[14/6/2017] Λατινικά

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2017, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί όπου και θα προστεθούν τα θέματα και ενδεικτικές απαντήσεις σ'αυτά.

Καλή επιτυχία! :D


Θέματα - Απαντήσεις

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το θέμα ξεκλειδώθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τα θέματα βρίσκονται στο αρχικό ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
ως παλιά απόφοιτη, τα θέματα μου φάνηκαν τσιμπημένα για λατινικά.

Προϋποθέτουν όχι μόνο καλό διάβασμα αλλά και κατανόηση του συντακτικού και είναι εύκολο να μπερδευτεί κάποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο είχαμε κάνει τόσο τραβηγμένα πράγματα που αυτά μου φάνηκαν βατοτατα.

Με αυστηρούς βαθμολογητές έχω γράψει 97.
Λολ, δηλαδή τώρα τελειώσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο είχαμε κάνει τόσο τραβηγμένα πράγματα που αυτά μου φάνηκαν βατοτατα.

Με αυστηρούς βαθμολογητές έχω γράψει 97.
Λολ, δηλαδή τώρα τελειώσαμε;

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο είχαμε κάνει τόσο τραβηγμένα πράγματα που αυτά μου φάνηκαν βατοτατα.

Με αυστηρούς βαθμολογητές έχω γράψει 97.
Λολ, δηλαδή τώρα τελειώσαμε;

Μπράβο σου! Που θες να περάσεις? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας!!!

Η αληθεια ειναι περιμενα δυσκολότερα... Στις προβλέψεις μου για τα κείμενα έπεσα μέσα σε 2 απο τα 3!!
Εκτος απο κατι χαζά λάθη στα ουσιαστικά- επίθετα ( και το ενα μαλιστα λάθος αντιγραφής αλλα πραγματικά ειχα κολλήσει) νομίζω πήγα καλα.

Όσοι τελειώνετε σημερα, καλές διακοπές και καλα αποτελέσματα!!!
Όσοι τελειώνετε μεχρι τη Δευτέρα: Υπομονή, λιγο εμεινε!!!
Όσοι τελειώνουμε τέλη του μήνα: Να ξέρετε σας αγαπω λιγο περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Γεια σας!!!

Η αληθεια ειναι περιμενα δυσκολότερα... Στις προβλέψεις μου για τα κείμενα έπεσα μέσα σε 2 απο τα 3!!
Εκτος απο κατι χαζά λάθη στα ουσιαστικά- επίθετα ( και το ενα μαλιστα λάθος αντιγραφής αλλα πραγματικά ειχα κολλήσει) νομίζω πήγα καλα.

Όσοι τελειώνετε σημερα, καλές διακοπές και καλα αποτελέσματα!!!
Όσοι τελειώνετε μεχρι τη Δευτέρα: Υπομονή, λιγο εμεινε!!!
Όσοι τελειώνουμε τέλη του μήνα: Να ξέρετε σας αγαπω λιγο περισσότερο.

Νομίζω την Γερμανική Φιλολογία την έχεις στο τσεπάκι σου! Καλά αποτελέσματα!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νομίζω την Γερμανική Φιλολογία την έχεις στο τσεπάκι σου! Καλά αποτελέσματα!:clapup::clapup:

Σε ευχαριστώ πολυ!
Αν οι βάσεις της παραμείνουν έτσι, 100% πιστεύω γιατι εχω ακομα και ενα ειδικό να δωσω.
Γενικώς απο την απόδοση μου ειμαι ευχαριστημένη σε καθε μαθημα, ευτυχώς. Θα φανεί στο τέλος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Νομίζω την Γερμανική Φιλολογία την έχεις στο τσεπάκι σου! Καλά αποτελέσματα!:clapup::clapup:

Νομική θα πάει. Σιγά μη χαλάσει τόσα μόρια για την Γερμανική φιλολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Αν δεν της αρέσει όμως;Καλό καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Σιγά μην μείνουν οι βάσεις στο 1ο πεδίο όπως ήταν πέρυσι.Αφου δεν σας έβαλαν και κάτι δύσκολο.Ολα ήταν σε λογικά πλαίσια.Οπως και να χει,περνάς σίγουρα Γερμανική Φιλολογία.Καλη επιτυχία και με το ειδικό μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα παραμείνουν στα ίδια οι βάσεις. Δε νομίζω να ανέβουν. Ειχαν πιο δύσκολη έκθεση, πιο δύσκολη ιστορία. Αρχαία και λατινικά τα ίδια πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σιγά μην μείνουν οι βάσεις στο 1ο πεδίο όπως ήταν πέρυσι.Αφου δεν σας έβαλαν και κάτι δύσκολο.Ολα ήταν σε λογικά πλαίσια.Οπως και να χει,περνάς σίγουρα Γερμανική Φιλολογία.Καλη επιτυχία και με το ειδικό μάθημα.
Έδινες πέρυσι θεωρητική; ή είσαι θετική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νομική θα πάει. Σιγά μη χαλάσει τόσα μόρια για την Γερμανική φιλολογία.

Θα τρέξω :).
Σε πληροφορώ λοιπόν οτι και 50.000 μόρια να βγάλω, τα δυο τμήματα της φιλολογιας θα δηλωσω και απο κάτω το ιστορικο ( κάτω απο τις φιλολογίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosDjent

Νεοφερμένος

Ο SteliosDjent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
98 υπολογισα.δεν ηταν τιποτα ιδιαιτερο αλλα σε σχεση με αλλα διαγωνισματα που εχω κανει, ειχε καποια περιεργα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ενα 90αρακι λογικα, για ιστορικο καλα ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Θα τρέξω :).
Σε πληροφορώ λοιπόν οτι και 50.000 μόρια να βγάλω, τα δυο τμήματα της φιλολογιας θα δηλωσω και απο κάτω το ιστορικο ( κάτω απο τις φιλολογίες)
Κορίτσι τελικά σου ξέφυγε κάνα "βρε γαϊδούρι";;; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κορίτσι τελικά σου ξέφυγε κάνα "βρε γαϊδούρι";;; :lol:

Οχι, δόξα τω Θεω :P
Ρεζίλι θα γινόμουν σε αυτούς που θα το διορθώσουν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top