[Πανελλήνιες 2017] Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιο πεδίο θα ανοίξετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 75)
  • Ανθρωπιστικών Σπουδών

    Ψήφοι: 18 24.0%
  • Θετικών & Τεχνολογικών Σπουδών

    Ψήφοι: 23 30.7%
  • Σπουδών Υγείας & Ζωής

    Ψήφοι: 19 25.3%
  • Παιδαγωγικών Σπουδών

    Ψήφοι: 9 12.0%
  • Σπουδών Οικονομίας & Πληροφορικής

    Ψήφοι: 15 20.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αφού μπήκαμε στο κλίμα των Πανελληνίων σιγά-σιγά,ώρα να δούμε σε ποια σχολή στοχεύουμε όπως και ποια πεδία θα ανοίξουν οι περισσότεροι εδώ στο ischool.
Καλή επιτυχία σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deankel

Νεοφερμένος

Ο deankel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω θα ανοιξω μονο το 2ο πεδιο,στοχευω τη σχολη μηχανολογων μηχανικων στο μετσοβειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ θα πάρω βιολογία κατεύθυνσης.Ειμαι λίγο αναποφασιστος καθώς μου αρέσουν πολλές σχολές.Μου είναι πιο εύκολο να πω σε ποια σχολή δεν θα ήθελα να ενταχθω πάρα να πω σε ποια θέλω.Καλη μας αρχή παιδιά #panellinies2017
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θα ανοίξω το 2ο πεδίο με στόχο μου το Πολυτεχνείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Στόχος μου είναι η Διοίκηση Επιχειρήσεων από το 5ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1ο πεδίο μόνο.
Με ειδικό τα γερμανικά για την φιλολογία :inlove:
Δεύτερη επιλογή αλλά εντάξει δενννν τόσο πολύ το Ιστορίας και Αρχαιολογίας ή το Ιστορίας στην Κέρκυρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1ο πεδίο μόνο.
Με ειδικό τα γερμανικά για την φιλολογία :inlove:
Δεύτερη επιλογή αλλά εντάξει δενννν τόσο πολύ το Ιστορίας και Αρχαιολογίας ή το Ιστορίας στην Κέρκυρα!

Πες μου πως θα πας και τρίτη Λυκείου τώρα για να πέσω από τα σύννεφα... :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πες μου πως θα πας και τρίτη Λυκείου τώρα για να πέσω από τα σύννεφα... :-P

:hmm::hmm: προφανώς για να γράφω εδώ:P
Δεν έχω σκοπό να τρολλάρω κανέναν... Γ λυκείου θα παω ναι...
Τώρα μην κοιτάς... Η φιλολογία είναι άλλο πράγμα για εμένα... Αν κάτσεις και σκεφτείς πως φέτος με την καθηγήτριά μου βγάλαμε ένα βιβλίο διδακτικής, είναι δεδομένο ότι η φιλολογία είναι στόχος ζωής.
Ένα πράγμα... Αν δεν διδάξω θα σκάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:hmm::hmm: προφανώς για να γράφω εδώ:P
Δεν έχω σκοπό να τρολλάρω κανέναν... Γ λυκείου θα παω ναι...
Τώρα μην κοιτάς... Η φιλολογία είναι άλλο πράγμα για εμένα... Αν κάτσεις και σκεφτείς πως φέτος με την καθηγήτριά μου βγάλαμε ένα βιβλίο διδακτικής, είναι δεδομένο ότι η φιλολογία είναι στόχος ζωής.
Ένα πράγμα... Αν δεν διδάξω θα σκάσω:P

Είμαι εδώ γύρω στα δύο χρόνια. Ποτέ, μα ποτέ, δεν νόμισα πως είσαι μικρότερή μου (το λέω με την καλή έννοια, μην παρεξηγηθούμε :-P). Τελικά, τα φαινόμενα απατούν :-).

Νομίζω ότι με την αγάπη και το μεράκι σου για την Γερμανική, θα είσαι πολύ καλή στο δυνάμει επάγγελμά σου.

Μετά και τον αιφνιδιασμό λοιπόν, σού εύχομαι κάθε επιτυχία, καθώς είναι πασιφανές ότι σου αρέσει να βοηθάς, να προσφέρεις :-)

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είμαι εδώ γύρω στα δύο χρόνια. Ποτέ, μα ποτέ, δεν νόμισα πως είσαι μικρότερή μου (το λέω με την καλή έννοια, μην παρεξηγηθούμε :-P). Τελικά, τα φαινόμενα απατούν :-).

Νομίζω ότι με την αγάπη και το μεράκι σου για την Γερμανική, θα είσαι πολύ καλή στο δυνάμει επάγγελμά σου.

Μετά και τον αιφνιδιασμό λοιπόν, σού εύχομαι κάθε επιτυχία, καθώς είναι πασιφανές ότι σου αρέσει να βοηθάς, να προσφέρεις :-)

Βαγγέλης

Σε ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη:D:D
Δεν είσαι ο πρώτος! Πολλοί με έχουν περάσει για μεγαλύτερη:P
Εύχομαι από καρδιάς ότι καλύερο και σε εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
:hmm::hmm: προφανώς για να γράφω εδώ:P
Δεν έχω σκοπό να τρολλάρω κανέναν... Γ λυκείου θα παω ναι...
Τώρα μην κοιτάς... Η φιλολογία είναι άλλο πράγμα για εμένα... Αν κάτσεις και σκεφτείς πως φέτος με την καθηγήτριά μου βγάλαμε ένα βιβλίο διδακτικής, είναι δεδομένο ότι η φιλολογία είναι στόχος ζωής.
Ένα πράγμα... Αν δεν διδάξω θα σκάσω:P
Πόσο πολύ παίζει να το θες; Πραγματικά..Θα πω ότι εύχομαι να πετύχεις αν και δε χωρά αμφιβολία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πόσο πολύ παίζει να το θες; Πραγματικά..Θα πω ότι εύχομαι να πετύχεις αν και δε χωρά αμφιβολία:)

Χίλια ευχαριστώ! Και μακάρι!:D
Το πόσο πολύ το θέλω είναι μεγάλη κουβέντα:P όπως και το πόσο χαρούμενη είμαι που επιτέλους τα σκαλοπάτια δεν είναι πολλά... Τουλάχιστον όχι τόσα πολλά όσο ήταν πριν χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Πόσο πολύ παίζει να το θες; Πραγματικά..Θα πω ότι εύχομαι να πετύχεις αν και δε χωρά αμφιβολία:)

Αυτό ακριβώς! Είσαι το πρώτο άτομο για το οποίο ελπίζω τόσο πολύ να περάσει εκεί που θέλει :P Και το γεγονός ότι δεν σου αρέσουν τ'αρχαία (αν θυμάμαι καλά) , αλλά αποφάσισες ν'αφοσιωθείς σε αυτά για να πετύχεις τον στόχο σου, μου φαίνεται αξιοθαύμαστο! :) Προσωπικά δε θα μπορούσα με τίποτα να διαβάζω επί ένα χρόνο αποκλειστικά κάτι που δε μου αρέσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς! Είσαι το πρώτο άτομο για το οποίο ελπίζω τόσο πολύ να περάσει εκεί που θέλει :P Και το γεγονός ότι δεν σου αρέσουν τ'αρχαία (αν θυμάμαι καλά) , αλλά αποφάσισες ν'αφοσιωθείς σε αυτά για να πετύχεις τον στόχο σου, μου φαίνεται αξιοθαύμαστο! :) Προσωπικά δε θα μπορούσα με τίποτα να διαβάζω επί ένα χρόνο αποκλειστικά κάτι που δε μου αρέσει :D

Κορίτσι μου ευχαριστώ!
Να ξέρεις πως ο δρόμος δεν είναι πάντα εύκολος. Μερικές φορές ναι, έχεις επιλογές. Για την φιλολογία ήταν μονόδρομος.
Για να φτάσω εδώ που είμαι, πέρασα πολλές δυσκολίες με τα γερμανικά. Φαντάσου ότι κόντεψα να μείνω χωρίς καθηγήτρια 8 μήνες πριν το Β2!
Αν είναι να έρθει κάτι θα έρθει!
Τα αρχαία τα ανέχομαι. Κάλυψα όσα κενά μπορούσα στην α λυκείου χάρη σε μια καταπληκτική φιλόλογο που είχα... Φέτος έκανα και φροντιστήριο και βελτιώθηκα σημαντικά στο συντακτικό και το λεξιλόγιο! Η γραμματική παραμένει ακόμα ένα θεματάκι αλλα΄δεν είναι μεγάλο κακό.
Ελπίζω να τα αντέξω εναν χρόνο ακόμα!
Ξέρω πως είναι το ''μέσο'' για να πετύχω τον στόχο που ονειρεύομαι κάθε μέρα. Και ξέρεις ε; Κάθε μέρα που περνάει, εγώ είμαι όλο και πιο κοντά!
Όταν κάτι το αγαπάς, θυσιάζεις ότι χρειαστεί.
Έχω θυσιάσει χρόνο, φίλους, διάβασμα για τα γερμανικά... Ειδικά φέτος με 2 πτυχία!
Παρόλα αυτά, είναι γλυκιά η κούραση!
Εύχομαι καλή αρχή στο λύκειο:D όπως επίσης και να ακολουθήσεις ότι αγαπάς εσύ, μην ακούσεις κανέναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Κορίτσι μου ευχαριστώ!
Να ξέρεις πως ο δρόμος δεν είναι πάντα εύκολος. Μερικές φορές ναι, έχεις επιλογές. Για την φιλολογία ήταν μονόδρομος.
Για να φτάσω εδώ που είμαι, πέρασα πολλές δυσκολίες με τα γερμανικά. Φαντάσου ότι κόντεψα να μείνω χωρίς καθηγήτρια 8 μήνες πριν το Β2!
Αν είναι να έρθει κάτι θα έρθει!
Τα αρχαία τα ανέχομαι. Κάλυψα όσα κενά μπορούσα στην α λυκείου χάρη σε μια καταπληκτική φιλόλογο που είχα... Φέτος έκανα και φροντιστήριο και βελτιώθηκα σημαντικά στο συντακτικό και το λεξιλόγιο! Η γραμματική παραμένει ακόμα ένα θεματάκι αλλα΄δεν είναι μεγάλο κακό.
Ελπίζω να τα αντέξω εναν χρόνο ακόμα!
Ξέρω πως είναι το ''μέσο'' για να πετύχω τον στόχο που ονειρεύομαι κάθε μέρα. Και ξέρεις ε; Κάθε μέρα που περνάει, εγώ είμαι όλο και πιο κοντά!
Όταν κάτι το αγαπάς, θυσιάζεις ότι χρειαστεί.
Έχω θυσιάσει χρόνο, φίλους, διάβασμα για τα γερμανικά... Ειδικά φέτος με 2 πτυχία!
Παρόλα αυτά, είναι γλυκιά η κούραση!
Εύχομαι καλή αρχή στο λύκειο:D όπως επίσης και να ακολουθήσεις ότι αγαπάς εσύ, μην ακούσεις κανέναν!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ (δε ξέρεις πόσο έχω ενθουσιαστεί για το Λύκειο :P )!! Όσο για το τελευταίο,μην ανησυχείς, παραείμαι πεισματάρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εγώ θα ανοίξω 2ο πεδίο και παρόλο που είμαι μπερδεμένη, μάλλον στοχεύω για χημικών μηχανικών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rempelos96

Νεοφερμένος

Ο rempelos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαθηματικό Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καλη επιτυχια..........Με ψηλα το κεφαλι παντα οποιο και να ειναι το αποτελεσμα το ιουνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Στοχευω για πληροφορική ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
:hmm::hmm: προφανώς για να γράφω εδώ:P
Δεν έχω σκοπό να τρολλάρω κανέναν... Γ λυκείου θα παω ναι...
Τώρα μην κοιτάς... Η φιλολογία είναι άλλο πράγμα για εμένα... Αν κάτσεις και σκεφτείς πως φέτος με την καθηγήτριά μου βγάλαμε ένα βιβλίο διδακτικής, είναι δεδομένο ότι η φιλολογία είναι στόχος ζωής.
Ένα πράγμα... Αν δεν διδάξω θα σκάσω:P
Ο, Θεε! Αλήθεια; Και εγώ είμαι περίπου 2 χρόνια και πάντα σε έκανα κανονική καθηγήτρια ξέρω' γω... (χωρίς παρεξήγηση φυσικά, είσαι πολύ γλυκούλα! :))...
Σου εύχομαι να το πετύχεις αν και αφού το αγαπάς τόσο δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταφέρεις! Be strong and show trust to yourself! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top