[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμένα ο αδερφός μου ιστορία είχε 72, 85 και 90 στον τρίτο βαθμολογητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κι εγώ στην ιστορία είχα την μεγαλύτερη απόκλιση, παιδιά :P Μην μασάτε, συμβαίνει σε όλους :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Βαλε Πατρα και ασε Θεσ/νικη καλυτερη σχολη εκει περνας σιγουρα


Κοίτα, μένω Κατερίνη οπότε η Πάτρα μου πέφτει κάπως μακριά...:D:D:D Από Αλεξανδρούπολη έχω καταγωγή οπότε καλά θα είναι και εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Μαθ 12.6
ΑΕΠΠ 18,5
Εκθεση 13.4
Αοθ 0,0
Συνολο 10500+ ... αν δν μ ειχε μηδενίσει στο αοθ ο επιτηρητής θαμουν 16000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μαθ 12.6
ΑΕΠΠ 18,5
Εκθεση 13.4
Αοθ 0,0
Συνολο 10500+ ... αν δν μ ειχε μηδενίσει στο αοθ ο επιτηρητής θαμουν 16000
Γιατί σε μηδένισε; Σκονάκιους; Κινητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Οταν σηκώθηκα να παραδώσω το γραπτό μ έπεσε το κινητο.ενημερωτικα δν ειχε Καν σιμ μεσα.μια μπακατέλα ηταν που το παιρνα για ραδιοφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Οταν σηκώθηκα να παραδώσω το γραπτό μ έπεσε το κινητο.ενημερωτικα δν ειχε Καν σιμ μεσα.μια μπακατέλα ηταν που το παιρνα για ραδιοφωνο
Άντε ρε... Πω!! :( Έπεσες και στην πιο αυστηρή περίπτωση ρε. Το κινητό δεν επιτρέπεται ΚΑΝ να είναι κλειστό πάνω σου, με ή χωρίς μπαταρία, sim, κάμερα ή οθόνη :P Γι'αυτό μαλλιάζουν τα στόματα των διευθυντών να μην τα φέρνετε καν μαζί σας.
Κρίμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι οδηγίες ήταν ξεκάθαρες. Όχι κινητά. Σε ποιο κομμάτι της οδηγίας μπερδεύτηκες και πήρες κινητό; Το φταίξιμο είναι αποκλειστικά δικό σου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μαθ 12.6
ΑΕΠΠ 18,5
Εκθεση 13.4
Αοθ 0,0
Συνολο 10500+ ... αν δν μ ειχε μηδενίσει στο αοθ ο επιτηρητής θαμουν 16000

Αν μπορεις δεστο σαν ενα σημαδι και φυγε εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Έκθεση: 17.9
Αρχαια: 17.5
Ιστορια: 18.4
Λατινικα: 19.4

Σύνολο 1ο πεδιο: 18.263

Περνάω 1η επιλογή για 1000 μορια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εκθεση 13,5 φυσηκη 17 χημεια 17,2 μαθηματικα 10 χαλια μαυρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ωχ ο σημαιοφορος του σχολειου μου εγραψε 19.820 στο2ο πεδιο παιζει να και ο πρωτος στην ελλαδα..καλα το παιδι δεν παιζονταν ουτως ή αλλως εχει προκριθει και στην εθνκικη ομαδα της φυσικης φετος στην μαλαισια, 3 20ρια εγραψε και 19.1 στην εκθεση..
τον εχει στο σταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιάνω πάντως ΔΕΟΣ και Μάρκετινγκ στο ΟΠΑ. Εκτός αν ανέβουν 400 και 200 μόρια αντίστοιχα.
Τελικά Πάνο πρώτο στο μηχανογραφικό μπαίνει ΔΕΟΣ ή Μαρκετινγκ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Τελικά Πάνο πρώτο στο μηχανογραφικό μπαίνει ΔΕΟΣ ή Μαρκετινγκ? :)

ΔΕΟΣ, νομιζω!
Είναι πιο γενικό, έχει μαθηματα πολιτικής και διεθνών σχέσεων και μετά μου δίνει τη δυνατότητα να εξειδικευτώ στο μάρκετινγκ.
Εξάλλου, μπορώ να πάρω μαθηματα επιλογής από το Μάρκετινγκ!

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Οι μηχανικοί παραγωγής και διοίκησης πάντως δεν είναι καθόλου άσχημη σχολή οπότε αν όντως περάσεις εκεί ξανασκέψου το...Παίρνεις ουσιαστικά το ίδιο πτυχίο με μηχανολόγους απλώς έχεις εξειδίκευση στην διοίκηση + ότι είναι μόνο 2 σχολές στην Ελλάδα άρα το επάγγελμα δεν ειναι ιδιαίτερα κορεσμένο

Το ξερω αλλα καταλαβαινεις μετα θα τρεχω με κατατακτηριες οποτε δεν με συμφερει

Σκέψου το. Πάντως αν περάσεις από Ξάνθη πες μου.
Ανετα περναω ξανθη,εδω πιανω και χανια αλλα λογικα θα ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια το σαιτ αυτο https://www.pe03.gr/ab3/50/moria/moria.htm ειναι εγκυρο για τα μορια ετσι;Γιατι δεν πηγα απο το σχολειο καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Έκθεση 10.5
Χημεία 16.8
Μαθηματικά 18.2
Φυσική 18.6
Συνολικά 16.488
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Λοιπον
Εκθεση 16.8
Ιστορια 17.6
Στα αλλα δεν εγραψα τοσο καλα αλλα σιγουρα παραπανω απο οσο περιμενα και πιστευα και επειδη διαβασα μολις λιγους μηνες, μονη μου και ουτε καν εντατικα και οσο/οπως πρεπει εχω χεστει απο τη χαρα μου,ε συγνωμη αλλαα..
Δεν περναω αθηνα φυσικα, αλλα περναω σε πολλες σχολες σε διαφορες πολεις οποτε ισως μια μεταγραφη να με σωσει αλλιως βλεπουμε.Ειμαι πολυυ ευχαριστημενη.

13.649 στο 1ο
13.188 στο 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εκ μέρους της ΟΔ, θα πρακαλούσα να μην επιβαρύνετε το θέμα σχετικά με τις εκτιμήσεις των βάσεων. Τέτοιες συζητήσεις μπορούν να γίνουν και εδώ :)
Ευχαριστώ πολύ!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top