Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,381 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,417 μηνύματα σε 77,800 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 500 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

AEI Vs Στρατιωτικές Σχόλες

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 22:00, 19-12-15:

Ρε παιδιά ας μου εξηγήσει κάποιος ποια είναι η διάφορα ΑΕΙ με στρατιωτικές σχόλες ?

Που είναι καλύτερα? γιατί βλέπω για ιατρικές και οδοντιατρικές σχόλες έχουν υψηλά μόρια στης στρατιωτικές.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,897 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 22:14, 19-12-15:

Οι στρατιωτικές σχολές νομοθετικά αναγνωρίζονται ως Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα.Η ιατρική/οδοντιατρική/φαρμακευτική της ΣΣΑΣ με την απλή ιατρική,οδοντιατρική δεν έχουν καμιά διαφορά μην ξεχνάς οτι τα ακαδημαικά μαθήματα της ιατρικής ΣΣΑΣ γίνονται στο αντίστοιχο πανεπιστημιακό τμήμα του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου μαζί με τους απλούς φοιτητές απλώς εσύ θα φοράς στολή μεσα στο πανεπιστήμιο.Προνόμια υπάρχουν στο ότι ενας π.χ στρατιωτικός ιατρός έχει άμεση επαγγελματικής αποκατάσταση σε στρατιωτικό νοσοκομείο ή στρατιωτική μονάδα ενώ ενας φοιτητής της απλής ιατρικής εφόσων δεν γίνονται προσλήψεις στο ελληνικό δημόσιο πρέπει η να πάει σε ιδιωτικές κλινικές να προσληφθεί ως γιατρός ή να ανοίξει δικό του ιατρείο δαπανόντας χρήματα για να το ανοίξει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 19-12-15 στις 22:30.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,971 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 22:16, 19-12-15:

Η μόνη διαφορά της ΣΣΑΣ Ιατρική με την κανονική Ιατρική είναι πως στην πρώτη θεωρείσαι στρατιωτικός δηλαδή δημόσιος υπάλληλος από την πρώτη μέρα που μπήκες και όταν τελειώσεις είσαι στρατιωτικός Ιατρός.
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 22:21, 19-12-15:

Ευχαριστώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια