Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,192 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,046 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 139 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι εισακτέοι ποιων σχολών δεν εγγράφονται ηλεκτρονικά;

Zak417

Νεοφερμένος

Ο Zak417 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Zak417 έγραψε: στις 15:33, 10-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Maria2229
Πρέπει να πάρεις τηλεφώνο την γραμματεία της σχολής που ήσουν και να τους πείς οτι θες να διαγραφεις και θα σε διαγράψουν.Θα σου πουν λογικά και αν χρειάζεται να επιστρεψεις το πασο,καρτα παν.βιβλιοθήκης κτλπ αν και στις περισσοτερες σχολές δεν τα ζητάνε μονο η διαγραφή αρκει .
Πηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν πως δεν χρειαζεται να κανω διαγραφη και πως πρεπει να περιμενω την πλατφορμα εγγραφης για τους προπτυχιακους φοιτητες και να κανω απο εκει διαγραφη και θα στειλουν αυτοι τα χαρτια μετα στην αστυφυλακων..απλα δεν ξερω αν ισχυουν ολα αυτα γι'αυτο ρωταω μηπως βρεθηκε κ καποιος αλλος σε παρομοια θεση..ευχαριστω για την ανταποκριση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,284 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 16:17, 10-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Zak417
Πηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν πως δεν χρειαζεται να κανω διαγραφη και πως πρεπει να περιμενω την πλατφορμα εγγραφης για τους προπτυχιακους φοιτητες και να κανω απο εκει διαγραφη και θα στειλουν αυτοι τα χαρτια μετα στην αστυφυλακων..απλα δεν ξερω αν ισχυουν ολα αυτα γι'αυτο ρωταω μηπως βρεθηκε κ καποιος αλλος σε παρομοια θεση..ευχαριστω για την ανταποκριση

Λοιπόν αγαπητέ δεν ξέρω αν σου απάντησε ανενημέρωτος υπάλληλος πάντως μέχρι τώρα η διαδικασία εγγραφών των επιτυχόντων στις Αστυνομικές Σχολές δεν ακολουθούσε τη γνωστή διαδικασία της πλατφόρμας που ακολουθείται για τους εισακτέους στις άλλες σχολές αλλά καθοριζόταν και πραγματοποιούταν από το αρμόδιο Υπουργείο.΄Αρα έπρεπε να φροντίσεις ο ίδιος ώστε να έχεις πάρει τη διαγραφή σου απο την προηγούμενη σχολή για να την καταθέσεις όταν θα έβγαινε η σχετική ανακοίνωση εγγραφών. Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στην Αστυνομία να σου πουν.
Δες εδώ την περσινή εγκύκλιο:
https://www.minedu.gov.gr/aei-9/aei-...a-ekpaidefsi-4
"Για τις Στρατιωτικές Σχολές, τις Αστυνομικές Σχολές, τις Σχολές της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, τις Ακαδημίες του Εμπορικού Ναυτικού και τις Ανώτερες Σχολές Τουριστικής Εκπαίδευσης, η προθεσμία και η διαδικασία εγγραφής των επιτυχόντων θα καθοριστεί και θα πραγματοποιηθεί από τα αρμόδια Υπουργεία."
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Σχολή Αστυφυλάκων ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια