Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,182 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,673 μηνύματα σε 79,273 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Στις αντιστοιχίες σχολών, τι σημαίνει η επισήμανση "μόνο για τις αντίστοιχες κατευθύνσεις";

idontknow1

Νεοφερμένος

H idontknow1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H idontknow1 i just dont know! έγραψε: στις 18:47, 30-06-19:

καλησπερα!στις περσινες αντιστοιχιες στο τμημα γεωπονιας μεσα σε παρενθεση λεει (μονο για τις αντιστοιχες κατευθυνσεις) ξερει κανεις τι εννοει?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,269 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 19:47, 30-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από idontknow1
καλησπερα!στις περσινες αντιστοιχιες στο τμημα γεωπονιας μεσα σε παρενθεση λεει (μονο για τις αντιστοιχες κατευθυνσεις) ξερει κανεις τι εννοει?

Αν έχεις μπει πχ. στο τμήμα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ του Βόλου και θέλεις να μετεγγραφείς στο Γεωπονικό Παν/μιο Αθήνας, θα μετεγγραφείς στο αντίστοιχο τμήμα του και όχι πχ. στο τμήμα Ζωϊκής παραγωγής και Υδατοκαλλιεργειών.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Τα πάντα για τις μετεγγραφές ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια