[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 7 24.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 44.8%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 6.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 3.4%

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενδιαφέρον και διδαγμένο θέμα έκθεσης, κατανοητό και ωραίο κείμενο, ερωτήσεις και εύκολες και απαιτητικές για να ξεχωρίσουν κάποιοι, κομπλέ στον χρόνο, γενικά μια εξέταση όπως έπρεπε να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παιδιά βατά τα θέματα. Έγραψαν μέχρι και άτομα που πήγαν για την πλακα τους. Εγώ έχω μόνο μια αμφιβολία για το "για τουτο"... Εγώ έβαλα αποτέλεσμα Αλλά διάβασα διαφορετικές απαντήσεις από φροντιστήρια... σκοπός.αιτιολόγηση.συμπέρασμα.σχέση αιτίου αποτελέσματος

Εσείς τι βάλατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Παιδιά βατά τα θέματα. Έγραψαν μέχρι και άτομα που πήγαν για την πλακα τους. Εγώ έχω μόνο μια αμφιβολία για το "για τουτο"... Εγώ έβαλα αποτέλεσμα Αλλά διάβασα διαφορετικές απαντήσεις από φροντιστήρια... σκοπός.αιτιολόγηση.συμπέρασμα.σχέση αιτίου αποτελέσματος

Εσείς τι βάλατε???

Αιτιολογιση εβαλα εγω
Επισης στο α1 πιστευω επρεπε να βαλουν 100-120 λεξεις ισως κ παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Σίγουρα!
Άκουσες άλλη άποψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
αιτιολογηση και δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πόσο έπιανε αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Σίγουρα!
Άκουσες άλλη άποψη?

Σχέση αιτίου-αποτελέσματος. Σωστά θα τα πάρουν ολα, μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
https://youtu.be/kJEGsDBqL1M

Ελιωσαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Το ασυνδετο σχημα σιγουρα το εχω κανει λαθος.Εχω κανει και ενα λαθος στα αντωνυμα στο ευθυνη εβαλα ανια.
Παιδες εγω μια απορια εχω ειδα πολλοι οτι λενε το βεβαια εμφαση,ομως δεν μπορει να θεωρηθει και επιταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
επισης φωτη, αν δω σε κανεναν αλλο μαθημα να σχολιαζεις πανευκολο και οτι ειναι για χαζους, παρακαλω απο τους μοντς να φαω μπαν απο πριν, γιατι θα ανοιξω τον οχετο μου και δεν σε ξεπλενει ουτε ο Ιορδανης ποταμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Χαχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το ασύνδετο σχήμα.εγραψα πως κανει επίκληση στο συναίσθημα.προσδιδει στο λόγο φόρτιση .προκαλει το ενδιαφερον και το προβληματισμό του αναγνώστη..παιρνω τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγώ έγραψα ότι οι ιδέες συνδέονται με ασθματικο ρυθμό. ..το κείμενο καθίσταται γοργό..το ύφος απρόσωπο και προσιτό στον αναγνωστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγω εβαλα οτι απαριθμει τις αιτιες που οδηγουν στην υποβαθμιση των αξιων, γιολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σκατα σημερα ζητημα να επιασα 10
Μην το σκέφτεσαι προχώρα στο επόμενο μάθημα
Γιατί παιδιά τόσο δύσκολα ήταν;
Η έκθεση είναι υποκειμενικό μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Είναι και αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itsme2

Νεοφερμένος

Ο Itsme2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θελω κάποιος αν μπορεί να μου απαντησει. Στο α ζητούμενο της εκθεσης εγραψα, περα απο το θετικό ρόλο της επιστημης που ολοι γραψαμε, και τον αρνητικό ρολο της ,τα προβλήματα που εχει προκαλέσει δηλαδή. Δεδομένου οτι ζητουσε αντιμετώπιση, είναι λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
:)από πέρυσι φίλε ειχε να πεσει ομιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Νομιζω Πώς ήθελε καθαρά τα θετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
απο περυσι φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top