[Πανελλήνιες 2019] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλή αρχή παίδες του ‘01! Ξεκινάμε με όρεξη για να μας πάει καλά η χρονιά!
Εγώ είμαι Θεωρητική και ξεκινάω την Πέμπτη με Έκθεση- Λατινικά και τελειώνω τέλη Ιουλίου..
Άντε να μαζευόμαστε λίγο οι θεωρητικάριοι γιατί δεν μας βλέπω πολλούς:friends:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δεν ξέρω για 'σας. Εγώ αύριο το πρωί τελειώνω τα θερινά. :pleasantry::playboy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δεν ξέρω για 'σας. Εγώ αύριο το πρωί τελειώνω τα θερινά. :pleasantry::playboy:

Τοσο νωρις ?Ποτε προλαβες ρε θηριο?Εγω γτ νομιζω οτι τα καλοκαιρινά διεξάγονται κατα την περιοδο του Ιουλίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τοσο νωρις ?Ποτε προλαβες ρε θηριο?Εγω γτ νομιζω οτι τα καλοκαιρινά διεξάγονται κατα την περιοδο του Ιουλίου?

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν????από πότε τα ξεκίνησες και τελειώνετε τόσο νωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
2 βδομάδες διαρκούν τα θερινά στο φροντιστήριο που πάω. :dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ε τζαμπα εκανες θερινα δηλαδη.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ε τζαμπα εκανες θερινα δηλαδη.. :hehe:

Θα ξεκινησει σιγουρα νωριτερα τον Αυγουστο, δεν παιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
2 βδομάδες διαρκούν τα θερινά στο φροντιστήριο που πάω. :dance3:
Δεν θα έπρεπε να σε ανησυχεί αυτό αντί να χαίρεσαι; Όλα (αν όχι όλα, τα περισσότερα) φροντιστήρια τελειώνουν συνήθως την 3η εβδομάδα του Ιουλίου... Εκτός αν τις 2 αυτές εβδομάδες κάνατε μάθημα 12-15 ώρες κάθε μέρα και καταφέρατε και βγάλατε ένα σημαντικό κομμάτι ύλης. Αν καταφέρατε και βγάλατε μεγάλο κομμάτι ύλης αυτές τις 2 εβδομάδες, έγινε πασάλειμμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Σε λιγοτερο απο 2 εβδομαδες, για την ακριβεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me and my cat

Νεοφερμένος

Ο me and my cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας, ξεκινησα και εγω καλοκαιρινα μαθηματα για να δωσω φετος για δευτερη φορα μετα απο 7 χρονια. Καλη επιτυχια σε ολους και καλη μας δυναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τι να σας πω. Δε με ανησυχεί ιδιαίτερα, μια χαρά βγαίνει η ύλη πιστεύω. Θα δούμε. Καλή συνέχεια σε εσάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Τι να σας πω. Δε με ανησυχεί ιδιαίτερα, μια χαρά βγαίνει η ύλη πιστεύω. Θα δούμε. Καλή συνέχεια σε εσάς. :)
Η ύλη βγαίνει, βέβαια εφόσον έχεις χρόνο μπορείς να τον εκμεταλλευτείς. Χωρίς υπερβολές βέβαια. Επειδή τα πέρασα και εγώ μιλάω και θεωρώ ότι ό,τι έμαθα στα θερινά ήταν εξαιρετικά χρήσιμο και βασικό για τη συνέχεια (χωρίς να σημαίνει οτι οτιδήποτε θα μάθεις μετέπειτα δεν θα είναι εξίσου σημαντικό). Προσωπικά τα θερινά τα θεωρώ πολύ χρήσιμα και σε καμία περίπτωση ''άσκοπα'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Η ύλη βγαίνει, βέβαια εφόσον έχεις χρόνο μπορείς να τον εκμεταλλευτείς. Χωρίς υπερβολές βέβαια. Επειδή τα πέρασα και εγώ μιλάω και θεωρώ ότι ό,τι έμαθα στα θερινά ήταν εξαιρετικά χρήσιμο και βασικό για τη συνέχεια (χωρίς να σημαίνει οτι οτιδήποτε θα μάθεις μετέπειτα δεν θα είναι εξίσου σημαντικό). Προσωπικά τα θερινά τα θεωρώ πολύ χρήσιμα και σε καμία περίπτωση ''άσκοπα'':)
Όντως, συμφωνώ. Εντάξει εγώ είμαι και Οικονομικά γι' αυτό δεν ανησυχώ ιδιαίτερα από την ύλη. Αλλά στο συγκεκριμένο φροντιστήριο τα παιδιά της θετικής χωρίς θερινά ενός μήνα, θα είναι πιο δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Θεωρώ πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξεκινήσεις 2 εβδομάδες θερινά και μετά να σταματήσεις. Είναι σαν να πέρνεις φόρα και πριν ξεκινήσεις , να σταματάς. Δεν έχει λογική. :)
Βέβαια, δεν φταις και συ. Αλλά ίσως να υπάρχει κάποιος λόγος που δεν έγιναν. Ή να ξεκινήσετε τον Αύγουστο πιο νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γεια σας, ξεκινησα και εγω καλοκαιρινα μαθηματα για να δωσω φετος για δευτερη φορα μετα απο 7 χρονια. Καλη επιτυχια σε ολους και καλη μας δυναμη.

Καλώς ήρθες και συγχαρητήρια για την απόφαση που πήρες, εύχομαι ότι καλύτερο!! Τι κατεύθυνση είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Θεωρώ πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξεκινήσεις 2 εβδομάδες θερινά και μετά να σταματήσεις. Είναι σαν να πέρνεις φόρα και πριν ξεκινήσεις , να σταματάς. Δεν έχει λογική. :)
Βέβαια, δεν φταις και συ. Αλλά ίσως να υπάρχει κάποιος λόγος που δεν έγιναν. Ή να ξεκινήσετε τον Αύγουστο πιο νωρίς.
Έχεις απόλυτο δίκιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας ! Δίνω και εγώ φέτος και είμαι θετική κατεύθυνση (Θα δώσω μαθηματικά και βιολογία). Με τον καθηγητή της βιολογίας δεν θα κάνουμε καλοκαιρινά αλλά κάναμε κάποια μαθήματα πριν τις ενδοσχολικές εξετάσεις της Δευτέρας λυκείου και έχουμε ολοκληρώσει το πρώτο κεφαλαιο. Όμως τώρα ανησυχώ μήπως δεν προλάβουμε να βγάλουμε την ύλη διότι οι φίλοι μου έχουν μπει ήδη στο δεύτερο κεφαλαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Όντως, συμφωνώ. Εντάξει εγώ είμαι και Οικονομικά γι' αυτό δεν ανησυχώ ιδιαίτερα από την ύλη. Αλλά στο συγκεκριμένο φροντιστήριο τα παιδιά της θετικής χωρίς θερινά ενός μήνα, θα είναι πιο δύσκολα.

Μην ξεχνάς ότι έχεις και μαθηματικά όμως. Και πίστεψέ με, τα μαθηματικά είναι μεγάλο παλούκι και για τα οικονομικά το δυσκολότερο μάθημα με διαφορά. Τα μαθηματικά μόνο χαλαρή δεν την κάνουν την κατεύθυνσή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me and my cat

Νεοφερμένος

Ο me and my cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλώς ήρθες και συγχαρητήρια για την απόφαση που πήρες, εύχομαι ότι καλύτερο!! Τι κατεύθυνση είσαι;

Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση, κοιταω κυριως για σχολες του τριτου πεδιου μιας και θα παρω μαθημα επιλογης Βιολογια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top