Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 146)
  • Όλες το ίδιο είναι

    Ψήφοι: 18 12.3%
  • Η Α' γυμνασίου

    Ψήφοι: 54 37.0%
  • Η Β' γυμνασίου

    Ψήφοι: 26 17.8%
  • Η Γ' γυμνασίου

    Ψήφοι: 48 32.9%

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Oλες οι τάξεις εύκολες είναι αν διαβάζεις...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Με ποια λογικη λεει ενας στο ξεκαρφωτο "Α η τριτη ή η β γυμνασιου ειναι η πιο η ευκολη/γελοια ταξη?" Τη στιγμη δηλαδη που εχουν αρχισει δηλαδη να δυσκολευουν τα πραγματα. Η πρωτη γυμνασιου ειναι η πιο γελοια ταξη για τους εξης λογους
1ον)Σε αυτη την ταξη ολοι βγαζουν τους καλυτερους βαθμους
2ον)Δεν μπαινουν ακομα φυσικες,χημειες ενω τα αρχαια ειναι σε πρωιμη μορφη
3ον)Τωρα το παραμυθι περι της πρωτης γυμνασιου οτι πρεπει να προσαρμοστεις ειναι λογια για να κοροιδευομαστε νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Oλες οι τάξεις εύκολες είναι αν διαβάζεις...!:)

δεν ξερω για αλλους αν ισχυει αλλα στην γ χρειαζεται και κατι παραπανω απο αρκετο διαβασμα...:bye::bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
όπως ;
μυαλό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χαχα και απο αυτο... αλλα επισης να ειναι βολικες οι συγκιριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Όλοι διαφορετικά πράγματα λέτε :P
Εμένα ίδιες μου φαίνονται πάντως.
Έχω και την τρίτη γυμνασίου, αλλα δεν νομίζω να με δυσκολέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μν το λες μαρια... εμενα η τριτη με δυσκολεψε επειδη ειχαμε πολλα μαθηματ.. στο τελος δωσαμε 14(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
η ευκολότερη είναι η δευτέρα και το λένε πολλοί αυτό. Το πιστεύω κι εγώ, γι' αυτό είμαι χαλαρός, θα είναι η τελευταία μου χαλαρή χρονιά μέχρι τα 18 περίπου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
μν το λες μαρια... εμενα η τριτη με δυσκολεψε επειδη ειχαμε πολλα μαθηματ.. στο τελος δωσαμε 14(!)
E εντάξει είπα, όλοι λέτε διαφορετικά...
Μέχρι τώρα δεν μ' έχει δυσκολέψει ούτε η πρώτη ούτε η δευτέρα.
-----------------------------------------
η ευκολότερη είναι η δευτέρα και το λένε πολλοί αυτό. Το πιστεύω κι εγώ, γι' αυτό είμαι χαλαρός, θα είναι η τελευταία μου χαλαρή χρονιά μέχρι τα 18 περίπου :p
Εγώ βλέπω ότι στο φορουμ οι λιγότεροι το λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
χμμ, δες καλύτερα...

(και γύρω σου, όχι μόνο στο φόρουμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
χμμ, δες καλύτερα...

(και γύρω σου, όχι μόνο στο φόρουμ)
Δεν βλέπω μόνο στο φόρουμ Γιώργο.
Και γύρω μου βλέπω, δεν έχω ακούσει να λέγεται πως η δευτέρα είναι η πιο έυκολη τάξη...
Βασικά έχει να κάνει με τα κριτήρια του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puyol

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νομίζω η Β' τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα η γ μου φανηκε πανευκολη,αν εξαιρεσεις λιγο τη φυσικη,αλλα οχι τιποτα το τρομερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ολες ιδιο πράγμα είναι... Απλώς δύσκολες. Στις 12 κομάμαι αλλα δεν εβγαλα τυχαία 19 8/13!!!!

Αν χάνεις τον ύπνο σου για το 19.8/13...να το βράσουμε καλύτερα. Στην 3η Λυκείου δηλαδή πότε θα κοιμάσαι? Στις 6 το πρωί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Η τρίτη μου φάνηκε η πιο γελοία τάξη..


:no1:19.10/13 με 4 ωρεσ διαβασμα το πολύυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Η γ μ φάνηκε κ εμένα πιο εύκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
κι εγω νομιζω η τριτη γυμνασιου ηταν απο τις πιο ευκολες ταξεις ever ομως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εμενα σαφως και πιστευω οτι ειναι πιο ευκολη: 1. γιατι τα αρχαια και τα μαθηματικα ανεβαινοντας μια ταξη δεν ειναι τα ιδια αλλα τοσο πιο πολυ περναμε στα δυσκολα,2.γιατι δεν δεινεις εξετασεις στην πληροφορικη,την τεχνολογια και την οικονομια οπως στις επομενες ταξεις,3.η ιστορια της Α εχει λιγοτερες σελιδες για να μαθεις ενα μαθημα απο οτι εχουν στις επομενες ταξεις4.δεν εχει χημεια και φυσικη

αλλα:
η β γυμνασιου εχει ι στορια με ιουστινιανους,την σταση του νικα,την αυγουστα θεοδωρα (γυναικα ιουστινιανου),αγια σοφια κ.τ.λ και αυτη η ιστορια ειναι αισχος αν ειναι και χαλια το βιβλιο καταλαβα μαυρη χρονια το 2010 !!!

αλλα:
η γ γυμνασιου εχει φυσικη ,χημεια,βιολογια,ελενη,την 2η καλυτερη ιστορια που εχω διδακτει γαιτι η 1η ειναι η φετινη και γενικως πολυ ωραια μαθηματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Και η Β' Γυμνασίου έχει Φυσική-Χημεία. Όσο για την Ιστορία, δεν είναι τόσο τρομερή πια. Το 2010 δεν θα είναι μαύρη χρονιά, θα είναι όπως όλες οι άλλες χρονιές αν κάτσεις και διαβάσεις τα μαθήματα όχι παπαγαλία, αλλά με το να βγαίνει η ουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top