Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 352)
  • Αμιγώς ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 247 70.2%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 19 5.4%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 26 7.4%
  • Κουμπάκιας :P

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Ασέξουαλ

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • Πανσέξουαλ

    Ψήφοι: 0 0.0%

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ούτως η άλλως μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει και 35 ετεροφιλόφυλοι αλλά δεν έχουν σχολιάσει όλοι τους.
κ ειμαι ενας απ' αυτους.:)
Όσοι και να δουλώσουν ακόμα ομοφιλόφυλοι ή bi δεν πιστεύω να στιγματιστούν.
καλα αυτο εννοειται...προσωπικα απο τη στιγμη που ο αλλος ειναι ενταξει ατομο,δεν εχω προβλημα οτι κ να ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ετεροφυλόφιλος

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ρίχνω την ψήφο μου στους άντρεςςςςς...!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι άντρες..., είμαι ετεροφυλόφιλη... :) :) :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
η μεθοδος του Poll ειναι λαθος. Ο Kinsey ειχε "πιασει" το ζητημα πιο σωστα, και θα εκπλαγητε αν ακουσετε τα αποτελεσματα...

πανω απο το 50% των ανδρων και το 60% των γυναικων εχουν αμφιφιλικες τασεις.

ναι ναι ξερω, "εμεις" δεν ανηκουμε σε αυτες τις κατηγοριες.

προφανως

ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
η μεθοδος του Poll ειναι λαθος. Ο Kinsey ειχε "πιασει" το ζητημα πιο σωστα, και θα εκπλαγητε αν ακουσετε τα αποτελεσματα...

πανω απο το 50% των ανδρων και το 60% των γυναικων εχουν αμφιφιλικες τασεις.

ναι ναι ξερω, "εμεις" δεν ανηκουμε σε αυτες τις κατηγοριες.

προφανως

ε?

Βρε χρυσό μου παιδί λύσσα πια με τις ισοτητες,τις διαφορές ανδρών-γυναικών κτλ!!! :P
Στο θέμα που ανέφερες τώρα... Eγώ εδώ έχω ψηφίσει ετεροφυλόφιλη οκ? Είχα πέρσι σε κάτι εργαστήρια που έκανα 2 κοριτσάκια (πιτσιρίκες 1ο εξάμηνο) τα οποία ήταν και τα δύο κουκλάκια!!! Στο γραφείο μου επάνω στο πανεπιστήμιο είχα πάρει τα αυτιά στα παιδιά εκεί για αυτά τα "αγγελάκια" που είχε τύχει να έχω στο μάθημα. Ειλικρινά σου μιλάω είχα ξετρελάθει! Ουδέποτε όμως ενδιαφέρθηκα ερωτικά -με την έννοια που μου βγαίνει για τους άντρες- ούτε για τα 2 "αγγελάκια" μου ούτε για οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Ναι, όμως, τις συγκερκιμένες 2 κοπέλες τις έβρισκα πανέμορφες και μου βγάζαν (ως μεγλυτερή τους) αισθήματα...προστασίας ας πούμε! Τι, με κάνει αμφιφυλόφιλη αυτό δλδ? Η κ αν ΑΥΤΟ είναι ο ορισμός της αμφιφιλοφιλίας τότε ναι οκ, είμαι αμφιφιλόφιλη και δεν με πειράζει κιόλας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Βρε χρυσό μου παιδί λύσσα πια με τις ισοτητες,τις διαφορές ανδρών-γυναικών κτλ!!!

doh...Καλυτερα να σου βγει το ματι...Οκ το 55% των ανθρωπων ειναι αμφιφυλοφυλοι (βασικα το 5-10% μονο ειναι αμοιγος ετερο-)

οχι δεν ειναι αυτο το ερωτημα. Το ερωτημα ειναι "ειχες ποτε φαντασιοσεις ιδιου φυλου?".

η ακομα περισοτερο, θα σε πειραζε να βρεθεις σε σεξουαλικη περυπτικη με ενα ατομο του ιδιου φυλου (και τον φιλο σου πχ η κατι αναλογο...)

