Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eva21

Νεοφερμένος

Η Eva21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγινε Χρηστο μου! Σε ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με 17.510 λέτε να μπαίνω Νομική Κομοτηνής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 17.510 λέτε να μπαίνω Νομική Κομοτηνής ;

Τα έχουμε ξαναπει :)

Φιλικά,
Χρήστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Τα έχουμε ξαναπει :)

Φιλικά,
Χρήστος
Χρήστο , το γνωρίζω ότι μου έχεις απαντήσει αρκετές φορές και συγγνώμη που σε πρήζω , αλλά επειδή πλησιάζουν οι μέρες η αγωνία κορυφώνεται και δυστυχώς στο edu 4u , διαβαζω καθημερινά διάφορες απόψεις (κάποιες από αυτές είναι ανυπόστατες κατά την άποψή μου ) και γενικώς υπάρχει μια σύγχυση και δεν ξέρω τι να πρωτοπιστέψω . Σύμφωνα με όλες τις εκτιμήσεις είμαι μέσα , αλλά ακούω κάποιους να υποστηρίζουν μέχρι και άνοδο ( !!! ) . Τέλος πάντων . Σε λίγες μέρες θα γνωρίζουμε . Καλά αποτελέσματα σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο , το γνωρίζω ότι μου έχεις απαντήσει αρκετές φορές και συγγνώμη που σε πρήζω , αλλά επειδή πλησιάζουν οι μέρες η αγωνία κορυφώνεται και δυστυχώς στο edu 4u , διαβαζω καθημερινά διάφορες απόψεις (κάποιες από αυτές είναι ανυπόστατες κατά την άποψή μου ) και γενικώς υπάρχει μια σύγχυση και δεν ξέρω τι να πρωτοπιστέψω . Σύμφωνα με όλες τις εκτιμήσεις είμαι μέσα , αλλά ακούω κάποιους να υποστηρίζουν μέχρι και άνοδο ( !!! ) . Τέλος πάντων . Σε λίγες μέρες θα γνωρίζουμε . Καλά αποτελέσματα σε όλους :)

Δεν με πρήζεις, απλά η συντριπτική πλειοψηφία των εκτιμητών μιλάνε για κάθοδο.
Ολόψυχα καλή επιτυχία σου εύχομαι!
Και ελπίζω με χαμόγελα σε λίγες μέρες μιας και με την 2η φορά που κόπιασες τοσο ΠΟΛΥ σωματικα και ψυχολογικά θα περάσεις λογικά στην 1η σχολή προτίμησης!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δεν με πρήζεις, απλά η συντριπτική πλειοψηφία των εκτιμητών μιλάνε για κάθοδο.
Ολόψυχα καλή επιτυχία σου εύχομαι!
Και ελπίζω με χαμόγελα σε λίγες μέρες μιας και με την 2η φορά που κόπιασες τοσο ΠΟΛΥ σωματικα και ψυχολογικά θα περάσεις λογικά στην 1η σχολή προτίμησης!! :clapup:
Σ'ευχαριστώ πολύ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
καρντασια λετε οι βασεις να βγουν 19 η 22 του μηνα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
καρντασια λετε οι βασεις να βγουν 19 η 22 του μηνα??

Μακαρι να εχουν βγει μεχρι τις 22...μη βγουν αργοτερα φοβαμαι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TDESILLA

Νεοφερμένος

Η TDESILLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Kαλησπερα Χρηστο...μια ερωτησουλα... με 14998 μορια στο 2ο πεδιο εχει καμμια πιθανοτητα να πεσει απο περυσι τοσο η βαση στο ΣΕΜΦΕ(ηταν 15543) κ να περασει ο γιος εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Kαλησπερα Χρηστο...μια ερωτησουλα... με 14998 μορια στο 2ο πεδιο εχει καμμια πιθανοτητα να πεσει απο περυσι τοσο η βαση στο ΣΕΜΦΕ(ηταν 15543) κ να περασει ο γιος εκει?

Δεν έχει πολλές πιθανότητες αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! Ποια είναι η επόμενη του επιλογή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Απ ότι φαίνεται η διαρροή είναι μεγαλύτερη απο την αναμενόμενη.....πόσο; δεν γνωρίζω....μα μεγαλύτερη.....στέκομαι επιφυλακτικά και εγώ γιατί φαίνεται δύσκολο, αλλά ο Χρήστος, αν επαληθευτεί, θα ανταμειφθεί για τον τόσο κόπο που κατέβαλε αφενός για την εργασία του και αφετέρου για την άοκνη προσπάθειά του να απαντάει στον καθένα τόσο καιρό
Έχεις στοιχεια για μεγάλη διαρροή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά πότε θα βγουν οι βασεις;; Λένε για 22 αλλα μου φαινεται νωρίς! Εσεις τι έχετε ακούσει;; Επίσημη ανακοίνωση γινεται μια δυο μέρες πριν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά πότε θα βγουν οι βασεις;; Λένε για 22 αλλα μου φαινεται νωρίς! Εσεις τι έχετε ακούσει;; Επίσημη ανακοίνωση γινεται μια δυο μέρες πριν;;

22 Αυγούστου θα βγουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ευχαριστω για την απάντηση,αλλα πως είσαι τοσο σίγουρος;; Το λεω γιατι αν οντως βγουν 22 θα είναι νωρίτερα απο ποτε! Ξέρω πως φέτος ανακοινώθηκαν γρήγορα και οι βαθμοί των γραπτών αλλα δεν ξέρω αν αυτο είναι επαρκές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιωργος_χιος

Νεοφερμένος

Ο γιωργος_χιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χρηστο που βλεπεις την αστυφυλακων ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vas.z

Νεοφερμένος

Ο vas.z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρηστο καλημερα και σε ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση σου.Ο γιος μου εχει 16492 μορια.Εχει καλες πιθανοτητες για Χημικο Μηχανικο Πατρας?Σε ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Χαιρετε, ο αδελφος μου εχει 18594 στο 2ο νομιζω (δε ξερω τα καινουργια..) και εχει πρωτη ναυπηγων εμπ, για πειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gvenos79

Νεοφερμένος

Ο gvenos79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα στην ομαδα. Παιδια, μια ερωτηση σας παρακαλω. Που λετε να πανε οι φετινες βασεις των ΤΕΙ Νοσηλευτικης; Με ενδιαφερει κυριως στο Ηρακλειο.

Σας ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeChalkis

Νεοφερμένος

Ο GeorgeChalkis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδια με 17.766 πιστευεται θα μπορεσω να μπω ηλεκτρολογους μηχανικους ΑΠΘ? το ξερω ειμαι πιο κατω κατα 50-60 μορια αλλα παντου βλεπω ανοδο στα πολυτεχνικα και με εχουν αγχωσει ολοι .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top