[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
sofia10 για ένα παιδί από το Μαρούσι λες;Τον είδα κι εγώ στις ειδήσεις :P Τι στο καλό έκανε και έγραψε τόσο καλά να μας πει και εμάς που δίνουμε του χρόνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Και εγώ τον ειδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
16511 1ο πεδίο, 500 μόρια πάνω από την πρώτη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Φυσική 20
Έκθεση 16,4
Χημεία 18,9
Μαθηματικά 13,1

Σύνολο 16.783

Λίγο τα μαθηματικά με χάλασαν, θα μπορούσα με ένα 14 να είμαι λίγο πιο ήσυχος τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα βλεπω τις βαθμολογιες σας και νιωθω οτι απλα δεν εκανα τιποτα ολη την χρονια.Εγω θα ξαναδωσω λογικα χωρις φροντιστηρια να περασω ρκει που θελω γιατι ετσι δεν γινεται τιποτα.Θα χασω αλλο ενα χρονο απο την ζωη μου μπας και βγει σε καλυτερο γιατι πρωτη φορα ενιωσα τετοια αποτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofiapon12

Νεοφερμένος

Η Sofiapon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους παιδιαα! Και σε αυτους που τα πηγαν μετρια μπραβο για την αξιολογη προσπαθεια και τον αγωνα! Εγω εβγραλα 18.542 μορια και λογικα περναω ψυχολογια..ετσι δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους παιδιαα! Και σε αυτους που τα πηγαν μετρια μπραβο για την αξιολογη προσπαθεια και τον αγωνα! Εγω εβγραλα 18.542 μορια και λογικα περναω ψυχολογια..ετσι δεν ειναι;

Ξεκάθαρα! Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hehe xD

Νεοφερμένος

Ο hehe xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βαλε Πατρα και ασε Θεσ/νικη καλυτερη σχολη εκει περνας σιγουρα

Μιλας απο χρονια εμπειριας και στις 2 ιατρικες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μιλας απο χρονια εμπειριας και στις 2 ιατρικες;
γιατί εσύ έχεις περάσει κι από τις δύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hehe xD

Νεοφερμένος

Ο hehe xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γιατί εσύ έχεις περάσει κι από τις δύο;

Ειδες να γραφω ποστ συγκρισης σχολων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ειδες να γραφω ποστ συγκρισης σχολων;
Όπως και να το κάνουμε η σύγκριση σχολών γίνεται πάντα όχι με απόλυτη ακρίβεια. Αλλά δε γίνεται να μην τις συγκρίνουμε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L (Πάρης)

Νεοφερμένος

Ο L (Πάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έκθεση: 14,6 (Τραγικη αποκλιση, 85 πρωτος διορθωτης, 61 ο δευτερος και ο τριτος 73)
Μαθηματικά: 15,4
Φυσική: 18,2
Χημεία : 19,0

Συνολο: 16717
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hehe xD

Νεοφερμένος

Ο hehe xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όπως και να το κάνουμε η σύγκριση σχολών γίνεται πάντα όχι με απόλυτη ακρίβεια. Αλλά δε γίνεται να μην τις συγκρίνουμε κιόλας.

ΔΕΝ γινεται να κανεις αυθεραιτη συγκριση χωρις επιχειρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
ΔΕΝ γινεται να κανεις αυθεραιτη συγκριση χωρις επιχειρηματα.
Αυτό πες του τότε, μην ειρωνεύεσαι για τη μη φοίτησή του και στα δύο τμήματα αγαπητέ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ξερει κανεις για αποριες σχετικα με μετεγγραφη που μπορω να απευθυνθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα κι από εμένα, μετά από καιρό. Δυστυχώς -ή μήπως ευτυχώς, δεν γνωρίζω ακόμη, αυτό θα το δείξει το μέλλον- δεν πήγα όσο καλά ήθελα, στις εξετάσεις, πάντως πολύ καλύτερα από πέρυσι. 17.011 στο 1ο, σε σχέση με τα 16.010 πέρυσι. Αποφάσισα να ξαναδώσω για Νομική, αλλά τελικά δεν... Μάλλον "είναι γραφτό" ή πρώτη μου σχολή να είναι η Πολιτικών Επιστημών, και αργότερα οψόμεθα για την Νομική με κατατακτήριες. Ξέρω πάντως ότι και στις δύο περιπτώσεις θα σπουδάσω κάτι που είναι ενδιαφέρον για 'μένα, οπότε δεν πικραίνομαι καθόλου, τουλάχιστον έκανα την προσπάθειά μου πάλι. Εύχομαι καλή σταδιοδρομία σε όλους μας και καλή συνέχεια, προςτίστως όμως μία ωραία φοιτητική ζωή. Για όσους θα ξαναδώσουν, όπως εγώ φέτος, μην το βάζετε κάτω, ποτέ δεν γνωρίζεις τι θα αλλάξει σε μερικούς μήνες. Ψηλά το κεφάλι και δυνατά!

Οι βαθμοί μου αναλυτικά:

Αρχαία: 15,9
Ίστορία: 19,2
Έκθεση: 15,3
Λατινικά: 17,6

Λοιπόν, απολαύστε το καλοκαίρι χωρίς έγνοιες και τα ξαναλέμε από Σεπτέμβριο! :-)

Ξερει κανεις για αποριες σχετικα με μετεγγραφη που μπορω να απευθυνθω?

Έχεις διαβάσει το νομοθετικό πλαίσιο σχετικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έχεις διαβάσει το νομοθετικό πλαίσιο σχετικά;

Ναι αλλα θελω καποιες διευκρινησεις για το οικονομικο κριτηριο
αν παρω στο υπουργειο θα μου πουν η να μην εχω ελπιδες? μπορω να απευθυνθω καπου αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Στο σχολείο μου μόνο μια κοπέλα τα πήγε καλά (κ έβγαλε 18.500μόρια)
Ένας φίλος μου που στόχευε για ιατρική ,ενώ διάβαζε , ήταν καλός μαθητής κλπ , έβγαλε 12.000μόρια. Επίσης , η καλυτερη μαθήτρια της φετινης Γ' που στοχευε και αυτή ιατρική έβγαλε κάτω από 16.000. Γενικά το σχολείο μου φέτος ήταν σκ@τα και απόσκ@τα και δεν ξέρω γιατί.
Ο φίλος μου πιστεύει ότι κάτι παίχτηκε με τους βαθμούς. Είχε πει τις απαντήσεις που είχε δώσει στη Βιολογία και του είπαν ότι υπολογιζαν να βγάλει κάπου 18.7(ενώ ήξερε και ο ίδιος ότι έγραψε καλα)
Τελικά έβγαλε 9.7 Βιολογία....Πραγματικά προβληματίστηκα φέτος γιατί καλοί μαθητές που είχαν σκιστεί στο διάβασμα έπιασαν πάτο. .. :~|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Στο σχολείο μου μόνο μια κοπέλα τα πήγε καλά (κ έβγαλε 18.500μόρια)
Ένας φίλος μου που στόχευε για ιατρική ,ενώ διάβαζε , ήταν καλός μαθητής κλπ , έβγαλε 12.000μόρια. Επίσης , η καλυτερη μαθήτρια της φετινης Γ' που στοχευε και αυτή ιατρική έβγαλε κάτω από 16.000. Γενικά το σχολείο μου φέτος ήταν σκ@τα και απόσκ@τα και δεν ξέρω γιατί.
Ο φίλος μου πιστεύει ότι κάτι παίχτηκε με τους βαθμούς. Είχε πει τις απαντήσεις που είχε δώσει στη Βιολογία και του είπαν ότι υπολογιζαν να βγάλει κάπου 18.7(ενώ ήξερε και ο ίδιος ότι έγραψε καλα)
Τελικά έβγαλε 9.7 Βιολογία....Πραγματικά προβληματίστηκα φέτος γιατί καλοί μαθητές που είχαν σκιστεί στο διάβασμα έπιασαν πάτο. .. :~|
Στα περισσοτερα σχολεια ετσι ειναι δυστυχως. Και σε μας δυο βγαλανε 18500 και 18400 οι υπολοιποι (απο θετικη με μαθηματικα) κατω απο 15700.Οσο για την βαθμολογια που λες και εγω εχω υποψιες γιατι ειχα δει τις απαντησεις στην φυσικη και περιμνα 17 τελικα πηρα 14,8 και πραγματικα ειχα μεινει οταν το ειδα
Στα υπολοιπα πλην των μαθηματικων η βαθμολογια ηταν μια χαρα παντως οσο περιμενα τοσο πηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Στο σχολειο μου ο πιο μεγαλος βαθμος στα μαθηματικα ηταν 15.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top