[Θερινή Προετοιμασία] Πανελλήνιες 2017

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Πότε έφτασε ο καιρός να απαντάω και εγώ σε τέτοιο θέμα ως υποψήφια πια:P
Καλή επιτυχία σε όλους μας!!Μακάρι να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε τους στόχους μας:D

Τι πεδίο/α θα ανοίξετε;

3ο πεδίο από θετική και ίσως πάρω τα μαθηματικά ως πέμπτο μάθημα
Ξεκινάω τέλη Ιουνίου για κάνα 10ήμερο και μετά ξανά τον Αύγουστο... Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
HappySoul ιδιαίτερα ή φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ιδιαίτερα με 1-2 άτομα μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ουαου!
Οταν μπηκα στο στεκι ημουν α γυμνασιου! Περιμενα τοσα χρονια!!!
Θεωρητικη εδώ με μοναδικό στόχο την γερμανική φιλολογία!
Καλή δύναμη ευχομαι σε ολους!!
Θα τα καταφερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλησπερα και απο εμενα..Ειμαι θετικη και καλοκαιρινα αρχιζουμε την επομενη του Αγιου πνευματος μεχρι τελος ιουλιου..καλη επιτυχια μας!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
καλή τύχη σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panspil

Νεοφερμένος

Ο panspil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά...
Τα χρόνια πέρασαν γρήγορα και να που ήρθε και η δική μας σειρά...Καλή επιτυχία και κυρίως καλή δύναμη σε όλους γιατί μας περιμένει μια ιδιαίτερη χρονιά.
Ξεκινάω προετοιμασία 20/6 έως 29/7... 6 εβδομάδες καθημερινά ( εκτός σ/κ) 1.5 ώρες μαθηματικά .Κύκλος οικονομίας και πληροφορικής.
Γενιά του 99' τα κεφάλια μέσα και πάμε γερά...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ξεκιναμε 21.06
3 ωρες χημεια
3 ωρες βιολογια
2 ωρες φυσικη
1,5 ωρα εκθεση
Παιδακια καλο μας κουραγιο και οπως θα ελεγε ο αγαπημενος-υπερτατος Κοτεντος... ΣΚΙΣΤΕΕΕΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νιώθω τόσο γριά. :look:
Είμαι εδώ τέσσερα χρόνια και ήρθε η στιγμή που θα γράψω σε θέμα για Πανελλήνιες! :redface:
Πολύ γρήγορα περνάει ο καιρός τελικά...


Εγώ ξεκινάω θερινά τις 21 του μηνός. Τελειώνουμε τέλη Ιούλη (ημερομηνία δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη).
Πρόγραμμα θα πάω να φτιάξω αυτές τις μέρες υποθέτω με το υπόλοιπο τμήμα μου, μιας και όλα τα τμήματα στο φροντιστήριο μας έχουν ξεκινήσει απο χτες να κανονίζουν και να φτιάχνουν το πρόγραμμα τους με τη διεύθυνση.

Σκέφτομαι να κρατήσω όλα τα μαθήματα όπως τα έκανα μέχρι τώρα (αρχαία κατεύθυνσης, λατινικά, ιστορία, έκθεση) εκτός απο το άγνωστο, που θα συζητήσω με τη διεύθυνση μήπως μπορέσω να το κάνω σαν "ιδιαίτερο" επειδή νομίζω πως όσο ήμουν σε τμήμα φέτος, αποσυγκεντρωνόμουν φοβερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νιώθω τόσο γριά. :look:
Είμαι εδώ τέσσερα χρόνια και ήρθε η στιγμή που θα γράψω σε θέμα για Πανελλήνιες! :redface:
Πολύ γρήγορα περνάει ο καιρός τελικά...


Εγώ ξεκινάω θερινά τις 21 του μηνός. Τελειώνουμε τέλη Ιούλη (ημερομηνία δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη).
Πρόγραμμα θα πάω να φτιάξω αυτές τις μέρες υποθέτω με το υπόλοιπο τμήμα μου, μιας και όλα τα τμήματα στο φροντιστήριο μας έχουν ξεκινήσει απο χτες να κανονίζουν και να φτιάχνουν το πρόγραμμα τους με τη διεύθυνση.

Σκέφτομαι να κρατήσω όλα τα μαθήματα όπως τα έκανα μέχρι τώρα (αρχαία κατεύθυνσης, λατινικά, ιστορία, έκθεση) εκτός απο το άγνωστο, που θα συζητήσω με τη διεύθυνση μήπως μπορέσω να το κάνω σαν "ιδιαίτερο" επειδή νομίζω πως όσο ήμουν σε τμήμα φέτος, αποσυγκεντρωνόμουν φοβερά.

Ρε συ, έκανες φέτος καθόλου ιστορία;;; Ξεκινησαμε Φλεβάρη προετοιμασία Γ λυκείου που ήταν δωρεάν για την β λυκείου και τελειώσαμε το κεφάλαιο με το κρητικό ζήτημα, μα δεν με βοήθησε καθόλου:/:

Btw ξεκικώ και εγώ 21 Ιουνίου με 22 Ιουλίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε συ, έκανες φέτος καθόλου ιστορία;;; Ξεκινησαμε Φλεβάρη προετοιμασία Γ λυκείου που ήταν δωρεάν για την β λυκείου και τελειώσαμε το κεφάλαιο με το κρητικό ζήτημα, μα δεν με βοήθησε καθόλου:/:

Btw ξεκικώ και εγώ 21 Ιουνίου με 22 Ιουλίου!

Με το πακέτο που είχαμε στο φροντιστήριο, ξεκινούσαμε κανονικά Φεβρουάριο ιστορία, όμως για κάποιους λόγους ξεκινήσαμε μέσα Μαρτίου. Απο μια ώρα την εβδομάδα, φτάσαμε μέχρι τα εθνικά δάνεια. Το άλλο τμήμα της θεωρητικής τελείωσε και το αγροτικό ζήτημα, επειδή προχωράνε συνήθως περισσότερο (έχουν μια κοπελιά που ρουφάει το κάθε μάθημα και προχωράνε ανελλιπώς, εμείς επειδή έχουμε και λίγο πιο τεμπέλικα παιδάκια στο δικό μου, πάμε με ρυθμούς κότας κομματάκι :P).

Συγκράτησα αρκετά πράγματα, όμως εξακολουθώ να έχω θέμα στην αποστήθιση. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με το πακέτο που είχαμε στο φροντιστήριο, ξεκινούσαμε κανονικά Φεβρουάριο ιστορία, όμως για κάποιους λόγους ξεκινήσαμε μέσα Μαρτίου. Απο μια ώρα την εβδομάδα, φτάσαμε μέχρι τα εθνικά δάνεια. Το άλλο τμήμα της θεωρητικής τελείωσε και το αγροτικό ζήτημα, επειδή προχωράνε συνήθως περισσότερο (έχουν μια κοπελιά που ρουφάει το κάθε μάθημα και προχωράνε ανελλιπώς, εμείς επειδή έχουμε και λίγο πιο τεμπέλικα παιδάκια στο δικό μου, πάμε με ρυθμούς κότας κομματάκι :P).

Συγκράτησα αρκετά πράγματα, όμως εξακολουθώ να έχω θέμα στην αποστήθιση. :/:

Ρε συ εγώ αδυνατώ να καταλάβω πως με βοηθάει. Στην ουσία, η αποστήθιση είναι προσωπική υπόθεση. Η ιστορία πέρα των πηγών δηλαδή είναι καθαρά προσωπική υπόθεση.
Είχα καθηγητή διαμάντι φέτος και τα παιδιά της θεωρητικής δεν χρειάστηκαν φροντιστήριο σε ιστορία και αρχαία:confused: και έγραψαν και πολύ καλά:eek: αλλά του χρόνου θα φύγει και δεν θέλω να το ρισκάρω.
Μου έχει αφήσει σημειώσεις, ασκήσεις, υλικό γενικά αλλά φοβάμαι. Δεν θέλω να μην κάνω ιστορία στο φροντιστήριο και να μου τύχει κανένας άσχετος στο σχολείο και να ψάχνομαι. Από την άλλη όμως, το να μου εξηγεί κάποιος το μάθημα, από τη στιγμή που μετά θα πρέπει να το μάθω κατά λέξη μόνη μου, δεν μου φαίνεται και ΤΟΣΟ χρήσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε συ εγώ αδυνατώ να καταλάβω πως με βοηθάει. Στην ουσία, η αποστήθιση είναι προσωπική υπόθεση. Η ιστορία πέρα των πηγών δηλαδή είναι καθαρά προσωπική υπόθεση.
Είχα καθηγητή διαμάντι φέτος και τα παιδιά της θεωρητικής δεν χρειάστηκαν φροντιστήριο σε ιστορία και αρχαία:confused: και έγραψαν και πολύ καλά:eek: αλλά του χρόνου θα φύγει και δεν θέλω να το ρισκάρω.
Μου έχει αφήσει σημειώσεις, ασκήσεις, υλικό γενικά αλλά φοβάμαι. Δεν θέλω να μην κάνω ιστορία στο φροντιστήριο και να μου τύχει κανένας άσχετος στο σχολείο και να ψάχνομαι. Από την άλλη όμως, το να μου εξηγεί κάποιος το μάθημα, από τη στιγμή που μετά θα πρέπει να το μάθω κατά λέξη μόνη μου, δεν μου φαίνεται και ΤΟΣΟ χρήσιμο.

Ναι, καταλαβαίνω απολύτως τι εννοείς. Στην ουσία, το νόημα του να κάνεις φροντιστήριο στην ιστορία πιστεύω πως βρίσκεται στις πηγές και τη νοοτροπία του μαθήματος (συχνές επαναλήψεις κτλ). Και εγώ στην αρχή το έβρισκα ανούσιο να κάνω φροντιστήριο ιστορία, προσωπικά.

Και εμείς είχαμε αρκετά καλή καθηγήτρια στην κατεύθυνση φέτος, δεν ήταν κουραστική και είχε τρομερή μεταδοτικότητα. Το γνωστό θα το καταλάβαινα και χωρίς φροντιστήριο πιστεύω. Και ενδέχεται να φύγει του χρόνου και εμάς, όμως θα έχουμε καλό καθηγητή στην ιστορία κατεύθυνσης, ο οποίος έχει επίσης τρομερή μεταδοτικότητα και είναι απίστευτα συμπαθής. Μας δίδασκε φέτος φιλοσοφία (και έκθεση σε άλλο τμήμα) και ομολογώ πως τον συμπάθησα και μου έδωσε κίνητρο να ασχοληθώ και με το μάθημα.


Τώρα όσον αφορά τις σημειώσεις και το υλικό, θα συμφωνήσω πως είναι χρήσιμα. Εμένα με βοηθούσε πολύ στις αρχές το να μου παραδίδει το μάθημα η καθηγήτρια, τώρα εντάξει, έχω μπει στο κλίμα και το παλεύω μόνη μου σιγά-σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ξερει κανενας σιγουρα τι ισχυει με τα συστηματα παλιο και νεο του χρονου;;Θα ισχυει για τους παλιους αποφοιτους η επιλογη του παλιου η οχι;
Παιρνω τηλ σε σχολειο και δεν ξερουν να μου πουν.Αλλα με τα λατινικα εχω θεμα γιατι δεν ξερω τι υλη να διαβασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
νομίζω πως το παλιό εφαρμόζεται για τελευταία χρονιά φέτος

του χρόνου μόνο το νέο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charistale

Νεοφερμένος

Η charistale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ δεν θα μπορέσω να κάνω φροντιστήρια λόγω οικονομικών προβλημάτων. Θα προσπαθήσω και θα ξεκινήσω το διάβασμα μόνος μου από το καλοκαίρι και όπου περάσω.

Mπορείς να γραφτείς στα τμήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, που είναι δωρεάν και γίνονται στα γυμνάσια ή λύκεια του δήμου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε βγαινουν οι υλες; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε συ εγώ αδυνατώ να καταλάβω πως με βοηθάει. Στην ουσία, η αποστήθιση είναι προσωπική υπόθεση. Η ιστορία πέρα των πηγών δηλαδή είναι καθαρά προσωπική υπόθεση.
Είχα καθηγητή διαμάντι φέτος και τα παιδιά της θεωρητικής δεν χρειάστηκαν φροντιστήριο σε ιστορία και αρχαία:confused: και έγραψαν και πολύ καλά:eek: αλλά του χρόνου θα φύγει και δεν θέλω να το ρισκάρω.
Μου έχει αφήσει σημειώσεις, ασκήσεις, υλικό γενικά αλλά φοβάμαι. Δεν θέλω να μην κάνω ιστορία στο φροντιστήριο και να μου τύχει κανένας άσχετος στο σχολείο και να ψάχνομαι. Από την άλλη όμως, το να μου εξηγεί κάποιος το μάθημα, από τη στιγμή που μετά θα πρέπει να το μάθω κατά λέξη μόνη μου, δεν μου φαίνεται και ΤΟΣΟ χρήσιμο.

Εγώ πάντως, ιστορία δεν έκανα σε φροντιστήριο. Εάν έχεις καθηγητή που θα σου κάνει το μάθημα στο σχολείο παραστατικά, που θα σε βάλει μέσα στα γεγονότα (δόξα τω Θεώ, είχαμε μία ιστορικό πολύ καλή) και κρατάς σημαντικές σημειώσεις, έχεις και ένα βοήθημα για την Ιστορία (εγώ πήρα και με βοήθησε πολύ), δεν χρειάζεται φροντιστήριο. Γιατί τί παραπάνω θα σου προσφέρει; Βέβαια, αν ο/η ιστορικός στο σχολείο είναι λούφα... άστο.
Εγώ πάντως ιστορία, χωρίς φροντιστήριο, έγραψα 17,5. Α':Βαθμολογητής 91/100 και Β': 84/100 (Ανάθεμά σε Β!!:P )

Εάν βρεις τρόπο να αποστηθίζεις (εγώ βρήκα, αλλά επειδή δεν αποστηθίζω εύκολα, δυσκολευτηκα πολύ), εάν μάθεις να καταλαβαίνεις τί ζητά η άσκηση και να απαντάς μόνο σε αυτό, εάν γράφεις πηγές, δεν χρειάζεται κάτι άλλο. Όμως, σε καμία περίπτωση, ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!! Μέγα λάθος. Εγώ έτρεξα πολύ στο τέλος, γιατί την είχα παραμελήσει λίγο. Βάλε πρόγραμμα και μάθαινε ένα μάθημα την φορά. Μετά με τις επαναλήψεις θα μένουν εύκολα ;)

Κρητικό πρόσεξε τις ημερομηνίες. Εκεί θα ξεχωρίσεις το τί ζητά. Ιδιαίτερα για το μάθημα με το Θέρισο, μόνο με τις ημερομηνίες ξεχωρίζεις το από που θα αρχίσεις και πού θα τελειώσεις. Για να πω την αλήθεια, μου φάνηκε πολύ εύκολο σαν κεφάλαιο όμως... Το πιο άθλιο ήταν το 1Β!!

Edit: Να προσθέσω κάτι, μιας και αναφέρθηκες σε αυτό. Μπορεί να θέλουν παπαγαλία, αλλά σε βοηθά το να καταλάβεις το γεγονός. Αλλιώς Πώς θα κάνεις πήγες; Επίσης, εάν καταλάβεις την χρονική σειρά των γεγονότων, μπορεί να σε βοηθήσει στην αποστήθιση. ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη! Θα δείξει...
Παιδιά εμάς η μοναδική που έγραψε καλά ιστορία 19 παρακαλώ ήταν μια κοπέλα που έκανε μόνο ιστορία στο σχολείο! Sprachlos που λενε έχω μείνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_2099

Νεοφερμένος

Ο George_2099 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ δεν θα μπορέσω να κάνω φροντιστήρια λόγω οικονομικών προβλημάτων. Θα προσπαθήσω και θα ξεκινήσω το διάβασμα μόνος μου από το καλοκαίρι και όπου περάσω.
Μια χαρά θα τα πας!!!! Μην αγχώνεσαι, μία γνωστή μου δεν έκανε καθόλου φροντιστήρια και έγραψε πολύ καλά!!!!!!! Αν και νομίζω έκανε λίγο μαθηματικά στο τέλος. Οικονομίας και πληροφορικής ήταν μάλλον περνάει πληροφορική απθ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top