Προτιμήσεις φοιτητών οικονομικών σχολών για πρακτική

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Έχω γράψει αρκετά μηνύματα σχετικά με την πρακτική ελπίζω να μην συγχωνευθεί το θέμα γιατί θέλω να διαβάσω τις απόψεις σας σχετικά με ποιο κριτήριο εσείς επιλέγετε το μέρος που θα κάνετε πρακτική και όταν λέω εσείς κυρίως για τους φοιτητες των οικονομικων σχολών. Αναφέρομαι κυρίως σε αυτούς τους φοιτητές γιατί κυρίως αυτοί είναι που με ενδιαφέρουν ως φοιτητης και εγω οικονομικών , βέβαια εάν θέλουν να γραψουν και φοιτητες αλλων τμημάτων δεν υπάρχει φυσικά κανένα απολύτως πρόβλημα.
Έτσι λοιπόν οικονομικάριοι σε ποιο μέρος πιστευετε οτι ειναι καλύτερα από συνθήκες εργασίας, από γνώσεις??
Εγώ σκεφτόμουν για τράπεζα όμως θέλω να κοιτάξω και αλλού πριν αποφασίσω.
Ελπίζω να μην εγινα κουραστικός και να υπάρξουν αρκετές απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Κανείς καμία άποψη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top