[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vasilis11

Νεοφερμένος

Ο Vasilis11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βιολογία΄18,4
εκθεση 16,3
φυσική 19,9
χημεία 19,9
Σύνολο 18.685
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
εκθεση:17,1( ειχα ξεχασει ολοκληρο ερωτημα π επιανε 0,8)
φυσικη(19,1)
χημεια(18,1)
μαθηματικα (ενω περιμενα 18!!) 15,9 τελικα.(δυο μοναδες διαφορα!!!!! δν μπορω να καταλαβω...)μπορω να ζητησω αναβαθμολογηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
παιδιά μια ερώτηση οι κλιμακώσεις για τα μόρια βγήκαν (δλδ οικονομικά από 0-1 τόσο τις εκατό η οχι ακόμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Τα δικά μου παίδες
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 14,7 [Α' 73 , Β'74]
ΑΟΘ 19,9 [Α'100 ,Β'99]
ΑΕΠΠ 17,7[Α' 86,Β' 91]
ΕΚΘΕΣΗ 15,7[Α'80,Β'77]
ΣΥΝΟΛΟ: 16904
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Petrmak,συγχαρητηρια φιλε, σε συμπαθω πολυ μακαρι να μην αυξηθουν πολυ οι βασεις και να περασεις ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
15.973 για Αστυφυλακων...περιμενα παραπανω...αλλα υγεια τωρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Γλώσσα: 80 84 -> 16,4
Βιολογία 98 100-> 19,8
Χημεία 99 100-> 19,9
Φυσική 100 100-> 20,0
Σύνολο 3ο πεδίο: 19187
Πάει λοιπόν η ιατρική αθήνας :P Πάλι καλά έχουμε την IBO...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Λοιπόν μάγκες σειρά μου τωρα , δεν άντεξα τλκ να περιμένω μέχρι τις 4 που έλεγα
Αρχαια 17 νταν!!
Ιστορία 18.9 (άξιζα παραπάνω :()
Έκθεση 13.9 δε το πιστεύω ,ακριβώς τον ίδιο βαθμό είχα γράψει και πέρσι , ρε λες να μου το διόρθωσαν ίδιοι πάλι ;χαχα
Βιολογία γ.π 19.7 γαμω τα μικρόβια που δε τα έγραψα
Σύνολο 16200 κατι δε θυμάμαι και ειμαι πολυ χαρούμενος !!!!!!!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Αντε και του χρονου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παιδιά 19.190 έβγαλα.
Ελπίζω να πιάσω Ιατρική Θεσσαλονίκης.
Αν και με αυτά που βλέπω στα blogs για ιατρικές του στυλ 19500 Αθήνα και 19300 Θεσσαλονίκη αποκαρδιώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Να τα 18-18,2 για τους υποψηφίους Ιατρικής....

Εγώ δεν τα πήγα χειρότερα απ'όσο περίμενα αλλά δεν πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αρχικα συγχαρητηρια σε ολους! Και να θυμαστε οτι ο μονος που προσπαθειτε να ξεπερασετε ειναι ο εαυτος σας, οσο αναγωνιστικες κι αν ειναι οι εξετασεις! :clapup:
Οι δικοι μου βαθμοι εχουν ως εξης:

Μαθηματικα 13,5
Φυσικη 19,2
Χημεια 14,7
Εκθεση 16,5
Ιστορια γπ. 4,1

Την ιστορια εννοειται την εδωσα για πλακα, δεν σκοπευω να δηλωσω παιδαγωγικα. Να πω επισης οτι εκθεση δεν εκανα ουτε ενα ιδιαιτερο και ειναι ζητημα αν εγραψα πανω απο 5 εκθεσεις ολη τη χρονια και πανω απο 2 περιληψεις. Ξεκινησα θεωρια ενα μηνα πριν. Εγραψα ομως με προσοχη και ειχα αρκετη εμπνευση... (οποτε δεν ειναι αληθεια οτι τα θελουν τυποποιημενα). Προσωπικα απογοητευτηκα απο τη χημεια αν και ειχα υπολογισει απο πριν το βαθμο μου με ακριβεια.
Αυτος ηταν ο προσωπικος μου απολογισμος...
Επισης να σας προτεινω, οπως θα εχετε σιγουρα ακουσει και θα ακουσετε, να μη δωσετε μεγαλη σημασια στις περσινες βασεις. Δηλωστε πιο πολυ με βαση την προτιμηση γιατι ποτε δεν ξερετε!!!
Καλη σταδιοδρομια!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια ολα τα σαινια εδω ειστε?
τεσπαα εγω εβγαλα 13.500 λετε ειμαι μεσα για τεφαα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Να τα 18-18,2 για τους υποψηφίους Ιατρικής....

Εγώ δεν τα πήγα χειρότερα απ'όσο περίμενα αλλά δεν πειράζει!

Θα το εκτιμούσα τόσο πολύ όποτε θέλεις και μπορείς να κάνεις μία εκτίμηση για τις ιατρικές.
Συγχαρητήρια και για τα δικά σου αποτελέσματα όποια και αν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Έβγαλα 18.326 στο 3ο πεδίο και μέσα μου νιώθω μεγάλη απογοήτευση γιατί ξέρω τι αγώνα είχα καταβάλλει

Δεν αλλάζει τώρα έτσι κ αλλιώς, thats it ! Συγχαρητήρια σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αρχαία : 100/100
Λατινικα : 100/100
Ιστορία : 100/100
Εκθεση : 95/100

Μόρια 19.800

Όσοι θέλετε πιστεύετε. Οι υπόλοιποι στα τέτοια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Petrmak,συγχαρητηρια φιλε, σε συμπαθω πολυ μακαρι να μην αυξηθουν πολυ οι βασεις και να περασεις ιατρικη

Σε ευχαριστω πολύ :D σ εύχομαι να περάσεις εκεί π θες και γενικά ότι καλύτερο :) ;) ντάξει τώρα όσον αφορά για ιατρικη δεν ξέρω αλλά όλα παίζονται...καλή τύχη!!:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχαία : 100/100
Λατινικα : 100/100
Ιστορία : 100/100
Εκθεση : 95/100

Μόρια 19.800

Όσοι θέλετε πιστεύετε. Οι υπόλοιποι στα τέτοια μου.
Θα σε δούμε στην τηλεόραση δηλαδή? Τις βόλτες σου τις έκανες και είχες πρόγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τα δικά μου παίδες
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 14,7 [Α' 73 , Β'74]
ΑΟΘ 19,9 [Α'100 ,Β'99]
ΑΕΠΠ 17,7[Α' 86,Β' 91]
ΕΚΘΕΣΗ 15,7[Α'80,Β'77]
ΣΥΝΟΛΟ: 16904

Συγχαρητηρια!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Θα σε δούμε στην τηλεόραση δηλαδή? Τις βόλτες σου τις έκανες και είχες πρόγραμμα?

Εγω , εάν με δεις στην τηλεόραση , θα πω αλλα πράγματα απο αυτά που λένε οι άριστοι... Ούτε μυστικά ούτε κόλπα επιτυχίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top