Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
φέτος,13 γενάρη,3 τελευταίες ώρες (τα πιο σιχαμερά μαθήματα:γεωγραφία,ιστορία,γεωμετρία),είχα κανονίσει με μια φίλη μου να πάμε να πάρει κινητό...αλλά ένας συμμαθητής μου το σφύριξε στην υπέυθυνη και πήρε στο σπίτι και έφαγα βρίσιμο xD
τώρα,στο τέλος της χρονιάς αν κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ε βασικά συνήθως την κοπανάω τις πέμπτες που έχουμε Άλγεβρα - Κενό - Γεωμετρία τις τελευταίες ώρες, πάω σπιτάκι μου κατά τις 11:30 - 12 παρά και ή διαβάζω ή κάνω άλλες δουλειές που θα έκανα αργότερα στη μέρα, για να είμαι πιο ξεκούραστος.
Επειδή έχω πρώτη ώρα φυσική και δεύτερη Λατινικά τις Παρασκευές, αρκετές φορές πάω στη βιβλιοθήκη και διαβάζω ένα μισαωράκι παραπάνω.
Γενικά, όλοι απορούν πώς γίνεται να την κοπανάω στάνταρ 3-4 ώρες τη βδομάδα και να έχω ακόμα 25 αδικαιολόγητες.
Α, και 2-3 φορές έχω παρακάμψει ολάκερη μέρα για να πάω να βρω κοπέλα. Μία φορά πριν τα χριστούγεννα, μια φορά πριν φύγω για Ιρλανδία (πριν το πάσχα) και μία φορά που δεν είχε η άλλη μάθημα και πήγα και την επισκέφθηκα, κάπου το μάρτη ( ; ). :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Φέτος έκανα πολλές. Όλη μέρα, συνήθως. Τώρα στο τέλος και επειδή είχαμε και μονοήμερη και τριήμερη τον ίδιο καιρό και με τις εκλογές δεν είχαμε μάθημα και όσες μέρες είχαμε δεν πήγαινα. Κάπου δυο βδομάδες είχα δηλαδή να πάω για μάθημα.. αχ και ήταν πολύ ωραία.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Allie23

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πολλες φορες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
κοπάνες, ε?
από τρίτη γυμνασίου και μετά αρκετές, κυρίως πρώτες ώρες για ύπνο ή για καφέ.
πολύ πιο σπάνια, μια φορά το τρίμηνο και αν, μια ολοήμερη με τους φίλους για βόλτα στο κέντρο-το καθιερώσαμε από πρώτη λυκείου-!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KissOfDoom

Νεοφερμένος

Η KissOfDoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στο Γυμνάσιο δεν έκανα καμία απ'ότι θυμάμαι, φέτος όμως πρέπει να έκανα καμιά εικοσαριά... Με χάλασε το λύκειο τι να κάνω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τώρα που επισήμως έχει τελειώσει η μαθητική μου καριέρα θα γράψω!

Λοιπόν, κοπάνες πάντα έκανα, με την έννοια οτι καθόμουν σπίτι και κοιμόμουν...
Βέβαια δεν είναι και λίγες οι φορές που έφυγα απ'το σχολείο γιατί δεν άντεχα άλλο...

Ωραία ήταν... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αρκετές, ειδικά τις πρώτες ώρες. Απέναντι απο το σχολείο έχει ανοίξει καφετέρια-μπουγατσατζίδικο.
Οταν βλέπεις στο πρόγραμμα οτι έχεις πρώτη ώρα κοινωνιολογία, σε τραβάει το μαγαζί να πας για κανένα ταβλάκι να πιεις και ενα καφέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αμαν δηλαδη και φετος εκανα τοσες πολλες :P 39 στο συνολο με 4 μερες που ημουν αρρωστος;P Δεν φταιω εγω που δεν μαζευω πολλες αλλα κανω κοπανες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Φετος,εκανα καποιες για να παω σπιτι να διαβασω η' επειδη βαριομουν να κανω δυο κενα και μετα μαθημα.
Και καμια φορα στη γυμναστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ενταξει εκανα που και που !!!!!!!Εμεις στην ταξη αμα καναμε ομαδικη δεν περναμε τιποτα!!!!!΄Ουτε αποβολες αλλα ουτε απουσιες!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:8):yahoo::jumpy::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κοπανες εκανα ειτε για να κατεβω σε κανα βιβλιοπωλειο το πρωι,επειδη θα ειχα το απογευμα φροντιστηρια,ειτε για να παω να παρακολουθησω μαθημα σε κανα πανεπιστημιο,θυμαμαι ετρωγα και στο κυλικειο της σχολης.Τα καλυτερα γευματα τα ειχα κανει στο κυλικειο ιατρικης του ΑΠΘ,αλλα ηταν και γεματο σασσιτες :beating: (μην ρωτατε τι εκανα στην ιατρικη :loltooth: )

Απουσιες τις περισσοτερες φορες ετρωγα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
...ειτε για να παω να παρακολουθησω μαθημα σε κανα πανεπιστημιο,θυμαμαι ετρωγα και στο κυλικειο της σχολης.Τα καλυτερα γευματα τα ειχα κανει στο κυλικειο ιατρικης του ΑΠΘ,αλλα ηταν και γεματο σασσιτες :beating: (μην ρωτατε τι εκανα στην ιατρικη :loltooth: )...

Dr House τι συμβαινει με την περιπτωση σου;:confused:


Τις περισσοτερες κοπανες τις εκανα φετος για να διαβασω:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Dr House τι συμβαινει με την περιπτωση σου;:confused:


Τις περισσοτερες κοπανες τις εκανα φετος για να διαβασω:spasiklas:


:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γ Λυκείου έκανα προς το τέλος για να διαβάσω...2-3 φορές δλδ!Αλλά αυτό δεν είναι κοπάνα...απλά ΔΙΑΒΑΣΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην πρώτη γυμνασίου είχα δώσει εγώ την ιδέα στην τάξη για να κάνουμε την πρώτη μας κοπάνα(και μάλιστα στο τέλος της χρονιάς) και οι περισσότεροι συμφώνησαν(και είμαι πολύ περήφανος γιατί γι' αυτούς ήμουνα ένας ξενέρωτος σκαπίκλας:D). Δεν θέλω να πω πως όποιος δεν 'έκανε κοπάνες ήταν ξενέρωτος ή φυτό ή οτιδήποτε άλλο. Απλά δεν το περίμεναν και κατάφερα κατά κάποιον τρόπο να βουλώσω κάτι στόματα(όχι ότι ήταν απαραίτητα και βασικά ότι θέλουν ας πιστέψουν αλλά πιστεύω πως ήταν η πρώτη φορά που κατάφερα να παρακινήσω πολλά παιδιά:) και έδειξα τη δυναμική πλευρά του χαρακτήρα μου). Η κοπάνα έγινε την ώρα της ζωγραφικής και περιττό να πω ότι ο ηλίθιος μας κατέβασε το βαθμό-_-

Στις υπόλοιπες τάξεις του γυμνασίου έκανα κοπάνες αλλά κυρίως ομάδικές. Μου άρεσαν για πάντα μετλα πήγαινα με τους φίλους μου και πέρναμε τυρόπιτες από ένα φούρνο και μετά κάναμε βόλτα:P

Στην πρώτη λυκείου το είχα βγάλει τα μάτια. Θυμάμαι πως πρέπει να είχα κάνει τουλάχιστον 10 κοπάνες στην ίδια καθηγήτρια(ήταν και τελευταία ώρα ήταν και βαρετό το μάθημα ήταν και η καθηγήτρια που μου έσπαζε τα νεύρα). Στο τελευταίο τετράμηνο παίζει να με είχε δει το πολύ 2 φορές:P

Στην τ΄ριτη λυκείου είχα κάνει ότι έκαναν ότι οι άλλοι, έσωζα απουσίες για το τέλος της χρονιάς έτσι ώστε να διαβάσω για τις πανελλήνιες.

Γενικά τις γουστάρω πολύ τις κοπάνες άμα είναι να κάνω βόλτες μετά!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κοπανες εκανα ειτε για να κατεβω σε κανα βιβλιοπωλειο το πρωι,επειδη θα ειχα το απογευμα φροντιστηρια,ειτε για να παω να παρακολουθησω μαθημα σε κανα πανεπιστημιο,θυμαμαι ετρωγα και στο κυλικειο της σχολης.Τα καλυτερα γευματα τα ειχα κανει στο κυλικειο ιατρικης του ΑΠΘ,αλλα ηταν και γεματο σασσιτες :beating: (μην ρωτατε τι εκανα στην ιατρικη :loltooth: )

Απουσιες τις περισσοτερες φορες ετρωγα :pfff:
Τι είπες τώρα:/:;;;;....υποκλίνομαι....αν όντως πήγαινες γιατί σε ενδίεφερε να μάθεις...!;):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εγω κοπανες κανω ΟΠΟΤΕ μου την βιδωσει!!!!Μπορει στα καλα του καθουμενου να πω "Καθομαι εξω...ετσι γιατι γουσταρω..."...Και αλλες να με παρακαλας και να μην κουναω ρουπι.....Καλα αν ειναι ομαδικες δεν κανω χαλαστρες!!!Στην τριρη φετος......ημουν ο μονος που ερχοταν στο σχολειο για να παρακολουθησει μαθημα...(απο αυτους που δεν φοβοταν μη μεινει και απο φοβο ερχοταν για να μην παρει απουσιες).....με μονο 7 απουσιες τελειωσα την Γ' Λυκειου!!!! 3 ωριαιες στην Ιστορια Γενικης....και 2 κοπανουλες...και 2 ωρες εφυγα νωριτερα γιατι εψαχνα κατι Χημικα στην Αθηνα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ καμιά φορά κάθομαι έξω για να παίξω μπάλα ή μπάσκετ ή απλά επειδή βαριέμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγω κοπανες κανω ΟΠΟΤΕ μου την βιδωσει!!!!Μπορει στα καλα του καθουμενου να πω "Καθομαι εξω...ετσι γιατι γουσταρω..."...Και αλλες να με παρακαλας και να μην κουναω ρουπι.....Καλα αν ειναι ομαδικες δεν κανω χαλαστρες!!!Στην τριρη φετος......ημουν ο μονος που ερχοταν στο σχολειο για να παρακολουθησει μαθημα...(απο αυτους που δεν φοβοταν μη μεινει και απο φοβο ερχοταν για να μην παρει απουσιες).....με μονο 7 απουσιες τελειωσα την Γ' Λυκειου!!!! 3 ωριαιες στην Ιστορια Γενικης....και 2 κοπανουλες...και 2 ωρες εφυγα νωριτερα γιατι εψαχνα κατι Χημικα στην Αθηνα!!!!:P

Υπάρχουν και άλλα σημεία στίξης εκτός απ'το θαυμαστικό και τα αποσιωποιητικά.


Ίσως βέβαια να είχες κάνει κοπάνα στο μάθημα που τα δίδασκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top