Πενθήμερη εκδρομή από την Γραμματεία Νέας Γενιάς

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η Γενικη Γραμματεια Νεας Γενιας κανει δωρο σε 300 αριστουχους μια πενταημερη εκδρομη στο εξωτερικο. Υπαρχει καποιο μελος (εκτος απο εμενα) που θα παει; Και αν ναι που:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χμ...Δεν έχω ακούσει για αυτό...! Περισσότερες λεπτομέρειες;;; Και σε ποιους αριστούχους;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ο καλύτερος του νομού πάει στο ταξίδι αυτό. Είμαι και 'γω ως αναπληρωματικός , αλλά ούτε και εγώ ξέρω λεπτομέρειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ο καλύτερος απο κάθε νομό; Πως πάνε 300 τότε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ο καλύτερος απο κάθε νομό; Πως πάνε 300 τότε; :P

Δε ξέρω για 300 εγώ.. Εκτός αν παίζουν υπερνομαρχίες κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πανε αναλογα με τους βουλευτες καθε νομου

Εγω θα παω Ρωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Τυχερέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marpl

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ένας βουλευτής και μαθητής! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω πηγα περσυ παρισι και ηταν τελεια θα περασετε φοβερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που μάλλον έβγαλα τα πιο πολλά μόρια δικαιούμαι???ή παει ανάλογα με το βαθμό πρόσβασης???εγώ και μία κοπελιά έχουμε τον ίδια βαθμό πρόσβασης την περνάω στα μόρια όμως σε όλα τα πεδία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Παιδια,αυτο το προγραμμα δεν ειναι για τους μαθητες της Β Λυκειου?Γιατι εγω περισυ ειχα παει Βρυξελλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ειναι για τους τωρινους μαθητες της τριτης και παει αναλογα με τον βαθμο της δευτερας λυκειου τ προγραμμα λεγεται οι νεοι γνωριζουν την ευρωπη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ακριβως αυτο εννοουσα!Αναλογα με το βαθμο στη Β λυκειου 300 παιδια απο ολη την Ελλαδα πηγαινουν σε αυτο το προγραμμα στις αρχες της Γ λυκειου(τελη Σεπτεμβριου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Εγω πηγα περσυ παρισι και ηταν τελεια θα περασετε φοβερα

Kαι εγώ πήγα πέρυσι στο Λονδίνο.Πράγματι ήταν εξαιρετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Nαι ρε ηταν πολυ ωραια κ στο παρισι!!! περσυ νομιζω πηγαμε 28 σεπτεμβριου! Μην το χασει κανενας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ειχες και το διευθυντη μου συνοδο εσυ που πηγες παρισι:PΚαι εμεις θελαμε εκει αλλα τελικα μας εβαλαν Βρυξελλες και καθολου δε μας κακοεπεσε:no1:Ειναι αρκετα δυσκολο παντως απο θεσσαλονικη και αθηνα να τα καταφερεις:)Πραγματικα,οποιος παει,ειμαι σιγουρος πως το αξιζει και ανταμειβονται οι προσπαθειες του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Eγω δεν ειχα κανενα συνοδο απο το σχολειο μ ! Ολοι ηταν απο αλλα σχολεια και ολα τα παιδια δεν τα ηξερα αλλα καναμε και γαμω τις παρεες! Και εγω σε κληρωση μπηκα με ενα αλλο παιδι που ειχαμε ισοβαθμισει! Ναι επειδη την προηγουμενη νυχτα οσοι ειναι μακρια απο την αθηνα μενουν σε καποιο ξενοδοχειο κοντα στο αεροδρομιο ειχα γνωρισει κι παιδια που πηγαιναν βρυξελλες! Βεβαια εχει πολυ τρεξιμο σε μουσεια αλλα εμεις ειχαμε παει μια μερα ολοκληρη στην eurodisney! Το ξενοδοχειο χλιδατο ! Ασε και γαμω τις φασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ έβγαλα τον μεγαλύτερο βαθμό στο νομό μου(στη β λυκείου)και μου είπαν οτι δικαιούμαι ένα ταξίδι στο εξωτερικό.όσοι εχετε πάει μπορείτε να μου πείτε πότε πραγματοποιείται συνήθως?άκουσα για τέλη σεπτεμβρίου με αρχές οκτωβρίου.αξίζει πιστεύετε να παω αυτό το διάστημα ενώ θα διαβάζω για τισ πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
αξίζει πιστεύετε να παω αυτό το διάστημα ενώ θα διαβάζω για τισ πανελλήνιες?
Εννοείται οτι αξίζει. Θα είναι ο,τι πρέπει ένα μικρό διάλειμμα απο το διάβασμα.
Μην κάνεις επίσης το λάθος να μην πας στην 5ημερη του σχολείου σου (σε όλους πάει αυτό) με δικαιολογία το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Την πενταήμερη δεν θα την έχανα με τίποτα.απλά δεν ξέρω....πέντε μερες το σεπτέμβρη και άλλες πέντε τον μάρτη?μου φαίνονται πολλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top