Να ξεκινήσω φροντιστήριο ή όχι;

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Είμαι μαθήτρια β Λυκείου και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Αρχικά έχω διαλέξει θετική κατεύθυνση και δεν παω φροντιστήριο.Στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19.6 και πιστεύω ότι μπορώ να τα καταφέρω χωρίς φροντιστήριο.Τι μου συμβουλευετε για του χρόνου?Να ξεκινήσω φροντιστήριο ή Όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Που θες να περάσεις καταρχάς; Αν θέλεις σχολή πάνω από 17000 να πας, εκτός και αν έχεις πολύ εμπιστοσύνη στον εαυτό σου. Δηλαδή μπορείς να βάλεις προγραμμα, έχεις την δυνατότητα να διαβαζεις και να κατανοείς πράγματα χωρίς καθηγητή και πολλη υπομονή. Όσον αφορά τις απορίες σου πρέπει να έχεις καλούς καθηγητές στο σχολείο σου για να σου τις λύνουν, Αλλιώς πρέπει να μπορείς πάντα να καταλαβαίνεις την λύση απτό βοήθημα ( Εννοείται πρέπει να αγοράσεις βοηθήματα). Επίσης το 19.6 του σχολείου στην Β Λυκείου δεν έχει καμία σχέση με τα 18000 μόρια πχ( Αν σκέφτεσαι έτσι λάθος). Τώρα αν θες σχολές κοντά στα 16000 και έχεις θέληση υπομονή και μπορείς να διαβάσεις μόνη σου τότε κανε την προσπάθεια σου και αν δεις κάπου στην πορεία ότι αποτυγχάνεις ξεκινά ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έχω ανοιχτούς τους ορίζοντες μου.Δεν εχω κάτι συγκεκριμένο.Σκέφτομαι αστυνομία, στρατό,νοσηλευτική και μετά ιατρικη(αν κάτι πάει στραβά)αεροπορία,μοριακή βιολογία,βιολογία,φυσική,χημεία(τα 3τελευταία με την προϋπόθεση να ανοίξω φροντιστήριο)και ναυτικό.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΕΣ.Τι λέτε μπορώ χωρίς φροντιστήριο να περάσω σε μια απο τις παραπάνω σχολές?Αν ναι σε ποια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν κάνεις φροντιστήριο δε χρειάζεται να κάνεις σε όλα τα μαθήματα. Εγώ όταν έδινα δίναμε 6 μαθήματα πανελλήνιες, έκανα φροντιστήριο τα 3, ιδιαίτερο το 1 και στα άλλα 2 δεν έκανα καθόλου φροντιστήριο. Δες τα μόνη. Συνήθως τα μαθήματα που βασίζονται σε πολύ διάβασμα και παπαγαλία δε χρειάζονται φροντιστήριο γιατί μπορείς να κάτσεις και να το διαβάσεις μόνος. Μαθήματα που έχουν πολλές πράξεις θες φροντιστήριο για να κάθεται κάποιος να στις εξηγεί και να τις διορθώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θα δώσω βιολογια(το έχω με την παπαγαλία),έκθεση,φυσική κατεύθυνσης(το έχω με το να θυμάμαι τύπους)και χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Θα δώσω βιολογια(το έχω με την παπαγαλία),έκθεση,φυσική κατεύθυνσης(το έχω με το να θυμάμαι τύπους)και χημεία.


Γνωμη μου, επειδη κι εγω αρχικα ηταν να μην παω φροντιστηριο,να πας. Εδικα η φυσικη θελει καποιον να στα εξηγησει.Και με το μαθημα του σχολειου δεν γινεται δουλεια. Πολλα πραγματα μπορεις φυσικα να τα μαθεις και μονη σου, αλλα κατι πο*στιτσες πρεπει να στις εξηγησουν :loltooth: ειδικα αν σκοπευεις για υψηλοβαθμες σχολες. Αν εχεις θεμα οικονομικο, μπορεις να μην πας εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φυσική δεν είναι να θυμάσαι τύπους. Θες οπωσδήποτε φροντιστήριο/ιδιαίτερο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Έκθεση και χημεια και ισως βιολογία μπορείς να μην κάνεις Αλλά επειδή βλέπω πως οι πρώτες σου επιλογές δηλαδή αστυνομία, Στράτος(σχολές του 3ου πεδιου),ιατρικες, βιολογικά είναι υψηλοβαθμες σχολές για σιγουριά θα σου πρότεινα να κάνεις φροντιστήριο και στα 4 μαθήματα (άντε αν δυσκολεύεσαι οικονομικα μην κάνεις έκθεση). Σε αυτές τις σχολές ένα λάθος αρκεί για να τις χάσεις όποτε πρέπει να πας να γράψεις με πολυ καλή προετοιμασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Είμαι μαθήτρια β Λυκείου και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Αρχικά έχω διαλέξει θετική κατεύθυνση και δεν παω φροντιστήριο.Στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19.6 και πιστεύω ότι μπορώ να τα καταφέρω χωρίς φροντιστήριο.Τι μου συμβουλευετε για του χρόνου?Να ξεκινήσω φροντιστήριο ή Όχι?

Ξεκινα δοκιμαστικα να δεις εαν τελικα σε βοηθαει εαν μονη σου με ατομικο διαβασμα θα τα πηγαινες καλυτερα.
Επισης εαν εισαι πολυ δυνατη στα μαθηματα και εχεις την οικονομικη δυνατοτητα κανε ιδιαιτερα.
Το φροντιστηριο δεν βοηθα απαραιτητα με αυτην την εννοια καθως μερικα εχουν πολλες ωρες με αποτελεσμα να πηγαινεις να παρακολουθεις να γυρνας πτωμα και να σε παιρνει ο υπνος η να εχεις λιγες ωρες ατομικου διαβασματος.Οποτε πρεπει να το δεις αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πιστεύω ότι άμα ξεκινήσω, θα κουραστώ.Θα μιλήσω με έναν καθηγητή που ξέρει τις δυνατότητες μου και θα δω τι θα μου πει.Γιατί οι περισσότεροι που ξεκινανε φροντιστήριο,τα παρατάνε και δεν έχουν αντοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Πιστεύω ότι άμα ξεκινήσω, θα κουραστώ.Θα μιλήσω με έναν καθηγητή που ξέρει τις δυνατότητες μου και θα δω τι θα μου πει.Γιατί οι περισσότεροι που ξεκινανε φροντιστήριο,τα παρατάνε και δεν έχουν αντοχές.

Βασιζεται κυριολεκτικα σε εσενα.Η αποψη μου ειναι οτι εαν βγαζεις το διαβασμα μονη σου και γρηγορα χωρις να εχεις κενα κανε απλα ιδιαιτερο 1 φορα την εβδομαδα στο καθενα απλα για να σε καλυπτει καποιος καθηγητης σε πραγματακια που ισως σου ξεφυγαν.Αυτο,καποια φροντιστηρια απλα σε λιωνουν,εξοντωτικα προγραμματα σε συνδυασμο με το σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Είμαι μαθήτρια β Λυκείου και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Αρχικά έχω διαλέξει θετική κατεύθυνση και δεν παω φροντιστήριο.Στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19.6 και πιστεύω ότι μπορώ να τα καταφέρω χωρίς φροντιστήριο.Τι μου συμβουλευετε για του χρόνου?Να ξεκινήσω φροντιστήριο ή Όχι?
Τράβα μόνο 2ο για στρατιωτικές και τα υπόλοιπα και ξέχνα το 3ο με τη βιολογία και τις ιατρικές γιατί έπρεπε από τώρα να ετοιμάζεσαι με φροντιστήρια κλπα.Στο 2ο με μαθηματικά θα τα πας πολύ καλά αν διαβάσεις και είσαι και λίγο τυχερή(πάντα χρειάζεται η τύχη).Να τα συνδυάσεις και τα δυο με φροντιστήρια ή χωρίς,δεν γίνεται.Μόνο στην περίπτωση να έχεις τα μαθηματικά ως καβάτζα.Σου προτείνω να πας φροντιστήριο σε όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης σου.Φυσική,μαθηματικά,βιολογία το φροντιστήριο είναι απαραίτητο.Ο βαθμός δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτόν των πανελληνίων.Καμία όμως.

