Γονείς και σεξουαλική διαπαιδαγώγηση

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μα ίσα ίσα, ένας έφηβος έχει περισσότερες ανάγκες γιατί οι ορμόνες του κάνουν πάρτι...
Καλα βρε, εσύ απο πόσο χρονών είσαι στο "σπόρ"? :P

14! νωρίς είναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
yiannis... 14 κανονικα η παιχνιδακια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ε ναι απο πολυ νωρις ειναι...:worry: :warn:
Καιρος να σταματησεις....:warn::hehe: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το μπιμπερό το χες κόψει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά δεν μιλάμε ότι απο 14 έχω σταθερή σεξουαλική ζωή κτλ. Απλά απο τότε άρχισαν τα πειράματα. Weak για "μπιμπερο" περίμενα 2 χρόνια ακόμα στα 16 α, ρε Μαράκι!!! :P

@Mario λες να το αφήσω τώρα το άθλημα? Μπά άσε λίγα χρονάκια ακόμα που θα μπορώ γιατί μετα ποιός ξέρει!

@modelos κατι ανάμεσα στα παιχνιδάκια και στο κανονικό, τρελό άγχος καθώς πίστευα ότι είναι τρελά εύκολο να αφήσεις μια κοπέλα εγκυο και πιο πολύ βαβούρα ήταν παρά ευχαρίστηση! Α ρε internet που ήταν τότε να μας κατατοπίσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Weak για "μπιμπερο" περίμενα 2 χρόνια ακόμα στα 16 α, ρε Μαράκι!!! :P

:hehe: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
yianni

Να χαιρεσαι πρωτον την γυναικα σου και ελπιζω να εχεις κανονισει τιποτα καλο για σημερα ;)
Αφου δεν ειχες την ενημερωση που λες (ας ειναι καλα οι εγκυκλοπαιδιες και τα βιβλια της σεξουαλικοτητας) για την εγκυμοσυνη,θα ηθελα να σε ρωτησω (αν θυμασαι βεβαια) ποτε και πως εμαθες οτι γινονται τα παιδια (την πραγματικη μεθοδο);Aπλα ειμαι περιεργος για τον τροπο που εμαθε ο καθενας και θελω να δω τις διαφορες των χρονων που εχουμε.Διαφορες γεννεων πεστο :)
Σε ευχαριστω πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
yianni

Να χαιρεσαι πρωτον την γυναικα σου και ελπιζω να εχεις κανονισει τιποτα καλο για σημερα ;)(1)
Αφου δεν ειχες την ενημερωση που λες (ας ειναι καλα οι εγκυκλοπαιδιες και τα βιβλια της σεξουαλικοτητας) για την εγκυμοσυνη,θα ηθελα να σε ρωτησω (αν θυμασαι βεβαια) ποτε και πως εμαθες οτι γινονται τα παιδια (την πραγματικη μεθοδο);(2)Aπλα ειμαι περιεργος για τον τροπο που εμαθε ο καθενας και θελω να δω τις διαφορες των χρονων που εχουμε.Διαφορες γεννεων πεστο :)
Σε ευχαριστω πολυ :D
(1) Να΄σε καλά σε ευχαριστώ πολύ! :)
(2) Που να την βρείς την εγκυκλοπαίδεια χωρίς να σε κράξουν βρε Covenant? Δεν ήταν ακριβώς αρκετά άνετος ο πατέρας μου για να συζητάμε τέτοια πράγματα.
Ότι έμαθα ήταν απο συζητήσεις με φίλους που με την σειρά τους άκουσαν κάτι, κανένας πιό μεγάλος γνωστός γνωστού ήξερε και κάτι παραπάνω. Οπότε ράδιο αρβίλα!.
Ήξερα απο νωρίς το πως γίνονται τα παιδιά αλλα πάντα υπήρχε το άγχος καθώς δεν χρησιμοποιούσα προφύλαξη (τρελό ταμπού να πάρεις προφυλακτικά απο το περίπτερο ή το φαρμακείο ήταν σαν να έπερνες πορνό με ζώα).
Άστα τα πράγματα πρίν απο 15 χρόνια ήταν πολύ πιο πουριτανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
..........ποτε και πως εμαθες οτι γινονται τα παιδια (την πραγματικη μεθοδο);Aπλα ειμαι περιεργος για τον τροπο που εμαθε ο καθενας και θελω να δω τις διαφορες των χρονων που εχουμε.Διαφορες γεννεων πεστο :)
Δηλαδή αν εγώ σου πω ότι έμαθα τον πραγματικό τρόπο σύλληψης στα 4 μου (και συγκεκριμένα από την μαμά μου όταν την ρώτησα με ποιό τρόπο γίνονται τα παιδιά γιατί ήθελα να κάνω ένα:P ), τι γνώμη θα σχηματίσεις?
Sorry που ανακατεύομαι, αλλά είμαι πραγματικά πολύ περίεργη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Εξαρταται απο το ποσο σε εμπιστευεται,τι χαρακτηρας ειναι κτλ κτλ κτλ.

