[Καπνιστές] Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;

Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 112)
  • Davidoff

    Ψήφοι: 13 11.6%
  • Chesterfield

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Malboro

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • Origin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lucky Strike

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Carelia

    Ψήφοι: 10 8.9%
  • Camel

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • GR

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Στριφτό!

    Ψήφοι: 20 17.9%
  • Winston

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Prince

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • BF

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Next/Leader

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Silk Cut

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Black Devil

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Old Navy

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Phillip Morris

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • maxim slims και λοιπά οικονομικά slims

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Slim Line

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Μάρκα "η καλή η τράκα" :P

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Δεν καπνίζω

    Ψήφοι: 43 38.4%

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Επειδη δεν ειδα πουθενα να υπαρχει αυτη η συζητηση ειπα να παρω προτοβουλια κ να την αρχισω....
Λοιπον εγω καπνιζω Philip Morris μπλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατί δεν βάζεις και μια δημοσκόπηση??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παλιότερα για 3 περίπου χρόνια Carelia Slims Ultima.
Πρόσφατα για οικονομικούς λόγους άλλαξα σε maxim slims ciel. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Καθαρά για λόγους περιέργειας,έχει καπνίσει κανείς Sobraines?είναι λονδρέζικη μάρκα,γυναικεία με ροζ φίλτρο..εγώ γενικά δεν καπνίζω,αλλά όσες φορές μου'χει έρθει μια τρέλα,κάνω απ'αυτά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είχα δοκιμάσει κάποτε γιατί μου άρεσαν εικαστικά αλλά δεν τα συνέχισα μιας και σαν γεύση μου φάνηκαν συνηθισμένα και αρκετά βαριά για τα γούστα μου.

burbuja το μήνυμα σου θέλω να το πάρω και να το χτυπήσω στα μούτρα όσων υποστηρίζουν οτι η εμφάνιση δεν παίζει ρόλο σε ένα προιόν :mad: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπον εγω κανω ειτε davidoff white ειτε chesterfield μπλε!
Ειναι αναλογα με τα κεφια μου

Παω να βαλω καμια δημοσκοπιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Eγώ έχει σχεδόν ένα χρόνο που το σταμάτησα (από τον Σεπτέμβριο). Πιστεύω πως μπορώ να πάρω μέρος:P
Ξεκίνησα με Davidoff μαύρο, αλλά στην συνέχεια για οικονομικούς λόγους κυρίως το γύρισα σε στριφτό, Golden Virginia με χαρτάκια γλυκόριζα. Υπάρχει κανείς άλλος που να κάνει στριφτό με γλυκόριζα;; Όσοι ξέρω κανείς δεν κάνει..

Καθαρά για λόγους περιέργειας,έχει καπνίσει κανείς Sobraines?είναι λονδρέζικη μάρκα,γυναικεία με ροζ φίλτρο..εγώ γενικά δεν καπνίζω,αλλά όσες φορές μου'χει έρθει μια τρέλα,κάνω απ'αυτά...:redface:

Τα είχε πάρει μια φορά ένας φίλος αλλά δεν έχω καπνίσει. Τα ξέρω πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Υπάρχει κανείς άλλος που να κάνει στριφτό με γλυκόριζα;; Όσοι ξέρω κανείς δεν κάνει..
Δοκιμασα εγω και μου αρεσε πολυ. Αν ξεκινησω τα στριφτα με γλυκοριζα θα το ξεκινησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο την δημοσκοπιση λοιπουν πολεεεεεεες μαρκες, και μαλιστα πολλες δημοφιλης. Μηπος να προσθετες ενα "αλλο" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λείπουν τα Winston,Samson...όχι ότι καπνίζω αλλά λέμε τώρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επισης λειπουν τα Prince, BF, Next,Leader (μην αφηνουμε την πατριδα απεξω... για τα δυο τελευτεα το λεω), Silk Cut, Black Devil, Saga, Old Navy, Phill Moris, Pall Mall και αλλα πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ο κουμπάκιας που είναι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμπλουτίστηκε η ψηφοφορία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λείπουν και τα ΚΙΡΕΤΣΙΛΕΡ (τι πάω και θυμάμαι η άτιμη)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Λείπουν και τα ΚΙΡΕΤΣΙΛΕΡ (τι πάω και θυμάμαι η άτιμη)!!
κυκλοφορουν ακομη? βασικα εγω πρωτη φορα τα ακουω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μπααα δε πιστεύω! Μπορεί να βρεις ίσως κανένα ξεχασμένο πακέτο πουθενά. Σαν παλιό καλό κρασί.
Εγώ Κιρέτσιλερ κάπνιζα το χμμ...1990... πως περναν τα χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ξεκίνησα με davidoff αλλά μου έκλειναν το λαιμό :worry: και μετά από δοκιμασίες πολλών τσιγάρων κατέληξα στα winston lights 20αρι περικαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Κι εγω έχω αλλάξει διάφορες μάρκες, ξεκίνησα με silk cut μωβ για να περάσω σε camel, phillip moris, davidoff και για 2 βδομάδες BF όταν είχαν πρωτοβγεί αλλά μου χάλασαν το λαιμό. Τα τλτ 2,5 χρόνια φανατικά GR light 25αρι.


Υ.Γ.Ο κουμπάκιας έχει πάει για τσιγάρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.

Stuyvesant, κόκκινο!!!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
burbuja το μήνυμα σου θέλω να το πάρω και να το χτυπήσω στα μούτρα όσων υποστηρίζουν οτι η εμφάνιση δεν παίζει ρόλο σε ένα προιόν :mad: :rolleyes:

χαχαα..εγώ προσωπικά μισέλ μου,θεωρώ ότι η εμφάνιση είναι το Α και το Ω σε ένα προ'ι'όν.. ;) όλα είναι θέμα διαφημιστικών παιχνιδιών,αλλά τεσπα...τ'αφήνω εδώ για να μην πάω τελείως offtopic... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top