Όσοι έχετε δώσει με διαφορετικό σύστημα μην συγκρίνεται τις καταστάσεις με το τωρινό.Καμία σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Απλά δίναμε 2 μαθήματα παραπάνω, όλα τα άλλα είναι ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Τράβα μόνο 2ο για στρατιωτικές και τα υπόλοιπα και ξέχνα το 3ο με τη βιολογία και τις ιατρικές γιατί έπρεπε από τώρα να ετοιμάζεσαι με φροντιστήρια κλπα.Στο 2ο με μαθηματικά θα τα πας πολύ καλά αν διαβάσεις και είσαι και λίγο τυχερή(πάντα χρειάζεται η τύχη).Να τα συνδυάσεις και τα δυο με φροντιστήρια ή χωρίς,δεν γίνεται.Μόνο στην περίπτωση να έχεις τα μαθηματικά ως καβάτζα.Σου προτείνω να πας φροντιστήριο σε όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης σου.Φυσική,μαθηματικά,βιολογία το φροντιστήριο είναι απαραίτητο.Ο βαθμός δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτόν των πανελληνίων.Καμία όμως.

Όσοι έχετε δώσει με διαφορετικό σύστημα μην συγκρίνεται τις καταστάσεις με το τωρινό.Καμία σχέση.


δεν ισχυει αυτο με το "απο τωρα επρεπε να ετοιμαζεσαι". Αμα εχει αρκετες βασεις απο το σχολειο, μια χαρα θα τα παει αν παει φροντ μονο στη τριτη λυκειου.Εγω να φανταστεις που περσυ (δηλαδη στη β λυκειου) σχολειο πηγαινα για βολτα και προσεχα μονο στη βιολογια και τη χημεια που μου αρεσαν, φετος που πηγα φροντιστηριο οι καθηγητες με εχουν για πολυ ψηλα. Δεν εχει να κανει με το ποσα χρονια πηγαινες φροντιστηριο.Εχει να κανει με το ποσο χρονο εισαι ετοιμος να θυσιασεις για να διαβασεις στο φουλ και να γραψεις καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Galaxy,απ'όσο κατάλαβα πας τρίτη λυκείου φέτος. Τι μαθήματα θα δώσεις και ποια είναι ποιο δύσκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Galaxy,απ'όσο κατάλαβα πας τρίτη λυκείου φέτος. Τι μαθήματα θα δώσεις και ποια είναι ποιο δύσκολα?
Τα ιδια που θα δωσεις κι εσυ :loltooth: Εκθεση,βιολογια,χημεια,φυσικη. Πιο δυσκολη θα εφαζα φυσιακ την φυσικη, αλλα γενικα δεν ειναι και τοοοοοσο δυσκολη,αν διαβαζεις. Η χημεια μου φαινεται πανευκολη. Το ιδιο και η βιολογια, αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι δεν το εχω με την παπαγαλια και καποια κομματακια του βιβλιου ΑΚΟΜΑ δεν τα εχω μαθει (τι περιμενω, σε ενα μηνα γραφω :'( ).Η εκθεση ειναι βατο μαθημα, αμα μαθεις την θεωρια και κανεις που και που επαναληψη τα θεματα εισαι καλλυμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Είμαι μαθήτρια β Λυκείου και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Αρχικά έχω διαλέξει θετική κατεύθυνση και δεν παω φροντιστήριο.Στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19.6 και πιστεύω ότι μπορώ να τα καταφέρω χωρίς φροντιστήριο.Τι μου συμβουλευετε για του χρόνου?Να ξεκινήσω φροντιστήριο ή Όχι?

