Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,547 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,940 μηνύματα σε 78,091 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ενδιαφέρον για ένα αγόρι στο γυμναστήριο

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Annanoula έγραψε: στις 11:28, 08-06-18:

Παιδιά Θέλω να σας πω κάτι και να μου πείτε την γνώμη σας.Λοιπόν έχει τρεις μήνες που παω γυμναστήριο.Κάποια στιγμή έτυχε να κάνω μονόζυγο εναλλάξ με ενα αλλο παιδι και πιάσαμε συζήτηση.με είχε αρέσει.μια άλλη φορά με κάνει νόημα για να πάω να κάνω μονόζυγο μαζί του.μια άλλη φορά τον κοιτούσα και γύρισε και αυτός να δει τι κάνω.κοιταχτήκαμε και χαμογελάσαμε.κάθε φορά που βρισκόμαστε στον δρόμο γελάμε και οι δύο και πιανουμε συζήτηση.με λέει μπρατσαρα.αλλά έχει περίπου δύο εβδομάδες που τον είδα να βγαίνει με ενα άλλο κορίτσι από το σχολείο μου. Αλλά και Εγώ σαν αντάλλαγμα βγήκα για καφέ με ενα παιδι από το χωριό μου και Όταν με είδε, τον κοίταξα και δεν ερευνήθηκαν.μάλλον τα έχουν φτιάξει. ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΩ???
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,440 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:40, 08-06-18:

Να ξεκινήσεις να κάνεις deadlift και squat, είναι πολύ καλές ασκήσεις και θα μεγαλώσουν τα μπούτια σου και ο κώλος σου και θα σταματήσει να σε λέει μπρατσαρα.

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Annanoula έγραψε: στις 11:45, 08-06-18:

χαχαχα ωραία ή συμβουλή σου,αλλά θα ήθελα να μου πείτε αν συνεχίσω φλερτ άμα τύχει ή αν αλλάξω Συμπεριφορά απέναντι του.
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε: στις 11:51, 08-06-18:

Εσύ πανελλήνιες δεν δίνεις τώρα?Άλλα πράγματα θα έπρεπε να σε ενδιαφέρουν αυτή τη στιγμή.
Άστα για μετά αυτά.
1
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 11:53, 08-06-18:

Του χρόνου δίνω πανελλήνιες.ΕΙΜΑΙ Β ΛΥΚΕΙΟΥ. Τι θα κανωωωωωωω
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,178 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 11:54, 08-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Annanoula
χαχαχα ωραία ή συμβουλή σου,αλλά θα ήθελα να μου πείτε αν συνεχίσω φλερτ άμα τύχει ή αν αλλάξω Συμπεριφορά απέναντι του.
Εαν δεν το ηξερε το αλλο παιδι οτι βγηκατε για να σε δει ο αλλος μαλλον θα επρεπε
να αλλαξεις την δικη σου συμπεριφορα .
Διαφορετικα μην το κουραζεις το θεμα,σε μια αλλη συζητηση στο gym ψαρεψε λιγακι εαν εχει σχεση με την κοπελα.Εαν οχι χωσου.Εαν ναι αδειαζε την γωνια και τερμα το μονοζυγο μαζι του.Απλα πραγματα.
1
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε: στις 11:54, 08-06-18:

Ααα..τότε ακολούθα τις συμβουλές του Johnny15
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 12:01, 08-06-18:

Χαχαχαχα Αφού επιμένετε,θα αρχίσω να κάνω κωλο και μπούτια.χαχαχ απ'όσο κατάλαβα Αυτά κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?
Παράθεση

Lancelot

Περιβόητο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,447 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 12:05, 08-06-18:

Να αλλάξεις γυμναστήριο !

Άκου εκεί Β λυκείου και γυμναστήριο ; Κοίτα πως άνθισαν τα γυμναστήρια !

Αν είναι κοπέλα του μην μπεις στον κόπο , αν όμως είναι κάποιο συγγενικό πρόσωπο ή φίλη του , κάνε κίνηση, βέβαια εξαρτάται και πόσο μεγάλος είναι αλλά και στην φάση που είσαι εσύ .

Χαχαχαχα Αφού επιμένετε,θα αρχίσω να κάνω κωλο και μπούτια.χαχαχ απ'όσο κατάλαβα Αυτά κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?
Όχι μόνο αλλά μάτι είναι και γυρίζει
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 12:11, 08-06-18:

Στην ηλικία μου είναι.Όσο για το αλλο ,τι κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,440 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:12, 08-06-18:

Την προσωπικότητα.
1
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,178 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 12:14, 08-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Την προσωπικότητα.

