Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Να ρωτήσω ρε παιδιά κάτι.
Ποιες είναι οι συνέπειες της ομαδικής κοπάνας?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Να ρωτήσω ρε παιδιά κάτι.
Ποιες είναι οι συνέπειες της ομαδικής κοπάνας?:)
τα ιδια με της ατομικης.απουσια κοινως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Όχι πάντα, όταν έκαναν απεργίες όλοι οι καθηγητές εκτός ενός που είχαμε μάθημα μαζί του 5η ώρα και φεύγαμε δεν μας έβαζαν απουσία ( ποιοι να μας βάλουν καλέ; )! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
τα ιδια με της ατομικης.απουσια κοινως.:P



Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι με την ομαδική σου κάνουν επίπληξη και παίρνεις και μια ημερήσια δώρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
2α Γυμνασιου και περσυ πολλες...και ηθελα 1 απουσια για να κοπω αλλα ημουνα κ 4 μερες αρρωστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι με την ομαδική σου κάνουν επίπληξη και παίρνεις και μια ημερήσια δώρο.:D
δεν εχω ακουσει ουτε μου εχει συμβει κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμείς όταν κάνουμε ομαδικές δεν μας βάζουν απουσία (εαν έχει φύγει και ο απουσιολόγος μας βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εμάς μας έβαζαν και μας παραεβαζαν ..
Αν και είχαμε κάνει παρα πολλές ομαδικές !!πολλές όμως !:P αποβολή δεν πήραμε ..
Aμα φύγουν όλοι παίρνουμε απουσίες ναι η ου ?
Βασικά μερικές φορες δεν έφευγε η απουσιολόγος και περνάμε , αλλα μερικές φορες που φεύγαμε όλοι πάλι περνάμε , πως γίνεται αυτό :S:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμείς δεν παίρνουμε απουσίες. Μόνο μια φορά στην Γ' γυμνασίου μας έβαλαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Προχτές κατά την 2η περίοδο πήγαμε στο Θέατρο για την πρόβα της 28ης μόνοι μας επειδή ένας συμμαθητής είχε "την εντύπωση ότι σήμερα ήταν η καθορισμένη μέρα". Κι έτσι όταν μετά από 40 λεπτά καθισιάς στο θέατρο δεν εμφανίστηκε κανείς, γυρίσαμε πίσω και φάγαμε όλη η τάξη μονοήμερη από τον καθηγητή Φυσικής. :crazy:

Τον είχα δει που μας περίμενε μες στην τάξη όταν φεύγαμε και είπα μήπως τον ενημέρωνα ότι είχαμε πρόβα, αλλά σκέφτηκα ότι θα έπρεπε να το ξέρει...:P

(επίσημα δεν ξέρω τι θα πάθουμε, πάντως αν ήταν αυτός διευθυντής θα τρώγαμε ημερήσια 100% -η παραπροηγούμενη χρονιά ήταν η τελευταία του ως διευθυντής- )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
φετος δεν 3εκεινησα ακομη αλλα κανω...μονο ομαδικες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zourlita

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και περσι και προπερσι κοντεψα να μεινω.. ειχα 2 απουσιες περιθωριο... δυστυχως η ευτυχως με ενδιεφεραν περισσοτερο τα εικαστικα , και ετσι την εκανα για το γυμνασιο που ειχαν μαθημα εικαστικων, γιατι στο λυκειο δεν ειχαμε καθηγητη να μας κανει αισθητικη αγωγη και μπορουσαμε να διαλεξουμε η πληροφορικη η πληροφορικη... εγω διαλεγα κοπανα και την εκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
και περσι και προπερσι κοντεψα να μεινω.. ειχα 2 απουσιες περιθωριο... δυστυχως η ευτυχως με ενδιεφεραν περισσοτερο τα εικαστικα , και ετσι την εκανα για το γυμνασιο που ειχαν μαθημα εικαστικων, γιατι στο λυκειο δεν ειχαμε καθηγητη να μας κανει αισθητικη αγωγη και μπορουσαμε να διαλεξουμε η πληροφορικη η πληροφορικη... εγω διαλεγα κοπανα και την εκανα...

Αν δε σου έκανα πλάτες εγώ με το απουσιολόγιο, θα σου έλεγα αν θα περνούσες την τάξη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Σπανιαααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zourlita

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν δε σου έκανα πλάτες εγώ με το απουσιολόγιο, θα σου έλεγα αν θα περνούσες την τάξη...:P
σε ευχαριστω πολυ απουσιολογε... αλλα τι να κανουμε, αγαπες ειναι αυτες... τωρα που κανω σχεδιο σε φροντηστηριο θα φευγω μονο για καφε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
συχνότατα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
συχνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φέτος τίποτα.:P
Τις κρατάω παναθεμά μι -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στην εκτη ειχα λειψει για 32 μερες!!.. ο δασκαλος μου ελεγε συνεχεια παιδι μου αν τα κανεις αυτα και του χρονου θα μεινεις απο απουσιες..απλα τον μαιο βαριομουν να παω για μαθημα και πηγαινα στην παραλια και εκανα μπανιο χαχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top