Σε ποιο σχολείο πηγαίνατε ή πηγαίνετε;

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
1 δημοτικό γυμνασιο και λυκειο Αμαρουσίου

Πανε πολλάααα χρονια απο τότε!!!:redface:

Μήπως είχες τη Ζαγκαβιέρου φιλόλογο στο Λύκειο?

Α, btw, 9ο Δημ, 3ο Γυμ, ΕΠΛ (μετέπειτα 3ο ΕΛ) Αμαρουσίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πηγαίνω στο 2ο εννιαίο λύκειο Φλώρινας (όχι για πολύ ακόμα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fearst0pper

Νεοφερμένος

Ο Fearst0pper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ρε συ φίλε, εγώ είμαι στο 60ο 2λυκείου
είσαι ακόμα στην Κυψέλη;..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
για να θυμιθω λοιπον.......................
δημοτικο πηγα στο 34ο πειραια η αλλιως καρπαθικον
γυμνασιο λυκειο στην ραλλειο το μοναδικο θηλεων στην ελλαδα
κ σπουδασα στην ιταλια χημικη τεχνολογια υλικων με ειδικοτητα στα καλλυντικα αυταααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ πήγα στο κρυφό σχολειό:redface:
Ξέρω είμαι λίγο μεγάλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πηγαίνω στο 60ο Λύκειο Κυψέλης (Αθήνα) μαζί με τους : Dare-devil , headfild , Fearst0pper , ifrit :D:D:D Η μεγάλι παρέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boxy

Νεοφερμένος

Ο Boxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πάνε χρόνια από τότε!! Γυμνάσιο - Λύκειο στη Πρώτη Σερρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Little_johnny77:
Πηγαίνω στο 60ο Λύκειο Κυψέλης (Αθήνα) μαζί με τους : Dare-devil , headfild , Fearst0pper , ifrit :D:D:D Η μεγάλι παρέα :)

έλα ρε, λαός από το 60..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
3ο Γυμνασιο Αιγαλεω
3ο Λυκειο Αιγαλεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγώ πήγα στο κρυφό σχολειό:redface:
Ξέρω είμαι λίγο μεγάλος!

χαχαχαχα....και εγώ κάπως έτσι....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kotetsi:
Μήπως είχες τη Ζαγκαβιέρου φιλόλογο στο Λύκειο?

Α, btw, 9ο Δημ, 3ο Γυμ, ΕΠΛ (μετέπειτα 3ο ΕΛ) Αμαρουσίου.

:hehe::hehe: Eγω ειχα την Ζαγκαβιερου φιλολογο.Πολυ κορυφαιο ατομο....ειχε τρελο γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
18ο Γυμνάσιο και Λύκειο Αθηνών.
Ευτυχώς που τελείωσα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δημοτικό: Καλπακιάν
Γυμνάσιο: Παναγιωτόπουλος
Λύκειο: Ιόνιος Σχολή

Προσωπικά Συμπέρασμα ιδιωτικά SUCK! και μην στείλετε ποτέ τα παιδιά σας εκεί εκτός και αν το δημόσιο της γειτονιάς είναι κυριολεκτικά άθλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νηπιαγωγείο και πρώτη δημοτικού στο Ν.Ηράκλειο (δεν θυμάμαι σε ποιό)
Δευτέρα δημοτικού στην Ν.Ερυθραία (επίσης δεν θυμάμαι νούμερο)
Τρίτη δημοτικού μέχρι έκτη στο 16ο Αμαρουσίου
Πρώτη και Δευτέρα Γυμνασίου σο 6ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου
Τρίτη γυμνασίου έως ΚΑΙ τρίτη λυκείου στο 4ο Ν.Σμύρνης!

Μήπως έχω αλλάξει πολλά σχολεία τελικά???? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
2ο Πειραματικο Γυμνασιο Θεσσαλονικης!!! ολε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Νηπιαγωγείο Στα Ζουζούνια
Δημοτικό στη Σακελλαρίου-Καβαρατζή
Γυμνάσιο στο Saint Joseph
και Λύκειο στο 1ο Κηφισιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
δημοτικό δ' Στροβόλου 2
γυμνάσιο Κωνσταντινουπόλεως Στροβόλου
Λύκειο Κύκκου Β΄Πάφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
1ο Κηφισιάς? 'Εχω έναν φίλο νομίζω εκεί


Εγώ πήγαινα:
5ο Δημοτικό Ναυπλίου
1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου
1ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μόνο που το έχω τελειώσει εδώ και πολλάαααα πολλάαααα χρόνιααααα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
πριν αιώνες....

δημότικό στην Καλλιθέα
γυμνάσιο στην Κηφισιά
λύκειο στο Μαρούσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top