Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TDESILLA

Νεοφερμένος

Η TDESILLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μου έδωσες την απάντηση που δεν ήθελα...χαχαχα....αλλά την περίμενα...σε ευχαριστώ βρε παιδί να είσαι καλά πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μου έδωσες την απάντηση που δεν ήθελα...χαχαχα....αλλά την περίμενα...σε ευχαριστώ βρε παιδί να είσαι καλά πάντα

Κάθε εμπόδιο για καλό. Εξάλλου αν ψάξεις καλά στην Πάτρα η ζωή ενός φοιτητή στη Πάτρα είναι πολύ πιο φθηνή απ'όσο νομίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos980

Νεοφερμένος

Ο panos980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα Χρηστο εχω γραψει 13530 και ενδιαφέρομαι για στατιτικηκαι ασφαλιστικης(πα/πει) και στατικη(οπα)
που πιστευεις συγκεντρονω περισσοτερες πιθανοτιτες να περασω αν και σαν πρωτη επιλογή εχω βαλει αυτή του παπει
και παρεμπιπτοντως φοβερη δουλεια με τις εκτιμισεις συνεχισε ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAVLOSM

Νεοφερμένος

Ο PAVLOSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με 18.630 μονάδες έχω πιθανότητα για ΗΜΜΥ ΕΜΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλησπέρα Χρηστο εχω γραψει 13530 και ενδιαφέρομαι για στατιτικηκαι ασφαλιστικης(πα/πει) και στατικη(οπα)
που πιστευεις συγκεντρονω περισσοτερες πιθανοτιτες να περασω αν και σαν πρωτη επιλογή εχω βαλει αυτή του παπει
και παρεμπιπτοντως φοβερη δουλεια με τις εκτιμισεις συνεχισε ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

Στατιστική Ασφαλιστική ΠΑ.ΠΕΙ >95% για να μην πω 100% και φανώ υπερβολικός.

Με 18.630 μονάδες έχω πιθανότητα για ΗΜΜΥ ΕΜΠ;

Είσαι πάνω από το άνω άκρο μου οπότε θαρρώ ότι έχεις πάρα πάρα πολλές πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Συγχαρητηρια chris1993 ευχαριστουμε84
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βάσεις νοσηλευτικής 2015:
ΤΕΙ Θεσσαλονίκης 13.174
ΤΕΙ Αθήνας 13.335

Έχω ελπίδες με 14.000 μόρια?
Να ανέβουν τόσο πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βάσεις νοσηλευτικής 2015:
ΤΕΙ Θεσσαλονίκης 13.174
ΤΕΙ Αθήνας 13.335

Έχω ελπίδες με 14.000 μόρια?
Να ανέβουν τόσο πολύ?

Δεν μπορώ να σου κατακερματίσω κάθε ελπίδα, αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα για Αθήνα, δεν θα στο κρύψω. Σίγουρα για ΤΕΙ Θεσσαλονίκης έχεις περισσότερες ελπίδες, στα υπόλοιπα ΤΕΙ δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1300000000

Νεοφερμένος

Ο tasos1300000000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια χαρα, καταρχην συγχαρητηρια για την εξαιρετικη δουλεια! ηθελα να ρωτησω αν θεωρεις οτι με 19670 ετοιμαζω βαλιτσες για να πιω το φρεντο εσπρεσσο μου στο κυλικειο της νομικης κομοτηνης ή να περιμενω με αγωνια στο ομορφο ναυπλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Γεια χαρα, καταρχην συγχαρητηρια για την εξαιρετικη δουλεια! ηθελα να ρωτησω αν θεωρεις οτι με 19670 ετοιμαζω βαλιτσες για να πιω το φρεντο εσπρεσσο μου στο κυλικειο της νομικης κομοτηνης ή να περιμενω με αγωνια στο ομορφο ναυπλιο;
Ευχαριστώ!
Να φανταστώ είναι 17.670? Αν ναι τότε, ετοίμαζε σιγά σιγά βαλίτσες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrPanos

Νεοφερμένος

Ο DrPanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δηλαδη φιλε Chris αποκλειεις το ενδεχομενο οι σχολες του 5ου πεδιου να ξεπερασουν τα 17.000 μορια(πλην στρατιωτικων/αστυνομικων) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Χρηστο συγνωμη για την κουραση αλλα μιας και συμφωνα με τις εκτιμησεις σου τα μορια μου δεν επαρκουν για το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης που ειναι και η πρωτη μου επιλογη,πιστευεις οτι με 12.043 υπαρχουν πιθανοτητες για το τμημα Ιστοριας-Εθνολογιας της Κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σου κατακερματίσω κάθε ελπίδα, αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα για Αθήνα, δεν θα στο κρύψω. Σίγουρα για ΤΕΙ Θεσσαλονίκης έχεις περισσότερες ελπίδες, στα υπόλοιπα ΤΕΙ δεν θα έχεις πρόβλημα.

