Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,124 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,051 μηνύματα σε 77,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 305 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή σχολής

gnkk

Νεοφερμένος

H gnkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H gnkk έγραψε: στις 22:56, 14-04-19:

Γεια σας! Είχα δώσει πανελλήνιες πριν δύο χρονιές και ήμουν τεχνολογική αλλά ούτε τότε με πολύ ενδιέφερε. Τώρα κλίνω λίγο προς αρχιτεκτονική αλλά δε ξέρω πως γίνεται να πάω αρχιτεκτονική. Το να ξανά διαβάζω από την αρχή μαθήματα άλλης κατεύθυνσης μου φαίνεται βουνο. Φυσικη Χημεια ειναι σχετικα ευκολα; Με το 10% νομίζω δεν γίνεται. Έχει κανεις καμία ιδεα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 582 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 23:50, 14-04-19:

Καταρχάς η αρχιτεκτονική έχει και ειδικό μάθημα πέρα από αυτα. Και εσένα ρε παιδί μου πως σου προέκυψε αυτό; Εννοείται δεν νομίζω να μπορείς να μπεις με 10%
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,389 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:09, 15-04-19:

΄Οχι για αρχιτεκτονική, δεν γίνεται. Θα μπορούσες να κάνεις με το 10% για τις σχολές Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής ή Γραφιστικής με την προϋπόθεση να είχες εξεταστεί στα ειδικά μαθήματα του Ελεύθερου και του Γραμμικού Σχεδίου.
Παράθεση

gnkk

Νεοφερμένος

H gnkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H gnkk έγραψε: στις 08:40, 17-04-19:

Ναι το ξέρω για το ειδικό μάθημα Ευχαριστώ πάντως!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή σχολής (10%) - Από Aggelos!
      Το θέμα έχει λάβει 204 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-19 στις 18:13.
    • Αλλαγή σχολής - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 401 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-18 στις 00:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα