Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,547 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,975 μηνύματα σε 78,091 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Mega Channel ώρα μηδέν

Ποιος παράγοντας πιστεύετε ότι διαδραμάτισε τον κυριότερο ρόλο για το κλείσιμο του MEGA;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
Η εγκατάλειψή του από τους μετόχους
4
80,00%
Ο πόλεμος που δέχτηκε από συγκεκριμένες πολιτικές δυνάμεις
0
0%
Η οικονομική κρίση
1
20,00%
Όλα τα παραπάνω
0
0%
Άλλος παράγοντας
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 23:37, 25-05-16:

Κακο σκυλι ψοφο δεν εχει...
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:39, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
Οι καμεραμαν πχ στο μεγκα που βοηθουν στην μεταδοση των διαπλεκομενων ειδησεων αρα σχετιζονται με την διαπλοκη
Εντολές εκτελούν
αλλά άλλο η παραπληροφορηση άλλο η διαπλοκή
1
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 23:40, 25-05-16:

Συμφωνα με πληροφοριες το mega σωζεται
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,440 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:41, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Σκέψου ότι το mega χρωστά 7δις. Βάζοντας λουκέτο το κράτος και οι τράπεζες δεν θα εισπράξουν αυτό το ποσό στην ολοτητά του.
Πρέπει να κινηθούν νομικά δεν γίνεται ένα κανάλι να χρωστάω τόσα είναι απαράδεκτο. Εγώ αν χρωστούσα τόσα θα με έβαζαν φυλακή και θα μου έπαιρναν τα πάντα.
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 23:42, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Εντολές εκτελούν
αλλά άλλο η παραπληροφορηση άλλο η διαπλοκή
δεν με νοιαζει αφου δουλευουν σε διαπλεκομενο καναλι ειναι και αυτοι διαπλεκομενοι .....Ελα να πολεμαμε την διαπλοκη
1
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:46, 25-05-16:

δεν με νοιαζει αφου δουλευουν σε διαπλεκομενο καναλι ειναι και αυτοι διαπλεκομενοι .....Ελα να πολεμαμε την διαπλοκη
σου αφιερώνω μερικά τραγούδια

Που τα γνώρισα από το mega
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

O damn έγραψε: στις 23:49, 25-05-16:

σου αφιερώνω μερικά τραγούδια

Που τα γνώρισα από το mega
χαχαχα μεσα στπ κλιμα εισαι ανυπομονεις να ριξει μαυρο το μεγκα εισαι και εσυ κατα της διαπλοκης καλα εχω καταλαβει ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,811 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:49, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Πρέπει να κινηθούν νομικά δεν γίνεται ένα κανάλι να χρωστάω τόσα είναι απαράδεκτο. Εγώ αν χρωστούσα τόσα θα με έβαζαν φυλακή και θα μου έπαιρναν τα πάντα.
Είναι ανώνυμη εταιρεία. Το χειρότερο που μπορεί να γίνει είναι να βάλει λουκέτο και να δεσμευτεί η εταιρική περιουσία.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:50, 25-05-16:

χαχαχα μεσα στπ κλιμα εισαι ανυπομονεις να ριξει μαυρο το μεγκα εισαι και εσυ κατα της διαπλοκης καλα εχω καταλαβει ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα
ε τίτλοι που σου αφιερώνω τι δε καταλαβαίνεις
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

O damn έγραψε: στις 23:57, 25-05-16:

δεν ξερω εαν το γνωριζεις αλλα ο θεοδωρακης ειναι κατα της διαπλοκης χααχαχαα

Ζητω η κυβερνηση της αριστερας

και εγω σου αφιερωνω ενα τραγουδακι
https://www.youtube.com/watch?v=wg5bgrb7y-s
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 26-05-16 στις 10:55. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:59, 25-05-16:

[QUOTE=Giorgos199666;4260224]
ε τίτλοι που σου αφιερώνω τι δε καταλαβαίνεις[/QU
δεν ξερω εαν το γνωριζεις αλλα ο θεοδωρακης ειναι κατα της διαπλοκης χααχαχαα

Ζητω η κυβερνηση της αριστερας

και εγω σου αφιερωνω ενα τραγουδακι
https://www.youtube.com/watch?v=wg5bgrb7y-s
Μείνε στο θέμα
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

O damn έγραψε: στις 00:04, 26-05-16:

Ας μην πηγαιναν σε καναλι της διαπλοκης
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 00:06, 26-05-16:

Ας μην πηγαιναν σε καναλι της διαπλοκης
Λες εγω και εσυ ξερουμε την ιστορια του
και 2ον που να πήγαιναν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ανώνυμος Αλκοολικός : 26-05-16 στις 00:09.
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

O damn έγραψε: στις 00:13, 26-05-16:

στην ερτ στην αυγη στην εφημειδα των συντακτων στο hot doc
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 00:14, 26-05-16:

στην αυγη στην εφημειδα των συντακτων στο hot doc
Σε εφημεριδες οι καμεραμαν και οι ηχολήπτες πανέξυπνο
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε: στις 00:15, 26-05-16:

Διαπλοκή διαπλοκή διαπλοκή, διαπλοκή διαπλοκή διαπλοκή διαπλοκή διαπλοκή. Διαπλοκή - διαπλοκή διαπλοκή - διαπλοκή διαπλοκή διαπλοκή. Διαπλοκή!

Ότι θέλει θα λέει όποιος θέλει. Το αν θα κλείσει λόγω οικονομικών είναι θέμα της αγοράς, και μου είναι αδιάφορο (creative destruction), αλλά έχω βαρεθεί να ακούω συνέχεια την συριζίτικη καραμέλα περί διαπλοκής. Λες και η ΕΡΤ είναι κάτι παραπάνω από το πιστό παπαγαλάκι στον ώμο του αλεξάκη.
4
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 00:17, 26-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από PeterTheGreat
. Λες και η ΕΡΤ είναι κάτι παραπάνω από το πιστό παπαγαλάκι στον ώμο του αλεξάκη.
εε ο λαζοπουλος τι τον έχουμε
(αν δεν τον εχεις δει ποτε τοτε παω πασο)
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε: στις 00:18, 26-05-16:

εε ο λαζοπουλος τι τον έχουμε
(αν δεν τον εχεις δει ποτε τοτε παω πασο)
Ο γιατρός με συμβούλευσε να μην βλέπω πράγματα που μου προκαλούν αναγούλα, έχω ευαίσθητο στομάχι.
3
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 00:20, 26-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από PeterTheGreat
Ο γιατρός με συμβούλευσε να μην βλέπω πράγματα που μου προκαλούν αναγούλα, έχω ευαίσθητο στομάχι.
τότε πάω πάσο
(
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

O damn έγραψε: στις 00:37, 26-05-16:

σωτηρη και peter θα πολεμισετε την διαπλοκη η δεν θα με βοηθησετε;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    franklinphill

Βρείτε παρόμοια