Ναι βρε Μαριέ μου, αλλά δεν παύει να είναι ένας ολόκληρος χρόνος. Όταν ο άλλος έχει συνηθίσει να σου κάνει έρωτα (sic!) 2 φορές την εβδομάδα (τυχαίο νούμερο) δεν θα του φανεί παράξενο ότι ξαφνικά απέχεις επί μήνες? Σίγουρα η εμπιστοσύνη παίζει μεγάλο ρόλο, αλλά καλώς ή κακώς μετά από κάποιο χρονικό διάστημα οι κακές ιδέες σφηνώνονται άσχημα στο μυαλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δηλαδή αν εγώ σου πω ότι έμαθα τον πραγματικό τρόπο σύλληψης στα 4 μου (και συγκεκριμένα από την μαμά μου όταν την ρώτησα με ποιό τρόπο γίνονται τα παιδιά γιατί ήθελα να κάνω ένα:P ), τι γνώμη θα σχηματίσεις?
Sorry που ανακατεύομαι, αλλά είμαι πραγματικά πολύ περίεργη.....

Την καλύτερη! Οι γονείς μου δεν ήταν αρκετά άνετοι για να κάτσουν να συζητήσουν κάτι τέτοιο.
Πιό πολύ ώρα περνάγα με φίλους παρά με τους γονείς μου. Φανταστείτε ότι ο πατέρας μου έφευγε 5 το πρωί και γύρναγε 7-8 το βράδυ και γενικά δεν σήκωνε και πολλά πολλά σιγά μην κάτσω να τον ροτήσω
-Μπαμπά αυτό που μπαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
-Μπαμπά αυτό που μπαίνει?
-Στην κλειδαριά, αλλά πρέπει να ψηλώσεις πρώτα.


:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
-Στην κλειδαριά, αλλά πρέπει να ψηλώσεις πρώτα.


:vroum:

:confused: ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:

:huglove:


την κλειδαριά της πόρτας. που δεν τη φτάνουν τα αγοράκια. Ούτε και οι άντρες, τώρα που το σκέφτομαι:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
(1) Να΄σε καλά σε ευχαριστώ πολύ! :)
(2) Που να την βρείς την εγκυκλοπαίδεια χωρίς να σε κράξουν βρε Covenant? Δεν ήταν ακριβώς αρκετά άνετος ο πατέρας μου για να συζητάμε τέτοια πράγματα.
Ότι έμαθα ήταν απο συζητήσεις με φίλους που με την σειρά τους άκουσαν κάτι, κανένας πιό μεγάλος γνωστός γνωστού ήξερε και κάτι παραπάνω. Οπότε ράδιο αρβίλα!.
Ήξερα απο νωρίς το πως γίνονται τα παιδιά αλλα πάντα υπήρχε το άγχος καθώς δεν χρησιμοποιούσα προφύλαξη (τρελό ταμπού να πάρεις προφυλακτικά απο το περίπτερο ή το φαρμακείο ήταν σαν να έπερνες πορνό με ζώα).
Άστα τα πράγματα πρίν απο 15 χρόνια ήταν πολύ πιο πουριτανικά
Εμενα προσωπικα δεν ηταν κανεις ετσι,καθως με τον τροπο τους απο πολυ μικρο παιδι μου φερναν εγκυκλοπαιδιες (ημουν βιβλιοφαγος,αλλα μονο οτι εχει σχεση με γνωσεις,τις λατρευα).
Με αποτελεσμα το καλυτερο που μου φεραν ποτε ηταν το βιβλιο της σεξουαλικοτητας,το οποιο ειχε πραγματικα τα παντα,με εικονες φωτογραφιες,για διαφορετικες φυλες,εποχες,πραγματικα θησαυρος.
Εγω το εμαθα προσωπικα στην 4η δημοτικου απο τον κολλητο μου (τρελος βιβλιοφαγος και αυτος) στην αυλη του σχολειου και θυμαμαι μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση,καθως τοτε λυθηκαν ολες οι αποριες μου που ειχα με βαση το βιβλιο!
Δεν καθησε ποτε κανεις απο τους γονεις μου να με ενημερωσει,για τον απλο λογο οτι εγω τους ενημερωνα!!!Ειδαν οτι παραγνωριζα για το σεξ πολλα απο μικρος και ετσι δεν ανησυχουσαν.
Σιγουρα αλλες εποχες,απλα οσο και να εχει ο φιλος θα σου κανει το πραγματικο μαθημα,οι γονεις παντα,ακομα και τωρα το περιγραφουν εμμεσα και οχι ξεκαθαρα.


Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δηλαδή αν εγώ σου πω ότι έμαθα τον πραγματικό τρόπο σύλληψης στα 4 μου (και συγκεκριμένα από την μαμά μου όταν την ρώτησα με ποιό τρόπο γίνονται τα παιδιά γιατί ήθελα να κάνω ένα
), τι γνώμη θα σχηματίσεις?
Sorry που ανακατεύομαι, αλλά είμαι πραγματικά πολύ περίεργη.....
Δεν θα σχηματισω καμια κακη γνωμη,αντιθετως θα χαρω καθως ησουν περιεργη απο μικρη.
Τωρα απο την αλλη,δεν νομιζω οτι ησουν σε θεση να καταλαβεις σε εκεινη την ηλικια ολα αυτα που εμαθες μετα απο λιγα χρονια.Απλα σου λυθηκε η απορια χωρις να καταλαβεις ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δηλαδή αν εγώ σου πω ότι έμαθα τον πραγματικό τρόπο σύλληψης στα 4 μου (και συγκεκριμένα από την μαμά μου όταν την ρώτησα με ποιό τρόπο γίνονται τα παιδιά γιατί ήθελα να κάνω ένα:P ), τι γνώμη θα σχηματίσεις?
Sorry που ανακατεύομαι, αλλά είμαι πραγματικά πολύ περίεργη.....
Εγω δεν θυμαμε ποτε το εμαθα αλλα παντα το ειχα σαν δεδομενο. Καπια στιγμη οταν ειμουν πολυ μικρος φενετε ρωτισα και μου ειπανε (μαλλον ο πατερας μου). Γενικα σε οτιδηποτε αφορα το σεξ και αυτα ο πατερας μου θελει να τα μαθενω.Μου απανταει σε οτι και αν τον ρωτισω και απο μικρος ξερω τι παιζει.Ακομα και για ιεροδουλι με ρωταει αμα θελω να με παει.Η μανα μου παλι ειναι σαν τη παλιες κλασικες Ελληνιδες (και ας μην ειναι:P)
Οποτε μαλλον το αντιθετο απο την κακια γνωμη θα σχηματισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Σιγουρα αλλες εποχες,απλα οσο και να εχει ο φιλος θα σου κανει το πραγματικο μαθημα,οι γονεις παντα,ακομα και τωρα το περιγραφουν εμμεσα και οχι ξεκαθαρα.

Και ακόμα χειρότερα αν είναι κοπέλα το άτομο που θέλει να μάθει απο τους γονείς.
Σκέψου σκηνικό η 16χρονη καλοαναθρεμένη κόρη (καραβοκύρη) να ρωτάει τον μπαμπά για τον στοματικό έρωτα στο γιορτινό τραπέζι των Χριστουγέννων!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Και ακόμα χειρότερα αν είναι κοπέλα το άτομο που θέλει να μάθει απο τους γονείς.
Σκέψου σκηνικό η 16χρονη καλοαναθρεμένη κόρη (καραβοκύρη) να ρωτάει τον μπαμπά για τον στοματικό έρωτα στο γιορτινό τραπέζι των Χριστουγέννων!:D
Αισχος!!!
Ας ελπισω να μην συμβει ποτε σε κανεναν!!
Cosmopolitan και ξερο ψωμι:P:hehe::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Και ακόμα χειρότερα αν είναι κοπέλα το άτομο που θέλει να μάθει απο τους γονείς.
Σκέψου σκηνικό η 16χρονη καλοαναθρεμένη κόρη (καραβοκύρη) να ρωτάει τον μπαμπά για τον στοματικό έρωτα στο γιορτινό τραπέζι των Χριστουγέννων!:D

ειμαι ζωντανό παράδειγμα, huhu :clapup::clapup::clapup: (και ο ντάντι είναι καπετάνιος:P)

ρωτάω τον bro τι είναι ψ*λη και 69, που άκουσα να λένε τα αγοράκια στο πίσω θρανίο:redface:. και με στέλνει στον ντάντι, που εκείνη την ώρα έτρωγε, με το πρόσχημα ότι δεν γνωρίζει ο ίδιος (είμασταν και τα δύο τσίρκο από μικρά, μη το ψάχνετε:D).
Μη σας τα πολυλογώ, του βγήκε το φαί από τη μύτη:hehe:..
αλλά μου εξήγησε:clapup::clapup:

(ειδικά για το 69, μου είπε ότι είναι ένας τρόπος ερωτικής συνεύρεσης, αλλά ΑΝΩΜΑΛΟΣ :hehe::hehe: στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβει ο bro:vroum:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Aψογο σκηνικο dooo!!!!!! :lol:

Σε τι ηλικια ολα αυτα αν επιτρεπεται;

Οσο για το 69,τι το ανωμαλο εχει;
Ειναι σαν να κανεις στοματικο ερωτα στον συντροφο σου,αλλα την ιδια στιγμη και αυτος! (ετσι επρεπε να του απαντησεις :P)

Πεθανα στο γελιο,να εισαι καλα!!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top