η κλιμακα του Κινσευ ηταν ως εξις

0-αμοιγος ετεροφυλοφιλος
1-Κυριος ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμοιγος περιστασιακη
2-κυριος ετεροφυλοφυλος με οποιαδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι ομοιγος περιστασιακη
3-αμφιφιλοφιλος
4-κυριος ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφιλικηδραστηριοτητα οχι αμοιγος περιστασιακη
5-κυριος ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφιλικη δραστηριοτητα περιστασιακη
6-αμοιγος ομοφυλοφιλος

οι περισοτεροι ανθρωποι ειναι αναμεσα στο 1-2 ασχετα αν σε "ανοιχτα χαρτια" δηλωνουν 0 η 6...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδή ο Kinsey είναι ΤΡΕΛΟ RESPECT :worship: η παλιά δημοσκόπηση διαγράφηκε και προστέθηκε η πιο ακριβής, στην κλίμακα του Kinsey :)

PS: Δραστηριότητα = ακόμα και φαντασιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Xάρην της νέας δημοσκόπησης, συνεχίζω να είμαι solid steel ακόμα στις προτιμήσεις μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το αντιστιχο του ετεροφυλος τωρα ρε παιδια τι ειναι; Δλδ ενα ατομο το οπιο δεν εχει ουτε φαντασιωσεις με ατομο του διιου φιλου ουτε τπτ τετιο τι ψηφιζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Το αντιστιχο του ετεροφυλος τωρα ρε παιδια τι ειναι; Δλδ ενα ατομο το οπιο δεν εχει ουτε φαντασιωσεις με ατομο του διιου φιλου ουτε τπτ τετιο τι ψηφιζει;
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Το αντιστιχο του ετεροφυλος τωρα ρε παιδια τι ειναι; Δλδ ενα ατομο το οπιο δεν εχει ουτε φαντασιωσεις με ατομο του διιου φιλου ουτε τπτ τετιο τι ψηφιζει;

Υπάρχει ένα ποσοστό κάπου 3% το οποίο είναι asexual. Δηλαδή δεν τον νοιάζει το sex καθόλου μα καθόλου.
Αρκετοί πάντως περνάνε μια τέτοια φάση στη ζωή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Στη δημοσκόπηση θα'πρεπε να έχει και την επιλογή ''μόνο ετεροφυλόφιλος''.Αν κάποιος είναι μόνο ετεροφυλόφιλος δλδ τι ψηφίζει?Είναι αναγκασμένος να ψηφίσει ότι είναι ετεροφυλόφιλος αλλά έχει και ομοφυλοφιλική δραστηριότητα αμιγώς/μη αμιγώς περιστασιακή ?Νομίζω ότι πρέπει να το αλλάξετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Στη δημοσκόπηση θα'πρεπε να έχει και την επιλογή ''μόνο ετεροφυλόφιλος''.Αν κάποιος είναι μόνο ετεροφυλόφιλος δλδ τι ψηφίζει?Είναι αναγκασμένος να ψηφίσει ότι έχει ομοφυλοφιλική δραστηριότητα αμιγώς/μη αμιγώς περιστασιακή ?Νομίζω ότι πρέπει να το αλλάξετε.
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος αυτό είναι bill.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τι σημαίνει αμιγώς?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Τι σημαίνει αμιγώς?:/:
Αν και καλύτερα θα σε διαφωτίσει κάποιο λεξίκο, σημαίνει (στο περίπου) "εντελώς, αποκλειστικά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Sorry δικό μου λάθος δεν είδα την επιλογή ''αμιγώς ετεροφυλόφιλος'':redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ετεροφυλοφιλός Τρελένομαι με τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ:redface::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλά ποιος είναι ο άλλος κουμπάκιας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά εσύ χτές γράφτηκες, πότε πρόλαβες και έμαθες το inside joke περι κουμπάκια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top