Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
κολλητά στη λάμπα του γραφείου είναι πιο αποδοτικό, ελέγχεις πιο εύκολα την επιθυμητή θερμοκρασία. :xixi:

Δεν χρησιμοπιώ λάμπα γραφείου, καθώς το φωτιστικό έχει λάμπα 100W και κάνει εκτυφλωτικό φως που με καλύπτει. Θυμάμαι που έπρεπε να το αφήνω για ακριβώς 1:30 λεπτό και πήγαινε στους 39. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ έχω αλογόνου και με το που ανάβει, εκτινάσει τη θερμοκρασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κι όμως στην 3η γυμνασίου φάγαμε όλη η τάξη....Πέρυσι Β λυκείου έκανα μία, τελευταία μέρα πρίν τις εξετάσεις, είχαμε 4ωρο, κάτσαμε τις 2.
Ζήτα αντίγραφο από το ποινολόγιό σου (δημόσιο έγγραφο είναι), όπου ο διευθυντής πρέπει υποχρεωτικά να αναγράψει το λόγο της αποβολής και πήγαινε στην διεύθυνση Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης να το κρίνουν κι αυτοί. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δεν εχω κανει κοπανες αλλα θα ηθελα να κανω εστω μια να δω πως ειναι και να δω τι θα γινει οταν το μαθουν και αμα το μαθουν οι γονεις μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω ναι μονο και μονο επιδη μου την εσπαγε ο δασκαλος την γυμναστηκης...ελεος επιδη σταματησα στοιβο μου καρτουσε κακια και ολο με αδικουσε οσπου απο μια μερα και μετα δεν ξαναπατησα στο μα8ημα του και εκανα 58 απουσιες για αυτον τον ******* ακου κει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω κανει μερικες, πρωτη ωρα μονο καθος στο σχολειο που πηγενα αμα ειχες παει στο σχολειο και εφευγες χωρις αδεια επερνες ημερισια. ετσι οπως ειναι τα πραγματα στο φετινο προβλεπετε να κανω μερικες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Σε όλο το γυμνάσιο είχα 0 απουσίες, στην πρώτη λυκείου έκανα αρκετές κοπάνες, όχι τπτ σοβαρό όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
στο γυμνασιο πολυ σπανια αλλα οσο περνουσαν οι ταξεις ο αριθμος αυξανοταν!Ειδικα στην β λυκειου καναμε συχνα τις τελευταιες ωρες!στην γ ειμασταν πιο προσεκτικοι γιατι κρατουσαμε τις απουσιες για το τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
και εγω πολυ λιγες κοπανες εκανα....

















μετα τις 80-90 απουσιες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Συνήθως μέχρι τον Μάρτιο έχω εξαντλήσει το όριο. Φέτος μέχρι στιγμής μόνο 2 έχω μέχρι στιγμής. Τη μία επειδή πήγα για μπουγάτσα με τον περσινό έρωτα και την άλλη επειδή είπα να κοιμηθώ λίγο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer21

Νεοφερμένος

Ο Aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω μονο στο γυμνασιο που καναμε ομαδικες αρκετα συχνα.Μονος μου δεν εχω κανει ποτε.Στο Λυκειο νομιζω καμια δεν εχουμε κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Στην τριτη λυκειου πολυ σπανια.Μονο στα γενικης παιδειας.Στις υπολοιπες ταξεις εκανα αρκετες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
περσυ εκανα 4 εκ των οποιων οι 2 την τελευταια βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Συστηματικα εκανα μονο στην Γ' Λυκειου στα Αρχαια και στα Θρησκευτικα. Στις αλλες 2 ταξεις του Λυκειου ζητημα να εκανα 2-3 το χρονο και στο Γυμνασιο καμια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι, έκανα στη γυμναστική και στη μουσική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κοπάνες είναι φοβερές...Το χειμώνα δε το γουστάρω κ πολύ αλλά την άνοιξη που αλλάζει ο καιρός κ είμαι πιο πολύ ό,τι να ναι κ μόνο όρεξη για μάθημα δεν έχω πηγαίνω σε ωραία μέρη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Αμέ, αμέ. Φέτος όχι, τις φυλάω για το τέλος. Πέρισυ έφτασα αισίως τις 48 αδικαιολόγητες (γύρω στις 35 ήταν οι μονόωρες). Φυσική δεν πήγαινα - ε συγγνώμη, πρώτη ώρα φυσική? με προκαλούν :P- και θρησκευτικά καμιά φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Αν είναι πολύ βαρετό το μάθημα ή δεν παίρνουν απουσίες, τότε ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγω κανω αναλογα με τα κεφια μ :P
αν βαριεμε τελευταιες ωρες θα φυγω οτι και να εχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω στο δημοτικο εκανα αρκετες τις πρωτες ωρες:)
στο γυμνασιο σπανια...
και στο λυκειο μεχρι στιγμης δεν εχω κανει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top