Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,378 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,807 μηνύματα σε 77,796 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 277 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δωρεάν βιβλία γαλλικών

konstantinantia

Δραστήριο Μέλος

H konstantinantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H konstantinantia έγραψε: στις 22:07, 06-04-18:

Καλησπέρα. Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θρέντ μιας και η κρίση έχει επηρεάσει πολύ το μπάτζετ τόσο των μαθητών, όσο και των καθηγητών. Έχω ανακαλύψει κατά καιρούς κάποιους εκδοτικούς οίκους και κάποια site που προσφέρουν καλές εκπτώσεις, αλλά είπα να ρωτήσω και για άλλες γνώμες. Εκτός από την trait d'union και κάποια βιβλία που στέλνει δωρεάν ο Κοσβογιάννης, μήπως ξέρετε άλλους εκδοτικούς που στέλνουν δωρεάν τα βιβλία τους σε καθηγητές; Επίσης αν κάποιος ξέρει βιβλιοπωλεία που κάνουν καλές εκπτώσεις τόσο στα βιβλία των καθηγητών όσο και στων μαθητών ας πει τίποτα και σε εμάς. Μέχρι στιγμής έχω βρεί ένα καλό e-βιβλιοπωλείο από θέμα τιμών και πάρα πολύ γρήγορο στις παραδόσεις του, το mitakosbooks.gr.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βιβλία Γαλλικών Β1 - Από Dimitra S.
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γαλλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-07-14 στις 16:46.
    • Βιβλία Γαλλικών - Από laurentides
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συγγράματα - Σχολικά Βοηθήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-14 στις 16:08.
    • Βιβλία γαλλικών - Από mari_tsa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-13 στις 16:07.
    • Βιβλία Γαλλικών - Από mari_tsa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-03-13 στις 21:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα