Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Ύλη των ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νiliolans

Νεοφερμένος

Ο Νiliolans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ ένα θα σας πω κι όποιος θέλει με ακούει... είμαι υποψήφιος αρχιτεκτονικής, δίνω δεύτερη χρονιά. Πέρυσι έβλεπα το εξώφυλλο της διοίκησης και με έπαιρνε ο ύπνος (δεν κάνω πλάκα). Είχα καταβάλει άπειρες προσπάθειες για να την μάθω, αφού τελικά κατέφυγα σε άλλους τρόπους εναλλακτικής μάθησης του τύπου υπνοπαιδεία (να φανταστείτε έβαζα τη μάνα μου να το γράφει σε κασετοφωνάκι με την ελπίδα ότι άμα το ακούω στον ύπνο μου την άλλη μέρα θα το ξέρω τέλεια). Τελικά έφτασαν οι πανελλήνιες κι εγώ ήξερα μόνο την πρώτη σελίδα του βιβλίου. Να μην τα πολυλογώ, έγραψα 4 στο μάθημα αυτό και οι βαθμολογητές (να ΄ναι καλά οι άνθρωποι) μου έβαλαν 6, με αποτέλεσμα να χάσω τη σχολή μου από τη διοίκηση... Βέβαια ήθελα μόνο αρχιτεκτονική, γι΄αυτό και ξαναδίνω. Φέτος όχι μόνο έκατσα και την έμαθα, αλλά κάθε μέρα λέω το βιβλίο απο μία φορά απ΄ έξω έτσι για να το νιώσω λίγο... ΜΗΝ αφήσετε να σας χαντακώσει αυτό το μάθημα, είναι τεράστια βλακεία. Αφού την έμαθα εγώ (πιστέψτε με σε αυτό που θα σας πω...) μπορει να την μάθει ο καθένας!! Εγώ τελικά κατάλαβα ότι με βοηθούν πολύ τα σχεδιαγράμματα, με τις κύριες έννοιες του κάθε χωρίου. Δοκιμάστε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellitsa

Νεοφερμένος

Η stellitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το βιβλιο ειναι πολυ κακογραμμενο. Απο την μια προταση στην αλλη δεν υπαρχει μια λογικη συνδεση το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να το πεις τοσες πολλες φορες ωστε να σου ερχεται με την μια...Παντως με πολυ μεγαλη δυσκολια εβγαλα το δευτερο κεφαλαιο που πιστευω πως ειναι και το πιο δυσκολο...Το τριτο δεν το εχω ξεκινησει ακομα αλλα απο οτι εχω ακουσει ειναι πιο ευκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πάντως πέρυσι το ΑΟΔΕ το έμαθα μέσα σε ένα μήνα τέλεια(το τελευταίο μήνα) και έγραψα 19 στο τέλος...πάντως είναι ίσως το μοναδικό μάθημα που άμα το μάθεις εξασφαλίζεις σίγουρα ενα ολοστρόγγυλο 100άρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παδες κατεβασα το αρχειο αοδε θεωρια απο εδω που ειναι 33 σελιδες και το διαβασα...σημερα πηραμε τα σχολικα και εχει πολες περισοτερες σελιδεσ γτ?μηπως ειναι λαθος η υλα?η εχει λιγοτερα?τζαμπα διαβαζα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Είναι εκτος ύλης οι περισσότερες σελίδες του σχολικού.

Αυτό που κατέβασες από εδώ είναι όοοοολη η ύλη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν ειναι ολο το βιβλιο στν υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Στο βιβλίο, βέβαια, έχει και πολλές φωτογραφίες. Μπορείς να συγκρίνεις τι γράφει το ένα και τι άλλο και να δεις αν υπάρχουν διαφορές. Το σίγουρο είναι ότι δε διάβαζες τσάμπα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ρε παδες κατεβασα το αρχειο αοδε θεωρια απο εδω που ειναι 33 σελιδες και το διαβασα...σημερα πηραμε τα σχολικα και εχει πολες περισοτερες σελιδεσ γτ?μηπως ειναι λαθος η υλα?η εχει λιγοτερα?τζαμπα διαβαζα?

μπορείς να βάλεις το λινκ αυτού του αρχείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
33 σελιδες ειναι???

νομιζω ηταν γυρω στις 50...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια αν οντως αυτη ηταν μονο χιλιααααααααααααααα ευχαριστω!τρελη ανακουφιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

Neo1993gr

Νεοφερμένος

Ο Neo1993gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σορρυ καινουργιο μελος...γεια σας
δινω φετος πανελληνιες αν και ειμαι 16
ερωτηση στο πιο πανω τοπικ...
εμαθες ολη σχεδον την υλη σε λιγες μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αν σκιστεις τρεις βδομαδες και δεν διαβαζεις τιποτα αλλο, θαρρω πως βγαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
53 σελιδες ειναι κι ολας.τιποτα.σχεδον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ανετα....το μαθημα ειναι ευκολο τσαμπα μορια παιρνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neo1993gr

Νεοφερμένος

Ο Neo1993gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μπορει καποιος να ανεβασει το βιβλιο σε μορφη pdf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoUrDoCtOr

Νεοφερμένος

Ο YoUrDoCtOr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπορει Καποιος να μου πει τις Σελίδες που ειναι στην Υλη σας παρακαλω??:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μαύρη ειν' η νύχτα στα βουνά........
-----------------------------------------
https://ischool.gr/showthread.php?t=3813
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena-naxos

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ε ενταξει οχι και ευκολο.το διαβαζεις μια φορα και σε δυο μερες το εχεις ξεχασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top