Τι στο καλό να ανέβει 900 ολόκληρα μόρια στη Θεσσαλονίκη και ο τελευταίος που θα μπει να έχει πάνω από 14.000...
Στα υπόλοιπα ΤΕΙ δυστυχώς δε γίνεται, προτεραιότητα έχει η Θεσσαλονίκη και η Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δηλαδη φιλε Chris αποκλειεις το ενδεχομενο οι σχολες του 5ου πεδιου να ξεπερασουν τα 17.000 μορια(πλην στρατιωτικων/αστυνομικων) ;

Το αποκλείω είναι σχετικό και υπερβολικό. Εκτιμώ ότι καμία δεν θα το ξεπεράσει. Από εκεί και πέρα θα δείξει.

Τι στο καλό να ανέβει 900 ολόκληρα μόρια στη Θεσσαλονίκη και ο τελευταίος που θα μπει να έχει πάνω από 14.000...
Στα υπόλοιπα ΤΕΙ δυστυχώς δε γίνεται, προτεραιότητα έχει η Θεσσαλονίκη και η Αθήνα.

Σου είπα για Θεσσαλονίκη έχεις πιο πολλές πιθανότητες.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1300000000

Νεοφερμένος

Ο tasos1300000000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οοοο yes 17670....ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρηστο συγνωμη για την κουραση αλλα μιας και συμφωνα με τις εκτιμησεις σου τα μορια μου δεν επαρκουν για το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης που ειναι και η πρωτη μου επιλογη,πιστευεις οτι με 12.043 υπαρχουν πιθανοτητες για το τμημα Ιστοριας-Εθνολογιας της Κομοτηνης?

Ναι, δύσκολο για Παιδαγωγικό ΔΠΘ, αλλά είσαι μέσα στο Νηπιαγωγών ΔΠΘ.
Στο Ιστορίας Εθνολογίας εκτιμώ ότι έχεις αρκετές πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litspan

Νεοφερμένος

Η litspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χρηστο να σαι καλα!!!!Μου άρεσε η εκτίμηση σου για το νηπιαγωγων του Βόλου αλλα η κορη μου με 11479 δυσκολο να το πιάσει!!!Εν πασει περιπτώσει σου εύχομαι τα καλύτερα και εύχομαι αυτο που κανεις αφιλοκερδώς, "αυριο μεθαύριο" να σε πληρωνουν για να το κάνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dubstep

Νεοφερμένος

Ο Dubstep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρηστο συγχαρητηρια για την σκληρη σου δουλεια και για ολο σου τον χρονο που αφιερωσες για τις βασεις!!! Συμφωνα με τις εκτιμησεις σου το οικονομικο απθ θα ειναι απο 13.500-13.800....εγω εχω 13.811 μορια...λογικα περναω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χρηστο να σαι καλα!!!!Μου άρεσε η εκτίμηση σου για το νηπιαγωγων του Βόλου αλλα η κορη μου με 11479 δυσκολο να το πιάσει!!!Εν πασει περιπτώσει σου εύχομαι τα καλύτερα και εύχομαι αυτο που κανεις αφιλοκερδώς, "αυριο μεθαύριο" να σε πληρωνουν για να το κάνεις!!!

Η εκτίμηση μου είναι 11350-11750 οπότε εννοείται ότι υπάρχουν πιθανότητες :)
Σε ευχαριστώ ολόψυχα!

Χρηστο συγχαρητηρια για την σκληρη σου δουλεια και για ολο σου τον χρονο που αφιερωσες για τις βασεις!!! Συμφωνα με τις εκτιμησεις σου το οικονομικο απθ θα ειναι απο 13.500-13.800....εγω εχω 13.811 μορια...λογικα περναω;

Λογικά πάντα. Έχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου κατά την εκτίμησή μου...από εκεί και πέρα για να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JST

Νεοφερμένος

Ο JST αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χρηστο ποσο περιπου πιστευεις θα ειναι η αυξηση στις στρατιωτικες σχολες;περυσι ειχε μεγαλη πτωση και δεν ειχαν συσσωρευθει σε 1 πεδιο.Εκτιμω ιδιαιτερα την αποψη σου και την εκτιμηση σου στις βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top