Θελει ισορροπια,δεν μπορει να ειναι αλλα ουτε και ξεκολλο.
Δυστηχως τιποτα στην φυση δεν ερχεται χωρις αντιτιμο οποτε οταν κατι ειναι τελειο,πρεπει να αρχισεις να προβληματιζεσαι που βρισκεται η ατελεια.Διοτι οσο διορθωνεις εναν τομεα τοσο χαλας σε εναν αλλο.Υπαρχουν και σπανιες περιπτωσεις που καποια ειναι well-rounded-whatever that means για τον καθενα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Samael : 08-06-18 στις 12:17.
2
Παράθεση

Lancelot

Περιβόητο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,447 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 12:18, 08-06-18:

Τα εσωτερικά χαρακτηριστικά της

ΥΓ: Στους 10 οι 20 θα σου πουν τον κώλο και τα βυζιά .
Με συγχωρείς ischool αλλά δεν μου έβγαινε αλλιώς
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε: στις 12:28, 08-06-18:

Αν γυμνάζεσαι και έχεις μια καλή υγιεινή ήδη έχεις καλή εξωτερική εμφάνιση οπότε μην αγχώνεσαι.
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 12:33, 08-06-18:

Κατάλαβα....εμένα τα αγόρια με θεωρούν σοβαρή....Μόνο που ξέρουν ότι βγάζω 19+ χωρίς φροντιστήριο β Λυκείου.καταλαβαίνετε.....
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 13:10, 08-06-18:

Βασικά,βγήκα με το αλλο παιδί για να τον κόψω.ΔΕΝ ΜΠΛΕΚΟΜΑΙ.ας κάνει ο,τι θέλει...ΤΕΛΟΣ...
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 13:12, 08-06-18:

Βασικά,βγήκα με το αλλο παιδί για να τον κόψω.ΔΕΝ ΜΠΛΕΚΟΜΑΙ.ας κάνει ο,τι θέλει...ΤΕΛΟΣ...
Ο εγωισμος ειναι υπερμετρος οπως επισης και το αισθημα του δεν ξερω τι θελω στην ατμοσφαιρα
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 14:28, 08-06-18:

Καλό είναι να μη χρησιμοποιείς άλλους ανθρώπους για εγωιστικούς λόγους. Σκέψου είναι κι αυτός άνθρωπος με συναισθήματα.
5
Παράθεση

Ίντα

Δραστήριο Μέλος

H Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Ίντα έγραψε: στις 15:21, 08-06-18:

Παιδιά Θέλω να σας πω κάτι και να μου πείτε την γνώμη σας.Λοιπόν έχει τρεις μήνες που παω γυμναστήριο.Κάποια στιγμή έτυχε να κάνω μονόζυγο εναλλάξ με ενα αλλο παιδι και πιάσαμε συζήτηση.με είχε αρέσει.μια άλλη φορά με κάνει νόημα για να πάω να κάνω μονόζυγο μαζί του.μια άλλη φορά τον κοιτούσα και γύρισε και αυτός να δει τι κάνω.κοιταχτήκαμε και χαμογελάσαμε.κάθε φορά που βρισκόμαστε στον δρόμο γελάμε και οι δύο και πιανουμε συζήτηση.με λέει μπρατσαρα.αλλά έχει περίπου δύο εβδομάδες που τον είδα να βγαίνει με ενα άλλο κορίτσι από το σχολείο μου. Αλλά και Εγώ σαν αντάλλαγμα βγήκα για καφέ με ενα παιδι από το χωριό μου και Όταν με είδε, τον κοίταξα και δεν ερευνήθηκαν.μάλλον τα έχουν φτιάξει. ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΩ???

Mπρατσαρά σε λέει?!

Την επόμενη φορά που θα τον δεις στο γυμναστήριο (φόρα κανα κολαν ξερω γω) πήγαινε και ρώτα τον για καμια άσκηση αν ξέρει να σου δείξει
Και πιάσε συζήτηση μαζί του, έτσι φιλικά , μίλα του και θα κόψεις αντίδραση
1
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula έγραψε: στις 15:33, 08-06-18:

Αν του πω ξέρω εγώ οτι εχω θεμα με ενα παιδι,και Θέλω την γνώμη του σαν αγόρι να μου πει τι να κάνω?Θα του πω ξέρω εγώ ότι ο πρώην μου θέλει να τα ξαναβρούμε....Ίντα τι λες ???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander, don_vito, ioannaion, hl_amhxanos

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γυμναστήριο ΑΠΘ - Από Χριστίνα...
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-08-15 στις 11:03.
    • Πως να της δείξω ενδιαφέρον ; - Από Navarro1996
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-15 στις 17:15.
    • Πώς να κεντρίσω το ενδιαφέρον των μαθητών μου; - Από 77solidarity
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-11 στις 13:21.
    • Ένα ενδιαφέρον site - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-11 στις 23:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα