Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Συλλογή ασκήσεων και τεστ στις ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christaras7

Νεοφερμένος

Ο christaras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου στείλει ασκήσεις, ερωτήματα και Σ-Λ για το μάθημα ΑΟΔΕ;

Έχω λύσει ένα βοήθημα και απλά θέλω επιπρόσθετες γιατί αφομιώνω έτσι καλύτερα το μάθημα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Χρήστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hanos

Νεοφερμένος

Ο hanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πήγαινε στο σαιτ του κεε, στην σελίδα για την ΑΟΔΕ Γ'Λυκείου
https://www.kee.gr/html/themata_main.php

βρες την ΑΟΔΕ. Έχει θέματα ανα κεφάλαιο, όπως πχ για το κεφ.1 στο λινκ:
https://www.kee.gr/attachments/file/2174.pdf

καλά θέματα και ψιλο-"επίσημα"
καλά ξεμπερδέματα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras7

Νεοφερμένος

Ο christaras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ φίλε μου!

Να είσαι καλά και καλή επιτυχία στις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intruder

Νεοφερμένος

Ο intruder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ψάχνω όλα τα θέματα (και για τα εσπερινά και των αρρώστων) για το μάθημα ΑΟΔΕ αλλά δεν ξέρω από ποια χρονιά αρχίζουν και που θα τα βρω. Υπάρχει επιπλέον υλικό (π.χ. διαγωνίσματα) που θα μπορούσε να βοηθήσει για την καλύτερη κατανοήση της ύλης? Οποιαδήποτε συμβουλή είναι καλοδεχούμενη!!
Ευχαριστώ!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αν και εγώ το χρησιμοποιώ μόνο για μαθ.κατ. βλέπω ότι έχει και από ΑΟΔΕ.

www.oktonia.com
έχει κάνει πολύ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intruder

Νεοφερμένος

Ο intruder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βρήκα τα θέματα από το 1999 εως το 2007 :D
https://www.pedio.gr/sos/themata.php?p=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
;)Εδώ θα βρείτε κάποιες ερωτήσεις Σ-Λ καθως και καποια προτεινόμενα θέματα μαζί με τις απαντήσεις τους!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • org_dioik_epix_g_k.pdf
    333.8 KB · Εμφανίσεις: 1,470

Dj P@ts@XXX

Νεοφερμένος

Ο Dj P@ts@XXX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τίποτα μωρέ!!!πως σας φανηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μια χαρα.πολυ καλα.ευχαριστουμε.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teorizo

Νεοφερμένος

Ο teorizo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά ξανά δίνω πανελλήνιες και είμαι αποφασισμένος να γράψω 20 αοδε. Πέρσι έγραψα 17,3 από βλακείες. Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω επαναληπτικά τεστ πανω στο αοδε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι σου χρειάζονται επαναληπτικά τεστ για το συγκεκριμένο μάθημα! Αν όμως επιμένεις αγόρασε κάποιο βοήθημα ή βρες παλιά θέματα εξετάσεων και ξαναλύστα :)

Βρήκα κι αυτό στο in.gr με προτεινόμενα θέματα και παλιά θέματα εξετάσεων! Νομίζω μ αυτά θα σαι καλυμμένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teorizo

Νεοφερμένος

Ο teorizo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το λινκ! έχει αρκετά χρήσιμα πράγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2008

Νεοφερμένος

Ο dragon2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
HI! Μηπως έχει κανεις ή υπαρχουν επιπλεον σημειωσεις που εμπεριεχουν ολη την υλη του αοδε εκτος απο αυτες που παρατιθενται στο site και να ειναι καταλληλες για διαβασμα απο εκει. Ευχαριστο εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το βιβλίο πρέπει να μάθεις απ'εξω. Τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Αυτό που λέει και ο apostolis.Γνώμη μου,δε χρειάζονται σημειώσεις κλπ παρά μόνο να ξέρεις απ' έξω το βιβλίο.Αν τα γράψεις αλλιώς θα κολλήσουν στις λέξεις και θα κόψουν μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2008

Νεοφερμένος

Ο dragon2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω αναφερομαι σε σημειωσεις με σκοπο την χρηση τους για επαναληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αυτές που έχει στο ischool μια χαρά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
την υλη απο το αοδε την ξερουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Από το βιβλίο «Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών» της Γ΄ τάξης Γενικού Λυκείου Τεχνολογικής Κατεύθυνσης των Δ. Μπουραντά, Α. Βάθη κ.ά. έκδοση Ο.Ε.Δ.Β. 2008.

Κεφάλαιο 1 Επιχειρήσεις και Οργανισμοί

1.2 Η Επιχείρηση (σ. 25-29)
1.3 Λειτουργίες της Επιχείρησης (σ. 30-34)
1.4 Η Επιχείρηση και το Περιβάλλον της (σ. 34-37)
1.5 Η Αποτελεσματικότητα των Επιχειρήσεων (σ. 37-43)

Κεφάλαιο 2 Η Επιστήμη της Διοίκησης των Επιχειρήσεων

2.1 Εισαγωγικές Έννοιες (σ. 55)
2.2 Οργάνωση και Διοίκηση (σ. 56-63)
2.3 Mάρκετινγκ (σ. 64-69)
2.4 Διοίκηση Πωλήσεων (σ. 70- 72)
2.5 Χρηματοοικονομική Διοίκηση (σ. 73-75)
2.6 Διοίκηση Παραγωγής (σ. 76-79)
2.7 Διοίκηση Ανθρώπινων Πόρων (σ. 80-84)

Κεφάλαιο 3 Διοικητικές Λειτουργίες

3.3. Διεύθυνση (σ. 123-134)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top