[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Βγηκαν αλλα εχει πολλα παιδια.Ενα κοριτσι μαθξτρια του 19 εβγαλε 13.900 και κλαιει φοβαμαι πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
20 Μαθηματικα
19.2 Φυσικη
19.4 Χημεια
15.1 Εκθεση
Απλά ο μόνος λόγος που γράφω είναι για να πω σε όλους ότι δεν χρειάζεται φροντιστήριο να πετύχουμε αλλά προσπάθεια και επιμονη από το μέρος μας! Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Μπραβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τα παρακάτω 25 μέλη και 105 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα
Κοίτα να δεις ενδιαφέρον για το πως πήγαν τα αϊσκουλίκια. :P
Καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
20 Μαθηματικα
19.2 Φυσικη
19.4 Χημεια
15.1 Εκθεση
Απλά ο μόνος λόγος που γράφω είναι για να πω σε όλους ότι δεν χρειάζεται φροντιστήριο να πετύχουμε αλλά προσπάθεια και επιμονη από το μέρος μας! Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Μωρη παιχτουρα. Τι θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Από τις 1 ακριβώς προσπαθώ στο minedu και δε λέει να φορτώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Με πεταει εξω το συστημα...σχολειο φοβαμαι να παω, εχουν κοπει τα ποδια μου απο το αγχος. Ολα κρινονται εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με πεταει εξω το συστημα...σχολειο φοβαμαι να παω, εχουν κοπει τα ποδια μου απο το αγχος. Ολα κρινονται εδω.

Όχι, όλα κρίνονται από τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Από τις 1 ακριβώς προσπαθώ στο minedu και δε λέει να φορτώσει...

Για δοκίμασε πάλι, σε'μένα φόρτωσε μόλις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όχι, όλα κρίνονται από τις βάσεις.

Πάντως φίλε έχεις μία ιδέα που περνάς...και από ότι βλέπω εδώ στο φόρουμ οι περισσότεροι έχουν πανύψηλες βαθμολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάντως φίλε έχεις μία ιδέα που περνάς...και από ότι βλέπω εδώ στο φόρουμ οι περισσότεροι έχουν πανύψηλες βαθμολογίες...

Στο αισχουλ μαζεύονται πάντα πολύ καλοί μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μωρη παιχτουρα. Τι θέλεις;

Ηλεκτρολόγων θέλω και ελπίζω να το έχω πιάσει. Μπας και καταλάβω πως χακαρουν τις κονσόλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων θέλω και ελπίζω να το έχω πιάσει. Μπας και καταλάβω πως χακαρουν τις κονσόλες :P

Μεσα εισαι. Μαλλον πεφτουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Varathron

Νεοφερμένος

Η Varathron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πάντως φίλε έχεις μία ιδέα που περνάς...και από ότι βλέπω εδώ στο φόρουμ οι περισσότεροι έχουν πανύψηλες βαθμολογίες...

Αν συγκρίνεις τους βαθμούς σου με το μέσο όρο του ischool μάλλον θα θες φαρμακευτική υποστήριξη μετά!

Θυμάμαι στο σχολείο μου(σε καλή γειτονιά κιόλας) ο καλύτερος μαθητής είχε βγάλει με το ζόρι 17.9-18 κάτι τέτοιο, και επειδή κάναμε παρέα, και με φροντιστήρια απ την Γ γυμνασίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων θέλω και ελπίζω να το έχω πιάσει. Μπας και καταλάβω πως χακαρουν τις κονσόλες :P

Ελα τρελε συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
12.1 έκθεση.17.8 αεππ 19.5 αοθ 16.2 μαθηματικά.συνολο 16591
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων θέλω και ελπίζω να το έχω πιάσει. Μπας και καταλάβω πως χακαρουν τις κονσόλες :P

Ωραίος συνάδελφε, να βάλεις ΕΜΠ πρώτα που είναι το καλύτερο και μετά τα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Για δοκίμασε πάλι, σε'μένα φόρτωσε μόλις.

Μπορώ να βάλω κωδικούς και τέτοια αλλά μόλις πατάω αναζήτηση δεν φορτώνει με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδιά! Και συγχαρητήρια δε όλους ανεξαρτήτως αποτελέσματος.
Θεσσαλονίκη πρώτα θα βάλω όμως γιατί σε άλλη πολη δύσκολα τα πράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Newone

Νεοφερμένος

Ο Newone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παει σχεδον μιση ωρα απο τοτε που υποτίθεται θα μπορούμε να δουμε τους βαθμούς και συνεχίζει να με πετάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top