Ψηφιακά Συστήματα ΠΑ.ΠΕΙ.

gsmara

Νεοφερμένος

Ο gsmara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!Περασα στα ψηφιακα συστηματα στο παπει και θα ηθελα να μιλησω με καποιον φοιτητη της σχολης περι αυτης γιατι σκεφτομαι και να ξανα δωσω.Αμα βρισκεται καποιος εδω να μου στειλει μηνυμα.
Ευχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!Περασα στα ψηφιακα συστηματα στο παπει και θα ηθελα να μιλησω με καποιον φοιτητη της σχολης περι αυτης γιατι σκεφτομαι και να ξανα δωσω.Αμα βρισκεται καποιος εδω να μου στειλει μηνυμα.
Ευχαριστω :D


Ένα θα σου πω
Σε περιμένει ο Φιλιπάκης εσένα με κάτι άλλους.
Προτείνω να δεις την σχολή σου και αν δε σου αρέσει ξαναδώσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsmara

Νεοφερμένος

Ο gsmara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κάνε elaborate πλιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κάνε elaborate πλιζ


Φιλιπάκης --> καθηγητής

Απλά σου λέω πήγαινε και αν σου αρέσει να κάτσεις αν οχι να ξαναδώσεις (σορι εκει σπουδάζει ο αδερφός μου οχι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsmara

Νεοφερμένος

Ο gsmara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το προγραμμα σπουδων μου αρέσει και απο οτι κατάλαβα ειναι σαν σχολη πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων. Το θεμα μου ειναι κατα ποσον εχω τις ιδιες δυνατοτητες(οσον αφορά τα πανεπιστημια) για μεταπτυχιακα στο εξωτερικό και αν ενα μειονεκτημα τετοιο μπορει να καλυφθει με υψηλοτερους βαθμους. Εν ολίγοις αν η αναγνωριση της σχολης εξω θα με δυσκολεψει να βρω καποιο καλο μεταπτυχιακό σε καλο πανεπιστημιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top