροντιστήριο.. μόνο με την βοήθεια φίλων και έτσι..

άρα θέλω να μου προτείνετε κάποια βοηθήματα.. δηλαδή ξέρω γω να έχουν όλη την λύση π.χ πίσω....
Τεχνολογική εδώ.. και πάω για 16.000 του χρόνου.. εύκολα για μένα αν διαβάσω ;)
ειμαι off topic αλλα ξερει κανεις πως μπορω να δημιουργησω ενα θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αν γίνετε κάποιος να απαντήσει στην ερώτηση μου εδώ, είναι πολύ σημαντικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Είχα δώσει πέρσυ αλλά δεν διάβασα τίιιποτα ( η εννοια του τίποτα την ξέρετε? ), και εγραψα 8600.. εντάξει καλα είναι..
απλά δεν ήθελα να περάσω... και μιας και ξαναδίνω θα το πάω χωρίς φροντιστήριο.. μόνο με την βοήθεια φίλων και έτσι..

άρα θέλω να μου προτείνετε κάποια βοηθήματα.. δηλαδή ξέρω γω να έχουν όλη την λύση π.χ πίσω....
Τεχνολογική εδώ.. και πάω για 16.000 του χρόνου.. εύκολα για μένα αν διαβάσω ;)
επειδη ημουν Θετικη δεν ξερω για τα βοηθηματα της Τεχνολογικης....Ομως στα κοινα μαθηματα σου προτεινω :
Μαθηματικα Κατευθυνσης
και

ΦυσικηΚατευθυνσης

Τουλαχιστον εγω αυτα ειχα και (οπως και εσυ ΧΩΡΙΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ) επιασα τα 16,000 μορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο βοήθημα για την Έκθεση που να έχει διαγράμματα για τους θεματικούς κύκλους του Λυκείου, να προσεγγίζει τα θέματα πολύπλευρα και αν γίνεται να περιέχει τη θεωρία συγκεντρωμένη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Κανείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο βοήθημα για την Έκθεση που να έχει διαγράμματα για τους θεματικούς κύκλους του Λυκείου, να προσεγγίζει τα θέματα πολύπλευρα και αν γίνεται να περιέχει τη θεωρία συγκεντρωμένη;;;

Δες αυτό
Εχει και έτοιμους προλόγους/επιλόγους και φράσεις διάφορες για επικοινωνιακά πλαίσια που θα σε βοηθούσαν να ανεβάσεις το εκφραστικό επίπεδο μιας έκθεσης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Λογου σπουδη ή Κοινος Νους.Τα πιο δημοφιλη για 17+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top