Πενθήμερη εκδρομή από την Γραμματεία Νέας Γενιάς

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αντε ωραια βλεπω δηλαδη τη δυτικη μακεδονια να μαζευται στο Παρισι.nice...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ρε μαγκες Βιεννη κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Εγώ θα πάώ Ρώμη!!!:jumpy: Θα πάει κανένας άλλο εκει;:bye:

γεια χαρα....τωρα ειδα το ποστ σου...ελπιζω να δεις και συ το δικο μου σημερα πριν φυγεις..
ε ναι και εγω θα παω στη Ρωμη..τα ξημερωματα φευγω απο την Θεσ/νικη...

εγω ειμαι απο Κιλκις...

ελπιζω να βρεθουμε:)
θα σου στειλω και pm...

Γιωργος , In Flames Gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Αυριο την κανουμεεε μαγκεεεεεεες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
και καλα, απ την γ πως γινεται η επιλογη? πρεπει να δηλωσεις κατι η εκεινοι σ ενημερωνουν αφου βγουν οι βαθμολογιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Το προγραμμα αφορα παιδια της Β λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Νέος κύκλος παιδιών ανακοινώθηκε! Η αδερφή μου θα πάει! :jumpy:Δεν ξέρουμε βέβαια ακόμα σε ποια πόλη θα πάει :what:, αλλά όπου και να πάει θα περάσει τέλεια, όπως περάσαμε και όλοι μας πέρυσι!:D
Ποιός άλλος θα πάει φέτος???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κριμα ειδα λιγο αργα αυτο το topic..ειχα παει και εγω στο παρισι τον προηγουμενο νοεμβριο και ειχαμε περασει τελεια!!! αλεξια δεν σε θυμαμαι, απο που εισαι?ησουν στο δευερο γκρουπακι γιατι τα παιδια απο το πρωτο γκρουπ που ημασταν μαζι τα θυμαμαι!μηπως συστηνοσουν ως αλεξανδρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Παιδιά και ένα με πήραν τηλέφωνο από το σχολείο μου αλλά είπαν ότι θα γίνει κλήρωση για το ποιος θα πάει.. Ξέρετε κάτι παραπάνω?? Ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
κριμα ειδα λιγο αργα αυτο το topic..ειχα παει και εγω στο παρισι τον προηγουμενο νοεμβριο και ειχαμε περασει τελεια!!! αλεξια δεν σε θυμαμαι, απο που εισαι?ησουν στο δευερο γκρουπακι γιατι τα παιδια απο το πρωτο γκρουπ που ημασταν μαζι τα θυμαμαι!μηπως συστηνοσουν ως αλεξανδρα?
Σου στελνω πμ Γωγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Επειδη πρωτη φορα βλεπω αυτο το τοπικ,για πειτε ρε παιδες τι παιζει με αυτο το προγραμμα.Απο που ενμερωνεσαι για το αν θα πας ταξιδι?Στο σχολειο εβγαλα τον καλυτερο βαθμο φετος,αλλα απο οτι καταλαβα πηγαινει ταξιδι ο πρωτος ολοκληρου του νομου ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Πηγαίνουν οι πρώτοι από κάθε νομό. Ο αριθμός τους είναι ανάλογα με το νομό. Ενημερώνεσαι από το σχολείο σου και από μια επιστολή που θα σου σταλεί μέσα στον Αύγουστο αν θυμάμαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Πηγαίνουν οι πρώτοι από κάθε νομό. Ο αριθμός τους είναι ανάλογα με το νομό. Ενημερώνεσαι από το σχολείο σου και από μια επιστολή που θα σου σταλεί μέσα στον Αύγουστο αν θυμάμαι καλά...

αξεχαστες στιγμες στην Ρωμη Νικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ήταν η καλύτερη εκδρομή που έχω πάει ποτέ! Όσα παιδιά θα πάνε να ξέρουν ότι θα περάσουν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΤΑΤΑ!!! Όσοι πέρυσι πήγαμε Ρώμη (όπως και ο in flames από πάνω) συνεχίζουμε να κρατάμε επαφή και έιναι υπέροχο να γνωρ'ιζεις τόσα πολλά καταπληκτικά παιδιά και να περνάτε ένα 5μερο μαζί! Αχ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω ειχα παει το νοεμριο στο λονδινο ηταν απλα τελεια δεν πρεπει νατο χασει κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και σόρρυ, εκει περα πας μονος σου ή με τους υπολοιπους απ'το νομό σου; Γιατι αν ειναι μονος σου δε λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εξαρταται..για παραδειγμα εμεις ημασταν 7 απο την Πατρα που πηγαμε ολοι στο Παρισι! αλλα μαζι μας ηταν και παιδια που ειχαν ερθει μονο αυτα απο το νομο τους..συνηθως ομως τους βαζουν ολους μαζι! και βεβαια αν ειναι και μικρος ο νομος μπορει να ειναι ετσι κι αλλιως 1-2 ατομα για αυτην την εκδρομη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Βασικα κάτσε, αφορα αριστούχους των Πανελληνίων ή της Β' Λυκείου; Γιατι δεν το λεει ξεκαθαρα στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αφορα αριστουχους της Β Λυκειου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΑΑ, οκ τότε. Εγω δυστυχως αριστευσα μονο φετος. Στη Β απολυθηκα με το χαμηλοτερο βαθμο απολυσης που ειχα ποτέ, 18,2, οποτε δε νομιζα οτι θα με έπαιρνε το προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top