Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,231 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,387 μηνύματα σε 77,524 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 240 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Bρέχει σε σας Μεγάλη Παρασκευή;

Bρέχει σε σας Μεγάλη Παρασκευή; (έστω και μια ψιχάλα)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Ναι
22
55,00%
Όχι
18
45,00%

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,793 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:49, 29-04-16:

Σήμερα είναι Μεγάλη Παρασκευή και η σημερινή μέρα συμβολίζει το τριήμερο που συμβολικά ο Θεός με την ανθρώπινη φύση ήταν νεκρός για τρεις μέρες προκειμένου στην συνέχεια να αναστηθεί.

Η Παράδοση λέει ότι την Μεγάλη Παρασκευή συνήθως βρέχει και η στατιστική το επιβεβαιώνει.

Εσάς βρέχει την Μεγάλη Παρασκευή;

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,252 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 01:50, 29-04-16:

Εμάς όχι συνήθως έχει χαρά Θεού.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,958 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 15:56, 29-04-16:

Απο προσωπική εμπειρία σχεδόν κάθε Μ. Παρασκευή που θυμάμαι, είτε έβρεξε, είτε είχε πολλή συννεφιά και χαμηλές θερμοκρασίες, ενώ την Μ.Πέμπτη είχε αίθριο καιρό. Πως να εξηγείται αυτό άραγε?
2
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,793 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 16:59, 29-04-16:

O καιρός είναι αρκετάς μουντός αλλά ως τώρα δεν έχει ρίξει ψιχάλα. Πιστεύω ότι το βραδυ στην περιφορά θα ρίξει καμιά ψιχάλα.
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 19:23, 29-04-16:

βρεχει διαρκώς απο το βράδυ μετά την ακολουθία της Μεγάλης Πέμπτης
και έχει πέσει και η θερμοκρασία πολύ
τις προηγούμενες μέρες ήταν χαρά Θεού

δεν έχω παρατηρήσει βέβαια αν αυτό είναι και το σύνηθες για αυτές τι μέρες,αλλά η αλήθεια είναι πως έχω ακούσει και εγώ αυτό που αναφέρεις.edit τώρα που το σκέφτομαι όντως έχω αυνδέσει και άλλα χρόνια,τα περισσοτερα, τις μέρες αυτές με μουντό ή βροχερό καιρό,αλλά όχι πάντα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 16-05-16 στις 22:40. Αιτία: split
Παράθεση

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,403 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 01:02, 30-04-16:

Στην Αθήνα πάντως (Καλλιθέα) μια μπόρα την έριξε μεσημέρι Μ. Παρασκευής...
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 13:05, 30-04-16:

Εκατσα πολλές ώρες εχτές έξω από το σπίτι και δυστυχώς παρά το ότι ο καιρός ήταν μουντός δεν έβρεξε ούτε μια ψιχάλα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 30-04-16 στις 13:42.
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 23:57, 03-04-18:

Όπως όλα δείχνουν Μεγαλη Παρασκευή στις περισσότερες πόλεις και φέτος δε θα κάνει καλο καιρό σύμφωνα με τα μεγάλα site meteo και οkairos
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:59, 03-04-18:

Να στε καλά μάγκες κλαψαμε απ το γέλιο κι απόψε
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,463 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:16, 04-04-18:

Όπως φαίνεται ο κανόνας θα επιβεβαιωθεί και φέτος.
3
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,252 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 10:13, 04-04-18:

Μεγάλη Παρασκευή θα έχει καταιγίδα σε εμάς. Είναι η ημέρα που σταυρώθηκε ο Χριστός.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,463 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:25, 04-04-18:

Μεγάλη Πέμπτη σταυρώνεται ο Χριστός. Στο 5ο ευαγγέλιο νομίζω.

Aύριο μεθαύριο θα πατε σε κανα survivor και θα γελαμε με τις απαντησεις σας
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 04-04-18 στις 10:32.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,584 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 13:14, 04-04-18:

Nice τρολόθεμα again Φόκο.

Και όχι σε εμάς δεν βρέχει συνήθως, χαρά Θεού είναι!

Αν και στις προγνώσεις δείχνει βροχές για Παρασκευή στη Θεσσαλονίκη, ουάου!
1
1
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 346 μηνύματα.

H Marjoriee26 https://youtu.be/flPCk8Z5XS0 έγραψε: στις 16:32, 04-04-18:

λεει συννεφιά αλλα δε ξερω κατα ποσο θα βρεξει.... μακαρι να ημουν στη πατριδα μου (κερκυρα) κι ας έβρεχε
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 19:18, 04-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Nice τρολόθεμα again Φόκο.

Και όχι σε εμάς δεν βρέχει συνήθως, χαρά Θεού είναι!

Αν και στις προγνώσεις δείχνει βροχές για Παρασκευή στη Θεσσαλονίκη, ουάου!
Ο φόκος δεν τρολλάρει.

Το τρολλινκ φοκιζει.
3
Παράθεση

Zilda

Διάσημο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 891 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 20:17, 04-04-18:

Συνήθως είτε βρέχει είτε ψιχαλίζει λίγο. Αλλά πάντα είναι μουντός ο καιρός και συννεφιασμένος.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 20:50, 04-04-18:

fockos, η παράδοση για φέτος δεν επιβεβαιώθηκε, εδώ είμαστε να το δούμε και του χρόνου.

Πάντως γενικά αυτή η μουντάδα κάθε Πάσχα, ούτε κρύο ούτε ζέστη κι όλος ο κόσμος ζαβλακωμένος, πολύ μου τη δίνει...
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 01:11, 05-04-18:

για Μεγάλη Παρασκευή λένε,όχι για σήμερα
1
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,464 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 13:27, 05-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Όπως όλα δείχνουν Μεγαλη Παρασκευή στις περισσότερες πόλεις και φέτος δε θα κάνει καλο καιρό σύμφωνα με τα μεγάλα site meteo και οkairos
Μην ξεχάσεις την ομπρέλα σου!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 05-04-18 στις 15:30. Αιτία: Εμφάνιση εικόνας.
4
2
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 14:12, 05-04-18:

Θα ήταν τέλειο αν είχες φατσουλα fockou ρε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια