Υποτροφίες ΕΚΠΑ με διαγωνισμό

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Καλησπέρα, ξέρει κάποιος κάτι για υποτροφίες του ΕΚΠΑ μέσω διαγωνισμού;

https://www.uoa.gr/anakoinoseis_kai_ekdiloseis/proboli_anakoinosis/anartisi_prokiryxeon_proptychiakon_ypotrofion_me_diagonismo_2015_2016/
Οι υποψήφιοι εξετάζονται σε έκθεση και 2 μαθήματα της σχολής τους..

Έχει δώσει ποτέ κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Καλησπέρα, ξέρει κάποιος κάτι για υποτροφίες του ΕΚΠΑ μέσω διαγωνισμού;

https://www.uoa.gr/anakoinoseis_kai_ekdiloseis/proboli_anakoinosis/anartisi_prokiryxeon_proptychiakon_ypotrofion_me_diagonismo_2015_2016/
Οι υποψήφιοι εξετάζονται σε έκθεση και 2 μαθήματα της σχολής τους..

Έχει δώσει ποτέ κάποιος;

αυτο λεει 2015-2016...κατι πιο καινουριο υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
αυτο λεει 2015-2016...κατι πιο καινουριο υπαρχει?

Οι υποτροφιες αφορουν το 2015-2016. Είναι αναδρομικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
δλδ εγω που ειμαι τριτο ετος θα διαγωνιστω σε 2 μαθηματα πανελληνιων αν θελω να παρω μερος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
δλδ εγω που ειμαι τριτο ετος θα διαγωνιστω σε 2 μαθηματα πανελληνιων αν θελω να παρω μερος?

Ναι αν το 2015-2016 ήσουν πρώτο έτος θα πρέπει να δώσεις τα μαθήματα των πανελληνίων..
Για την έκθεση θέλω να μάθω εγώ πως εξετάζεται :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Ναι αν το 2015-2016 ήσουν πρώτο έτος θα πρέπει να δώσεις τα μαθήματα των πανελληνίων..
Για την έκθεση θέλω να μάθω εγώ πως εξετάζεται :/

ναι αυτο ειναι μια καλη ερωτηση....επισης κατι αλλο που μου κινει την περιεργεια. Αν καποιος τοτε ηταν τεταρτο ετος και τωρα εχει τελειωσει μπορει να κανει αιτηση? δλδ μπορει να παρει μια υποτροφια για σπουδες ....πριν 3 χρονια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
ναι αυτο ειναι μια καλη ερωτηση....επισης κατι αλλο που μου κινει την περιεργεια. Αν καποιος τοτε ηταν τεταρτο ετος και τωρα εχει τελειωσει μπορει να κανει αιτηση? δλδ μπορει να παρει μια υποτροφια για σπουδες ....πριν 3 χρονια???

Εγώ το 15-16 ήμουν τρίτο έτος και τώρα έχω τελειώσει.
Εννοείται ότι μπορείς!
Απλά σου έχει έναν όρο αν είδες, απο 2ο και πάνω ετος τουλάχιστον (δεν ξέρω τι γίνεται σε όσους ήταν απο πανελλήνιες) πρέπει το προηγούμενο έτος από αυτό που δίνεις για την υποτροφία να χρωστάς μόνο 2 μαθήματα και να έχεις Μέσο Όρο Λίαν καλώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρα εμείς που είμαστε πρωτοετείς δεν διαγωνιζόμαστε καν φέτος; Τι φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Άρα εμείς που είμαστε πρωτοετείς δεν διαγωνιζόμαστε καν φέτος; Τι φάση...

Αν είσαι πρώτο έτος τώρα όχι δεν διαγωνίζεσαι...θα πρέπει να περιμένεις να βγει προκήρυξη για το έτος 2017-2018..σε 2 χρόνια!

Τελικά έκανε κάποιος άλλος αίτηση για τις εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top