Σπουδές σε δραματική σχολή

moonlight_2008

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Είμαι πολύ προβληματισμένη:/:...βασηκά είμαι φοιτήτρια στα Τει Αθήνας.. Όμως έχω ένα μεγάλο κόλλημα με το θέατρο και γενικά με την υποκριτική...Πριν λίγες μέρες έψαξα στο ίντερνετ σχετικά με σχολές και τιμές σπουδών και ήταν γύρω στα 450euro το μήνα..εγώ όμως δεν έμεινα καθολου ευχαριστημένη:( γιατι όπως θα καταλάβετε σκοπος μου είναι να το κάνω σαν χόμπι αφου ήδη είμαι περασμένη σε μια σχολή κι όχι σαν επάγγελμα.Έτσι δεν είμαι διατεθημένη να δώσω αυτό το ποσο κ είναι λογικό.Αυτό που θέλω να μάθω και ο λόγος που δημιούργησα αυτό το θέμα είναι μήπως και υπάρχει κάποιος που έχει ακούσει κάτι ή που ασχολείται με την υποκριτική και ξέρει αν υπάρχουν σχολές με φθήνα δίδακτρα..:hmm:ααα άκουσα νομίζω πως υπάρχουν κ τέτοιες σχολές που είναι δωρεάν..βασηκά δεν ξέρω αν αληθεύει...όποιος γνωρίζει κάτι ας με βοηθησει:)ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή λες ότι δεν το βλέπεις επαγγελματικά, αλλά σαν χόμπυ, κι αφού είσαι φοιτήτρια, θα σου πρότεινα να μπεις σε κάποια φοιτητική θεατρική ομάδα. Από ότι ξέρω είναι ωραία εμπειρία. 1 φίλη μου ήταν μέλος θεατρικής ομάδας του ΕΚΠΑ προ 7ετίας και μου έλεγε τι έκαναν κι ήταν πολύ ενδιαφέροντα. Μόλις τελείωσε η σεζόν ανέβασαν παράσταση, αλλά μη νομίζεις πως όλη την σεζόν το μόνο που έκαναν ήταν να προετοιμάζουν την παράσταση, μάθαιναν διάφορα πράγματα. Αν πας πιθανώς να δεις εκ των έσω πόσο σου αρέσει και μετά βλέποντας και κάνοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top