Μαθηματικά: πού βρίσκεστε στην ύλη;

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πού βρίσκεστε Μαθηματικά Προσανατολισμου Γ τάξης στο σχολείο;
Που στο φροντιστήριο ή ιδιαίτερο αν ξεκινήσατε προετοιμασία Σεπτέμβρη;
Που στο φροντιστήριο ή ιδιαίτερο αν ξεκινήσατε καλοκαίρι;

Πότε ολοκληρώνετε την ύλη στα Μαθηματικά στο φροντιστήριο αν ξεκινήσατε προετοιμασία Σεπτέμβρη;
Πότε αν καλοκαίρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Θεωρημα rolle.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosss

Νεοφερμένος

Ο Xristosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μόλις μπήκα ΘΜΤ ( Ιδιαίτερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Θεωρημα rolle.

Φροντιστήριο ή σχολείο;

Στο σχολείο είναι απρόβλεπτο το πότε θα τελειώσει η ύλη καθώς καθορίζεται από πολλούς παράγοντες (κατάληψη, εκδρομές, συνελεύσεις, απεργίες, εκλογές κλπ).
Σε φροντιστήριο (ή ιδιαίτερο) για κάποιον που ξεκίνησε προετοιμασία Σεπτέμβρη, πότε εκτιμάτε να ολοκληρωθεί η ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zenmerk

Νεοφερμένος

Ο Zenmerk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σχολείο είμαστε κανονες παραγωγησης. Στο φροντ με προετοιμασία απο το καλοκαιρι στο επομενο μαθημα θα μπούμε ολοκληρωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KamilGR

Νεοφερμένος

Ο KamilGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θερινη προετοιμασία εκανα στο φροντιστήριο αλλα απο τον Σεπτέμβριο αλλαξα σε ιδιαίτερα. Ειμαι ασυμπτωτες και μπαινω οπου ναναι ολοκληρωματα

Αλλα η υλη εξαρτάται απο πολλα πραγματα. Ποσο εμβαθυνεις σε καθε κεφαλαιο , ποσο διαβαζεις εσυ (ή το τμημα αν είσαι σε φροντιστήριο) , το προγραμμα του καθε καθηγητη..διαφοροι παραγοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
εγω ξεκινησα ιδιαιτερα την 28η οκτωβριου και ειμαι συνεχεια συναρτησεις σε συνδυασμο με τις παραγωγουσ ( Not bad):dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Που βρίσκεστε στην ύλη των μαθηματικών στο φροντιστήριο; Αναφέρετε επίσης αν κάνατε θερινό :spasiklas:
Εμείς στο τμήμα απόφοιτων χωρίς θερινό είμαστε Bolzano ΘΕΤ ΘΜΕΤ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Στο σχολείο είμαστε στα όρια. Στο φροντιστήριο, κανόνες παραγώγισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
θμτ

Edit: εκανα θερινα, αν και δεν εχει σημασια γιατι αλλαξα φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrReid

Νεοφερμένος

Η DrReid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ έκανα δύο μαθήματα μέσα στο καλοκαιρι. Ήταν όμως μόνο επανάληψη Ο,τι έχουμε διδαχθεί. Την ύλη της τρίτης ξεκίνησα τέλη Αυγουστου. Κάνω ιδιαίτερα και είμαι στα όρια..αύριο θα μπούμε στα όρια στο άπειρο. Πιστεύετε ότι είμαι πίσω; οι περισσότεροι συμμαθητές μου είναι στο Bolzano
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Στο φρόντηστήριο τελείωσαμε κανόνες παραγώγισης αλλά κάνουμε και παράλληλα θεωρήματα συνεχών.
Στο σχολείο ο καθηγήτης νομίζω ότι τρέχει πολύ αφού τελείωσαμε θεωρήματα συνεχών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Dr.Reid, εφόσον ξεκίνησες τον Αύγουστο πιστεύω ότι είσαι μια χαρά. Σκέψου ότι οι φίλοι σου ξεκίνησαν ένα μήνα νωρίτερα. Μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Στα μαθηματικά ίδια με την περσινή στην φυσική ξέρανε μόνο να τα κάνουν άνω κάτω 🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που βρίσκεστε στην ύλη;
Εγώ ξαναδινω (δεν κάνω καλοκαιρινά) και τώρα τελειώνω όρια(συνέχεια)
Και πέρσι στα καλοκαιρινά του φροντιστηρίου είχαμε κάνει μέχρι όρια στο άπειρο.
 

EliasKr

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πατρών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

arrow25

Νεοφερμένος

Ο arrow25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ο μικρός βρίσκεται στα όρια αλλά σχεδόν στην αρχή τους. Άρα πίσω στην ύλη.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ο μικρός βρίσκεται στα όρια αλλά σχεδόν στην αρχή τους. Άρα πίσω στην ύλη.
Καλα δεν υπάρχει γρήγορα η αργά! Τον καθένα τον εξυπηρετούν διαφορετικοί ρυθμοί
Φέτος βέβαια που ακούω παιδιά σε άλλα φροντιστήρια πολλοί μόλις τελείωσαν συναρτήσεις.
 

arrow25

Νεοφερμένος

Ο arrow25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλα δεν υπάρχει γρήγορα η αργά! Τον καθένα τον εξυπηρετούν διαφορετικοί ρυθμοί
Φέτος βέβαια που ακούω παιδιά σε άλλα φροντιστήρια πολλοί μόλις τελείωσαν συναρτήσεις.
Δηλαδή έφτασαν μέχρι την αντίστροφη συνάρτηση;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top