[13/6/18]Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον - Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 4 30.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 2 15.4%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 1 7.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 7.7%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (δεν με αφορά - δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 5 38.5%

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Παιδιά στο γ2 βρήκα το ΜΟ μέσα στην επανάληψη και έχω λάθος κ τον αριθμητή, έπιανε 4 αυτό. Πόσα έχασα λέτε;
Επίσης στο τελευταίο ερώτημα στον άλλο ΜΟ τον υπολογισα έξω από την επανάληψη αλλά έβαλα λάθος αριθμητή κ εδώ, έπιανε 3 πόσα έχασα λέτε;.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά στο γ2 βρήκα το ΜΟ μέσα στην επανάληψη και έχω λάθος κ τον αριθμητή, έπιανε 4 αυτό. Πόσα έχασα λέτε;
Επίσης στο τελευταίο ερώτημα στον άλλο ΜΟ τον υπολογισα έξω από την επανάληψη αλλά έβαλα λάθος αριθμητή κ εδώ, έπιανε 3 πόσα έχασα λέτε;.
Αναλόγως τη μοριοδότηση που έχει δοθεί στα βαθμολογικά κέντρα. Αν δεν έχει δοθεί, τότε είναι στην ευχέρεια του βαθμολογητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μήπως ξέρουμε καθόλου τη μοριοδοτηση από κανένα βαθμολογικό κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
.μονο αυτό εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top