Cinema

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πηγαίνεται cinema; αν ναι ποιες ταινίες είδατε πρόσφατα;

Εγώ το Harry Potter 5, το Hannibal Rising και το fantastic 4.

Ανυπομωνώ να βγεί το Αστέρι του βορρά (The Golden Compass) στους κινηματογράφους τον Δεκέμβριο καθώς έχω διαβάσει και το βιβλίο.



TRAILER :
LOW MEDIUM HIGH
HIGH DEFINITION

QUICKTIME 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δεν παψ cinema κανω κατι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Downloading, torrent? Και εγώ κατεβάζω τις ταινίες που δεν προλαβαίνω να δω αλλά πηγαίνω με τους φίλους μου για παρέα. Τώρα κατεβάζω και ταινίες σε HD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εδώ που είμαι δυστυχώς δε λειτουργεί κιν/γράφος ! Φέτος το χειμώνα λειτούργησε για 3 μήνες,αλλά από εκεί και πέρα τίποτα!!
Τις ταινίες τις βλέπω ή σε dvd ή τις κατεβάζω...πρόσφατα είδα το Goal 2!, το Ocean's 13 και άλλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ έχω προτζέκτορα, πανί και μεγάλο σαλόνι και όποτε γουστάρω ταινία την κατεβάζω εν ριπή οφθαλμού με 20mbps και τη βλέπω σε ΗD μόνος ή με παρέα. (συνήθως με καναν δυο κολλητούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ έχω προτζέκτορα, πανί και μεγάλο σαλόνι και όποτε γουστάρω ταινία την κατεβάζω εν ριπή οφθαλμού με 20mbps και τη βλέπω σε ΗD μόνος ή με παρέα. (συνήθως με καναν δυο κολλητούς)

Γιατί σε ζηλεύω άραγε; Το μόνο κακό με το να κατεβάζεις ταινίες σε HD *.mkv συνήθως, είναι ότι κυκλοφορούν μόνο από HD-DVD ripped, οπότε πρέπει να έχει περάσει κανας χρόνος από την προβολή τους στο cinema.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δεν με πειράζει ιδιαίτερα η ποιότητα... έτσι κι αλλιώς οι διαφορές δεν κάνουν μπάμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Έχεις δίκαιο σε projector δεν φαίνεται διαφορά από HD και DVD-ripped, αλλά όταν τυχαίνει να είναι τραβηγμένες από κάμερα στον ώμο τότε είναι τελείος μάπα η ποιότητα, μου'χει τύχει δυστηχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ναι, γίνεται κι αυτό. Μου χε τύχει με το spiderman 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ανυπομωνώ να βγεί το Αστέρι του βορρά (The Golden Compass) στους κινηματογράφους τον Δεκέμβριο καθώς έχω διαβάσει και το βιβλίο.

Και εγώ περιμένη να βγεί καθώς έχω διαβάσει το βιβλιο (ελπίζω να μη εκπλαγώ - αρνητικά- από την ταινία... Πάντως το αληθειοσκόπιο το περίμενα πιό μεγάλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ είδα Τaxi 4, Hannibal Rising, Transformers (2 φορές) και δε θυμάμαι τι άλλο. Μετά τους Transformers δεν υπάρχει τίποτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Weekend Box Office :

1) Halloween
2) Superbad
3) Balls of Fury
4) The Bourne Ultimat…
5) Rush Hour 3
6) The Nanny Diaries
7) Mr. Beanʼs Holiday
8) Death Sentence
9) War
10) Stardust
11) The Simpsons Movie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eL BaRTo

Νεοφερμένος

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ενα πολυ καλο site για να βλεπουμε πρεμιερες
www.movieplace.gr

οσο για μενα δεν θα μπω στον κοπο να ξαναγραψω τα ιδια για πολλοστη φορα...
δειτε μονοι σας...:P https://elbartokon.flixster.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραίο blog el Barto, αλλά θα έπρεπε να προσθέσεις και άλλες upcoming movies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eL BaRTo

Νεοφερμένος

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εμ δεν ειναι blog αλλα κατι σαν profile
η αρχικη www.flixter.com
προσθετω οσες εχω δει στο profile μου και καμια φορα οσες δεν εχω δει αλλα θελω να δω
και φυσικα καθε νεα ταινια που βλεπω και μαρεσει την προσθετω με το καταλληλο rating
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι ξέρω, πάλι σε στυλ blog είναι για αυτό και το ανέφερα έτσι, με την προσωπική σελίδα κτλ. Έχω κάνει παλαιότερ blogs στο blogger.com αλλά τα σταμάτησα επειδή βαρέθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Harry potter 5,evan almigthy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
χθες ειδα το Shrek the third...Απλα τρελιο γελιο...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χμμ, σκέφτομαι να το κατεβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα ήταν το Harry Potter 5.
Έχει δει κανεις από εδώ το Requiem For a Dream;
Αν όχι δείτε το... Αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top