Εχω καταντησει κουραστικος με το συγκεκριμενο παραδειγμα,αλλα δεν βαριεσαι :P Εχω ενα φιλο,ο οποιος εδωσε το 2013(χρονια της σφαγης).Το παιδι δεν ειχε την οικονομικη ανεση για φροντιστηρια.Λοιπον τι εκανε αυτος; Εφτιαξε ενα καλο προγραμμα και το τηρουσε(πρωτα διαβαζουμε θεωρια απο σχολικο,μετα κανουμε ασκησεις απο το σχολικο και τελος παμε στα βοηθηματα).Προφανως και μαζευοντουσαν αποριες.Πηγαινε ομως στον καθηγητη του σχολειου και αυτος του τα εξηγουσε ολα(πρεπει να εχεις και καλο καθηγητη στο σχολειο που να ενδιαφερεται στο να σε βοηθησει).1 μηνα που λες πριν τις πανελληνιες πηγε φροντιστηριο.Τελος παντων για να μην πολυλογω εγραψε 18.700 αν θυμαμαι καλα.
Επομενως αν εχεις και εσυ στο μυαλο σου κατι τετοιο,τοτε θα πρεπει να ακολουθησεις και εσυ κατι αναλογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εχω καταντησει κουραστικος με το συγκεκριμενο παραδειγμα,αλλα δεν βαριεσαι :P Εχω ενα φιλο,ο οποιος εδωσε το 2013(χρονια της σφαγης).Το παιδι δεν ειχε την οικονομικη ανεση για φροντιστηρια.Λοιπον τι εκανε αυτος; Εφτιαξε ενα καλο προγραμμα και το τηρουσε(πρωτα διαβαζουμε θεωρια απο σχολικο,μετα κανουμε ασκησεις απο το σχολικο και τελος παμε στα βοηθηματα).Προφανως και μαζευοντουσαν αποριες.Πηγαινε ομως στον καθηγητη του σχολειου και αυτος του τα εξηγουσε ολα(πρεπει να εχεις και καλο καθηγητη στο σχολειο που να ενδιαφερεται στο να σε βοηθησει).1 μηνα που λες πριν τις πανελληνιες πηγε φροντιστηριο.Τελος παντων για να μην πολυλογω εγραψε 18.700 αν θυμαμαι καλα.
Επομενως αν εχεις και εσυ στο μυαλο σου κατι τετοιο,τοτε θα πρεπει να ακολουθησεις και εσυ κατι αναλογο


νταξει, τοτε ηταν διαφορετικο το συστημα,διαφορετικςο ο αριθμςο των μαθηματων, λιγο διαφορετικη η υλη σε καποια μαθηματα.
Εν τω μεταξυ,γιατι ολοι λενε οτι 2013 ηταν δυσκολα? :hmm: στην εκθεση ηταν γελοιο το θεμα, και στα μαθηματα κατευθυνσης παλι ηταν νορμαλ τα θεματα.Δν καταλαβαινω γιατι τοσος σαλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι όταν τα λύνεις μαζί με τη καθηγήτρια σου στο φροντιστήριο εύκολο σου φαίνεται. Το 2013 ήταν αντικειμενικά από τις πιο δύσκολες σχολές και αυτό φάνηκε και στις βάσεις. Η μεγαλύτερη βουτιά έγινε το 2012 βέβαια με την κωμωδία της φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εμένα παντως δεν με βοηθησε σχεδον καθολου το φροντιστήριο στην β Λυκείου(θεωρητική).Στην τρίτη εκανα ιδιαίτερα και βλεπω μεγαλη διαφορα.

Αποψη μου ειναι να μην τρελενονται οι μαθητες απο την δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top