Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,084 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,306 μηνύματα σε 79,128 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 237 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσοι εισάγονται κάθε χρόνο μέσω κατατακτηρίων εξετάσεων;

Brigittehyska

Νεοφερμένος

H Brigittehyska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Brigittehyska έγραψε: στις 11:49, 21-07-19:

Καλημέρα
Θα δώσω φέτος κατατακτήριες στο βιολογικό και θα ήθελα αν καποιος ξέρει να μου πει πόσους δέχονται με κατατακτήριες πως το υπολογίζω αν είναι μεγάλος ο συναγωνισμός ή αν κάποιος έχει περάσει στο βιολογικό με κατατακτήριες να μου πει για την εμπειρία του θα με βοηθούσε αρκετά με το άγχος αν είχα κάποια εικόνα για τις κατατακτήριες.

Ευχαριστώ πολύ..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 14:01, 21-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Brigittehyska
Καλημέρα
Θα δώσω φέτος κατατακτήριες στο βιολογικό και θα ήθελα αν καποιος ξέρει να μου πει πόσους δέχονται με κατατακτήριες πως το υπολογίζω αν είναι μεγάλος ο συναγωνισμός ή αν κάποιος έχει περάσει στο βιολογικό με κατατακτήριες να μου πει για την εμπειρία του θα με βοηθούσε αρκετά με το άγχος αν είχα κάποια εικόνα για τις κατατακτήριες.

Ευχαριστώ πολύ..

Το ποσοστό κατατάξεων των πτυχιούχων ορίζεται σε ποσοστό 12% επί του αριθμού των εισακτέων κάθε ακαδημαϊκού έτους σε κάθε τμήμα του Πανεπιστημίου. Πχ για φέτος βλέπεις εδώ τον αριθμό εισακτέων ανά τμήμα και κάνεις τον υπολογισμό https://www.minedu.gov.gr/exetaseis-...akad-etos-2022
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Απορίες για κατατακτήριες ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια