[18/5/2016] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά διάβασα αυτά που γράφετε και σοκαρίστηκα.....Υπαρχει περίπτωση να την παρουν ολη λάθος επειδή δεν την χωρίσαμε σε α) και β) ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια υπαρχει κανεις που ηξερε τα φαλλαγια οτι ειναι αραχνες? δηλαδη για το θεο : D :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά διάβασα αυτά που γράφετε και σοκαρίστηκα.....Υπαρχει περίπτωση να την παρουν ολη λάθος επειδή δεν την χωρίσαμε σε α) και β) ??:hmm:

Δεν νομίζω να το πάρουν λάθος, ειδικά αν ξεχωρίζουν τα ερωτήματα (π.χ. αν ανέπτυξες σε μία παράγραφο τον συλλογισμό και σε άλλη μία την ερμηνεία του συλλογισμού)... Αν ήταν έτσι, θα έπρεπε να κόψουν και στην έκθεση... αν κόψουν απ' αυτό, να ψοφήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν νομίζω να το πάρουν λάθος, ειδικά αν ξεχωρίζουν τα ερωτήματα (π.χ. αν ανέπτυξες σε μία παράγραφο τον συλλογισμό και σε άλλη μία την ερμηνεία του συλλογισμού)... Αν ήταν έτσι, θα έπρεπε να κόψουν και στην έκθεση... αν κόψουν απ' αυτό, να ψοφήσουν

Δεν άλλαξα καν παράγραφο. :worry:
Ε, καλά στην έκθεση θα ήταν παράλογο. Υπέθεσα πως έβαλαν α) και β) απλά για να διαχωρίσουν τα ζητούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν άλλαξα καν παράγραφο. :worry:
Ε, καλά στην έκθεση θα ήταν παράλογο. Υπέθεσα έβαλαν α) και β) απλά για να διαχωρίσουν τα ζητούμενα.

Μια από τα ίδια και ένα σοκ το εχω πάθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδια τι λετε τωρα και αγχωνετε τους υποψηφιους... Κι εγω μαζι τα εβαλα γιατι νομιζα πως τα ξεχωριστα ερωτηματα ισχυουν μοναχα για τις πηγες στην ιστορια... Επιπλεον ρωτησαμε τον επιτηρητη και δεν ηταν καθολου κατηγορηματικος. Ειπε πως δεν πιστευει οτι θα υπαρχει προβλημα η οτι θα εχει καμμια διαφορα για τον εξεταστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπέθεσα πως έβαλαν α) και β) απλά για να διαχωρίσουν τα ζητούμενα.

Αυτό πιστεύω πως ισχύει και στην προκειμένη περίπτωση (ούτε κι εγώ έβαλα ''α'' και ''β'' στα υποερωτήματα, όμως άλλαξα παράγραφο)
Μην αγχώνεστε, άνθρωποι είναι οι βαθμολογητές, όχι ρομπότ...

(εγώ πιο πολύ σπάστηκα που δεν αναγνώρισα σωστά την μετοχή, κι όχι από αυτή την ερώτηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης23

Νεοφερμένος

Ο αλεξης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ακριβως παιδια μην αγχωνεστε δεν θα εχετε καποιο προβλημα...αν εχετε απαντηση σωστα στην ερωτηση δεν εχετε να φοβαστε κατι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά μίλησα και με καθηγήτρια που διορθώνει και σήμερα είχαν ενημερωση και μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα θέμα....ουφφφφφ γτ είχα αγχωθεί ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης23

Νεοφερμένος

Ο αλεξης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ρε παιδες αν εκοβαν και απο αυτο παει ειχαμε καει ολοι..πρεπει να ειναι πολυ στραβοξυλο ο αλλος για να κοψει απο αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top